Salon Urody Magdalena Król - Swarzędz
“Kolejny raz wychodzę zadowolona :) efekt za każdym razem przechodzi moje oczekiwania. Włosy lśniące i zdrowe. Dzięki Pani Magdalenie i jej profesjonalnej obsłudze włosy wyglądają przepięknie. Polecam”
Znaleziono 14 wyników
“Kolejny raz wychodzę zadowolona :) efekt za każdym razem przechodzi moje oczekiwania. Włosy lśniące i zdrowe. Dzięki Pani Magdalenie i jej profesjonalnej obsłudze włosy wyglądają przepięknie. Polecam”
“Zdecydowanie najlepszy barber w okolicy! Do Karoliny chodzę już od 4 lat i pomimo kilkudziesięciu wizyt jeszcze nigdy nie byłem zawiedziony. Szczerze polecam każdemu, zawsze można liczyć na dobą atmosferę i profesjonalną obsługę :D”
“Byłam u Was z synem mulatem - jego włosy stanowią wyzwanie dla Polskich barberów, ALE NIE DLA PANI, KTORA GO CIELA:) nie zapamiętałam niestety imienia, pani w blond włosach i okularach. Masakra od poprzedniego barbera (z innego miasta) została idealnie naprawiona, I jeszcze trafiliśmy na akcję promocyjną (losowanie rabatu z "bombek" choinkowych). Według oceny syna, pani ciągnęła przy czesaniu najmniej z dotychczas testowanych barberów - polecammmmm i będziemy wracac:)”
“Bardzo polecam ten zakład fryzjerski fachowa i miła obsługa.”
“Pierwszy raz od dawna fryzura zrobiona dokładnie tak jak chciałem, klasycznie i przy tak niskiej cenie za usługę to naprawdę dobra jakość.”
“Wspaniala atmosfera połączona z profesjonalizmem. Polecam!”
“Od pierwszej wizyty byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i wyczucia stylu fryzjerki. Nie tylko doskonale zna się na najnowszych trendach w męskim fryzjerstwie, ale też potrafi idealnie dobrać fryzurę do kształtu twarzy i typu włosów. Zawsze wychodzę z salonu zadowolony z efektu, a moje włosy wyglądają świetnie przez długi czas. Widać, że fryzjerstwo to jej pasja! Atmosfera i komfort Co równie ważne, wizyta u niej to zawsze czysta przyjemność. W salonie panuje świetna atmosfera – jest czysto, przyjemnie i zawsze czuć, że fryzjerka dba o komfort klienta. Jest bardzo komunikatywna i sympatyczna, co sprawia, że każda wizyta to nie tylko strzyżenie, ale też miła rozmowa i relaks. Zawsze doradzi w kwestii pielęgnacji włosów i poleci odpowiednie produkty. Gorąco polecam! Jeśli szukasz fryzjerki męskiej, która łączy w sobie niezwykły talent, profesjonalizm i świetne podejście do klienta, to trafiłeś idealnie. Gorąco polecam jej usługi – z pewnością się nie zawiedziesz!”
“Super obsługa. Jestem bardzo zadowolonym. Profesjonalna obsługa. ( Męskie strzyżenie)”
“Miła obsługa, bardzo sprawna komunikacja, wysoka jakość usług, indywidualne podejście do klienta, polecam ten salon fryzjerski”
“Świetny barber! Profesjonalne podejście, dokładność i luźna, przyjazna atmosfera. Zawsze wychodzę zadowolony z fryzury. Polecam każdemu, kto szuka dobrego barbera!”
“Korzystam z usług tego salonu od wielu lat. Różne fryzjerki mnie cięły, farbowały, czesały i ZAWSZE wychodziłam zadowolona. Mój syn także korzystał i również był zachwycony. W salonie panuje niezwykle miła atmosfera (wręcz przyjacielska) i dlatego mimo odległości, którą muszę pokonać (30 km) i napiętego grafiku pań fryzjerek chętnie tam jeżdżę i oddaję się w ręce zawodowców. Polecam z czystym sumieniem.”
“Super salon, miła atmosfera, dziewczyny robią kawał dobrej roboty. Serdecznie polecam ☺️”
“Szybko umawiany termin wizyty. Przystępne ceny.”
“Jak zawsze zadowoleni wychodzimy”