Przegląd katalogu
- 92,379 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 92379 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 92,379 wyników w Polsce. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 3,932,382 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera usługi medyczne z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Pełen profesjonalizm, polecam pijawki”
“Bardzo dobry ortopeda, polecam :)”
Centrum Medyczne Ando-Med to nowoczesna placówka zdrowia zlokalizowana w Warce przy ulicy Ciemniewskiego. Ośrodek zapewnia mieszkańcom dostęp do szerokiej kadry lekarzy specjalistów oraz nowoczesnej diagnostyki. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu kardiologii, w tym specjalistyczne konsultacje i badania serca. Placówka wyróżnia się doskonałym działem rehabilitacji, oferującym skuteczną pomoc w bólach kręgosłupa i stawów. Pacjenci mogą liczyć na szybki dostęp do wyników badań laboratoryjnych oraz kompleksową opiekę medyczną.
“Fajna i przyjazna dla pacjenta placówka. Panie na recepcji są pomocne, natomiast pani pielegniarka to pefen profesjonalizm, empatia i bardzo duża merytoryka w kontakcie z pacjentem. Szczerze polecam tą przychodnię.”
“Miałem niewątpliwą przyjemność korzystać z usług tej przychodni wszystko załatwiłem szybko i bez żadnych problemów. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne jestem dość wymagającym człowiekiem więc rzadko coś chwalę, a jeśli już to robię to tylko jeśli ktoś zrobi na mnie ogromnie pozytywne wrażenie.”
“Świeży budynek przychodni, sympatyczny personel. Już kilka lat jesteśmy pod opieką tej przychodni, dokładnie poradni chirurgicznej. Każda wizyta u Pana doktora przebiega w przyjaznej, a przede wszystkim profesjonalnej atmosferze. I co się rzadko nam zdarza Pan doktor indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.”
“Bardzo profesjonalna podejście, duża wiedza. Polecam!”
“Zmieniłam przychodnie na te i to była najlepsza decyzja. Polecam. Zero problemów z oddzwonieniem sie, szybkie terminy”
“W miarę szybki termin, rzetelność obsługi jak i lekarza”
“W tym roku 2025 postanowiłam więcej dbać o zdrowie, (niestety miałam takie doświadczenia że unikałam przychodni jak się tylko da) do Scanmed trafiłam na badania laboratoryjne, w ramach bezpłatnego programu profilaktyki dla Kobiet już na recepcji poczułam impuls, Pani zaproponowała, że skoro już są wyniki to może umówi mnie na jutro na konsultacje lekarskie ( Pani czytająca w myślach, że znowu wsadzę papierki do teczki i jakoś będę żyć). byłam w szoku, podpisałam stosowane dokumenty i dałam sobie szansę, oczywiście ze łzami w oczach za każdym razem, gdy tylko sytuacja tego wymagała - już bez stresu - dzwoniłam i dostawałam się na lekarza w ramach NFZ Moje Najśmielsze Marzenia zostały spełnione, gdy trafiłam przeziębiona do dr.. Dominiki G., wiedziałam że to kolejny krok ku lepszemu. Po wczorajszej wizycie u dr Dominiki, wizyty która dla mnie była wymagająca szczerości , czułam się z empatią wysłuchana, i zostałam nakierowana na kolejne badania i działania. Pozostawiam ⭐⭐⭐⭐⭐, i dziękuję że ten rok przyniósł dobre zmiany w moim postrzeganiu służby zdrowia.”
“Polecam panią neurolog - super lekarka - w przeciwieństwie do Pana....”
“Pan Profesor Szymański to najlepszy laryngolog w Polsce, Panie z rejestracji zawsze pomocne, szczególnie Pani Weronika, super podejście do pacjenta, dziękuję za wszystko! ”
“Miła atmosfera, profesjonalni fizjoterapeuci:-) Polecam!”
“W dniu dzisiejszym miałam usuwana 8 górna. Profesjonalnie i bez bólu. Polecam wszystkim w100 %. Dr rzeczowo i do dzieła. Zawsze będę tu jeździć. Naprawdę polecam.”
“Placówka godna polecenia, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, miły i uśmiechnięty personel. Pani Doktor bardzo konkretna i uprzejma, porada przyniosla oczekiwany efekt. Polecam”
“Nie wiem, jak to było kiedyś. Natomiast ostatnim czasie, odkąd jestem pacjentem w tej przychodni, wszystko jest ok. Wizyty umówione bez problemu i bez czekania. Pobranie w gabinecie natychmiastowe. Bardzo dobry kontakt z dr Wilkiem, moim prowadzącym lekarzem.”
“Bardzo dziękuję Pani z recepcji za zarejestrowanienie mnie w dniu dzisiejszym do p. doktor Anny Podraza z przychodni na ul. Leśnej. Jednocześnie, chcę również podziękowac p. doktor Annie Podraza za zrozumienie pacjentki z Wrocławia na urlopie w Ustce, empatię i fachową pomoc. Dziękuję serdecznie.”
