Pan Wąs Barbershop Gniezno
“Byłem dzisiaj pierwszy raz, po opiniach zawartych tutaj zdecydowałem się na Panią Kingę, przywitała mnie uśmiechem. Pierwsze minuty już utwierdziły mnie, ze trafiłem do bardzo dobrego miejsca, gdy siadałem na fotel czułem, ze ma już koncepcje na moje włosy, które potwierdziły się z moja wizja. Włosy zostały obcięte z największa starannością a fryzura wystylizowana tak aby trzymała się cała noc na weselu. Jestem bardzo zadowolony i myśle, ze będę tam wracać. Przy barberze znajduje się darmowy parking i śmiało można zostawić tam auto bez żadnych obaw. Znakomita robota! O takich ludzi jak Pani Kinga trzeba dbać i doceniać bo takie Osoby przyciągają klientów. Mogą Państwo liczyć, ze będę Was polecać.”