Żabka
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan bardzo pomocny. Pani bardzo sympatyczna. Obok można zaparkować dużym zestawem. Polecam”
Znaleziono 8 wyników
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan bardzo pomocny. Pani bardzo sympatyczna. Obok można zaparkować dużym zestawem. Polecam”
“Bardzo pomocna i życzliwa obsługa. Polecam!”
“Duży wybór, czysto, schludnie, miła obsługa”
“Bardzo miła i rzetelna obsługa, luźny klimat. Można nawet pogadać z panią kasjerką, kiedy nie ma kolejki, co jeszcze bardziej rozluźnia atmosferę :)”
“Duży sklep, duży wybór produktów. Obsługa wporządku. Dużo miejsca do parkowania. Konkurencja na tym samym placu dla biedronki która znajduje się w pobliżu. Kupuje okazjonalnie. Czasem można fajne kupić rzeczy z oferty z gazetki.”
“Miłe panie. Duży wybór pieczywa ciast gotowych kanapek. Polecam.”