“Jestem bardzo zadowolona z Przychodni. Nie zdążyło mi się jeszcze zeby nie odebrano połączenia czy nie przyjęto mnie. Panie zawsze cierpliwie odpowiadają na moje milion pytań. Dr Kamil Doliński bardzo konkretny i pomocny.”
“W przychodni pracuja bardzo dobrzy lekarze miedzy innyni lekarz Kamil Gałach , od razu poznał się na mojej chorobie i trafił w odpowiednie leki. Jest bardzo miły i uprzejmy ma dobry kontakt z pacjentem. Polecam”
“Byłem dzisiaj z mamą u Kardiologa, a dokładnie u Dr. Dawidowskiej. Już od samego wejścia do poradni miłe zaskoczenie. Panie na recepcji miłe i pomocne, sama poradnia czysta i schludna. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu i z wyraźnym poczuciem, że lekarz jest zainteresowany pacjentem. Naprawdę miłe zaskoczenie, chciałoby się, żeby wszystkie poradnie w Polsce tak wyglądały.”
“Przesympatyczna Pani w rejestracji i zawsze można się dodzwonić i umówić na dogodny termin polecam”
“Skladam serdeczne podziekowanie kierownik Przychodni p.Iwonie Sapowicz za szybka akcję i pomoc w uratowaniu zycia mojego ojca. Moj ojciec,starszy,schorowany czlowiek z wieloma obciazeniami chorobowymi tego dnia czul się b.żle.Miał potworna biegunke i wymioty.Byl odwodniony ,przelewal nam sie przez rece.Nic nie przyjmowal.Bylismy przerazeni ponieważ pogotowie dwukrotnie odmowilo nam pomocy odsylajac mnie do lekarza rodzinnego.W przychodni p.Iwona Sapowicz skontaktowala sie z pogotowiem.Byla konkretna i zdecydowana.Zaswiadczajac swoja pozycja zawodową,imieniem i nazwiskuem oraz znajomoscią pacjenta i oceną zagrozenia zażądala pomocy pogotowia.Pogotowie się ugielo na ta postawe i przyjelo zgloszenie.Za 15 min byli na miejscu. Zabrano ojca do szpitala.Stwierdzono sepse i zapalenie pluc.Stan byl ciezki.Antybiotyk podano na czas. Lekarz prowadzacy powiedzial....brakowalo kilku godzin zwloki w działaniu a nie byloby szans. Obecnie ojciec dochodzi do siebie. Z calego serca dziekujemy p. Kierownik i p.pielegniarkom za empatię okazana nam w tym czasie. Przejecie naszej bezradnosci i konkretną pomoc. To byla naprawdę porzadna akcja. Serdecznie dziekujemy. Rodzina Tokarczykow”
“Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne. Pani Dr Martyna Janus robi wyczerpujący wywiad i zleca dużo badań. Z dodzwonieniem się nie miałam nigdy problemu. Dziękuję”
“Cierpliwy i kompetentny lekarz. Polecam jako wieloletni pacjent.”
“Chciałbym serdecznie podziękować zespołowi PZU Zdrowie za profesjonalną i miłą obsługę. Panie z recepcji bez najmniejszego problemu zmieniły termin mojej wizyty, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i z dużą życzliwością. Czułem się naprawdę dobrze zaopiekowany. Polecam to miejsce każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość obsługi i przyjazną atmosferę!”
“Moje doświadczenia z usługami owego centrum medycznego są bez zarzutu-od pierwszej wizyty ginekologicznej, dzięki której dowiedziałam się o konieczności jak najszybszego zabiegu (Pani Doktor sama z siebie zaproponowała mi usg, o które nie prosiłam), aż po kontakt z laboratorium, w którym bardzo miła Pani pobierała mi krew w totalnie bezbolesny i szybki sposób. Dodatkowo w obu przypadkach trafiłam na wyrozumiałość i serdeczność oraz bardzo miłą obsługę. A to, że czasami stałam w kolejce do rejestracji, to przecież norma każdej przychodni. Z pewnością w przyszłości będę korzystać z usług centrum medycznego na Mazowieckiej i każdemu polecam:)”
“Jak dla mnie wszystko super, byłem dziś i powiem tak: - pani w rejestracji bardzo miła, - nie było opóźnień, - pan doktor bardzo miły, zrobił na mnie dobre wrażenie, - sprzęt do badania oczu nowoczesny.”
“Z czystym sumieniem polecam tą placówkę! Mega organizacja, wszystko na czas, zero jakichkolwiek niedomówień. Pani z recepcji bardzo przyjazne! W szczególności Pani Wiktoria która zawsze służy pomocą i z uśmiechem na twarzy jej udzieli!”