OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW JERZY FRANCZAK
“Przemiła atmosfera. Przegląd zawsze wykonany profesjonalnie i sprawnie.”
Znaleziono 4 wyników
“Przemiła atmosfera. Przegląd zawsze wykonany profesjonalnie i sprawnie.”
“Bardzo fachowa i miła obsługa. Polecam!”
“Zmieniałem opony i olej w aucie, wszystko bezproblemowo miły kontakt z Panami na wulkanizacji. Szkoda że nie ma dwóch stanowisk.”
“Dzięki chłopakom nie kupiłam samochodu, który okazał się totalnym niewypałem. Pan diagnosta zaprosił mnie na dół i wytłumaczył wszystko co trzeba by było potencjalnie naprawić by samochód przeszedł przegląd. Cena 99 zł tez wydaje się być nie wygórowana jak za tak porządne oględziny. Bardzo dziękuje i polecam :)”