Przegląd katalogu
- 3,189 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 3189 wyników
Przeglądaj zoo w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,189 wyników w Polsce. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 1,320,881 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera zoo z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Cudowna farma. Zwierzęta zadbane i przyjazne. Praktycznie wszystkie zwierzęta można pogłaskać. Właścicielka bardzo miła, dała nam jedzenie do karmienia zwierząt. Polecam z dziećmi w każdym wieku. Dodatkowo można zakupić ser ręcznie robiony z mleka od krowy z tej farmy.”
“Obsługa kompetentna, miła atmosfera, duży wybór asortymentu i co najważniejsze przystępne ceny.”
“bardzo miła atmosfera, stale kupujemy tam karmę dla gryzoni i kupiliśmy tam cudownego królika”
“Obsługa tak dobra, że klienci czekają na otwarcie już od 19. " Gdzie jest ciocia?" Ciocia poszukiwana przez Simbę, Fionę i Sisi :D”
“Bardzo miła obsługa. Fachowe doradztwo. Zawsze można porozmawiać na każdy temat. Duży asortyment, oraz atrakcyjne ceny. Zwierzęta zawsze na pierwszym miejscu; zadbane, z dostępem do bieżącej wody i jedzenia.”
“Przecudowne miejsce, świetne zwierzątka oraz przemili właściciele, którzy chętnie opowiadają o mieszkańcach swojego mini zoo :) Do wielu zwierzątek można wejść, nakarmić oraz pogłaskać, są one bardzo zadbane i przyzwyczajone do ludzi. Choć wybiegi mogą wydawać się ,,klaustrofobiczne”, na miejscu widnieje informacja, że zwierzaczki są tam jedynie na kilka godzin, a potem są wypuszczane na większe tereny. Ogromny plus za krótkie godziny otwarcia oraz dzień wolny, co również daje pewność, że właściciele bardzo dbają o ich komfort. Jestem zachwycona, od samego wejścia czuć miłość i pasję do zwierząt, kilka z nich nawet możemy spotkać pod własnymi nogami, ponieważ hasają po terenie :) Na pewno wrócę i bardzo polecam każdemu!!”
“Mini zoo ale czyste i pachnące. Spacer wśród zwierząt to była czysta przyjemność. Karmienie ich ,głaskanie- dla dzieciaków to była masa niezapomnianych wrażeń:)”
“Bardzo dobrze wyposażony plac zabaw. Podczas spaceru możemy spotkać różne zwierzęta w wolierach. Dziecko bardzo zadowolone. Na miejscu jest restauracja i budki z przekąskami.”
“Gorąco polecam to miejsce. Sympatyczna obsługa, zawsze chętna do wsparcia. Sklep jest czyściutki, ma naprawdę bogaty asortyment, zwierzątka są zadbane.”
“Przyjechałam z Warszawy i odwiedziłam ten sklep zoologiczny - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Kupiłam tutaj jedzenie i żwirek dla kota, których nie spotkałam w żadnym sklepie w Warszawie. Asortyment jest naprawdę imponujący, a obsługa przemiła i pomocna. Zdecydowanie polecam każdemu miłośnikowi zwierząt!”
“Super sklep z przemiłą i zawsze chętną do pomocy obsługą. Polecam ;)”
“Zawsze znajdę to czego szukam, wspaniała obsługa i produkty najlepszej jakości”
“Najlepszy wybór, pani Marzenka ma wszystko co potrzebne dla pupila. Polecam”
“Miła obsługa Bardzo dobry asortyment Ceny konkurencyjne Polecam!!!”
“Świetny sklep, bardzo dobrze zaopatrzony.Polecam”
“Bardzo fajny punkt dla młodszych miłośników zwierząt w Ogrodzie Zoologicznym. Można karmić zwierzęta, pogłaskać je. Polecam!”
“Cudowne miejsce, teren zoo jest ogromny i polecam wziąć prowiant na wycieczkę do zoo we Wrocławiu, my tam byliśmy 4 godzinki i tylko dlatego tak krótko bo padał deszcz. W dodatku samo afrykarium, łałłłł jest świetne, cudowne, wspaniałe. Mnie zachwyciło i moją córkę też, naprawdę coś niesamowitego. Bilety nie są tanie bo za dziecko 70 a dorosły 80, ale warto. Warto przyjechać komunikacją lub taxi bo parking pod zoo dość drogi, my za 4 h zapłaciliśmy chyba koło 40 zł.”
“Świetne miejsce, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Dość duże mini zoo, z popularnymi gatunkami zwierząt. Bardzo fajne jest to, że zwierzaki są naprawdę oswojone i w ogóle nie boją się ludzi. Można dokupić karmę za kilka złotych i samemu nakarmić zwierzęta. Można zobaczyć zebry i wielbłądy z bardzo bliskiej odległości.”
“Jest dobrze. Coraz lepiej. Na cztery gwiazdki. Piąta na zachętę. Z roku na rok przybywa atrakcji i to jest bardzo dobry kierunek (np. akwaria). Zły kierunek to zamykanie części z nich. Mini zoo to była świetna sprawa, a teraz została sztuczna (sic!) krowa i koza z plastiku. Ceny oferowanego jedzenia do zaakceptowania, smak też ale nic wybitnego. Po prostu przeciętnie. Kino VR za 30zł (5zł mniej z kuponem) to wygórowana kwota, jak za kilka minut seansu w okularach bez słuchawek z hałasującymi zwiedzającymi przy lwach i tygrysach. Nie polecam, atrakcja słaba, chyba żeby kosztowała maksymalnie 10 zł. W popularnych kurortach stoją takie same za 15 zł. Tutaj ewidentnie wykorzystuje się miejscówkę. Jeszcze co do zoo. Widać, że zwierzęta zadbane, mają czysto.i co jeść. Pokazy karmienia i medyczne super. Jeśli masz do wyboru Chorzów lub Opole, to tutaj dużo więcej zobaczysz i wyjedziesz zadowolonym. Generalnie polecam!”
“rybki już są.. duży wybór.. polecam.. kot akurat mój.”
“Bardzo polecam! Miła i profesjonalna obsługa! Pierwszy raz w tym miejscu ale z pewnością będę już tylko tutaj przychodził! :)”
“Super sklep ❤️bardzo pomocna obsługa potrafią dobrze doradzić”
“Świetny sklep z bardzo szerokim asortymentem dla psów i nie tylko. Zawsze znajdę tu wszystko, czego potrzebuję dla swoich psów – od karmy, przez zabawki, po akcesoria treningowe. Obsługa jest pomocna, dobrze zna się na produktach i chętnie doradza. Duży plus za jakość oferowanych rzeczy i przystępne ceny. Zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów zoologicznych, do których wracam regularnie!”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Troszkę niedofinansowane ale fajne. Polecam zakup w 1 min biletów online, a nie stanie jak "inni" po 20 min w kolejce do kasy”
“Bardzo pomocny personel, sklep wyposażony odpowiednio. Z pewnością dokonam tam zakupów w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie”
“Polecam. Bardzo bogaty asortyment. Miła obsługa. Polecam.”
“Super miła obsługa, polecam :) duży wybór towaru , czysto , szybko i kulturalnie .”
“Świetne miejsce na postój w trasie, plac zabaw, dinozaury (niektóre niestety uszkodzone), minizoo oraz tor gokartowy.”
“Super miejscówka zwłaszcza z dziećmi. Tężnie dla relaksu, piękne rośliny i dobra kuchnia”
“Uwielbiam ten sklep ale nie za produkty a za wspaniały zespół. Fajni, normalni i mili ludzie. Produkty też ok :)”