Przegląd katalogu
- 43,690 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 43690 wyników
Przeglądaj szkoła w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 43,690 wyników w Polsce. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 999,484 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła z miast takich jak Mazowieckie, Śląskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Super szkoła pływania! Świetna kadra. Obozy dla dzieci najlelsze na jakich były dzieciaki. Polecam”
“Bardzo fajna uczelnia. Mili i kompetentni wykładowcy. Zaczerpnięta wiedza bardzo przydatna w pracy i życiu. Dodatkowo jest bardzo dużo kursów podnoszących kompetencje.”
“Mąż po 16 latach od kursu B+E wykupił u nich kilka godzin jazd doszkalających przed egzaminem. Dzięki instruktorowi - Panu Stanisławowi zdał za pierwszym podejściem. Polecam.”
“Chodzę na taniec dla kobiet i uwielbiam naszą instruktorkę. Taniec traktuję jako terapię i relaks. Bardzo mi pomaga i jestem zadowolona. Jedyne do czego mogę się przyczepić to za mało samego tańca a za dużo ćwiczeń ale to tylko moja opinia. Polecam z całego serca ❤”
“Szkoła jazdy na wysokim poziomie z niską ceną. Instruktor potrafi wszystko wytłumaczyć z ogromną cierpliwością. Posiada szeroką wiedzę i odpowiada na każde pytania. Instruktor przede wszystkim uczy jak się jeździ na co dzień a nie jak zdać egzamin co nie które szkoły.”
“Szkoła tańca Mohito to miejsce, które zdecydowanie warto polecić! Instruktorzy są zawsze uśmiechnięci, co tworzy przyjazną i luźną atmosferę podczas zajęć. Jednocześnie wykazują się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego kursanta, co sprawia, że nauka tańca staje się prawdziwą przyjemnością. Świetna atmosfera, profesjonalizm i pasja do tańca to cechy, które wyróżniają tę szkołę. Polecam w 100%!❤️”
“Świetna szkoła, wszyscy pracownicy są bardzo pomocni i profesjonalni ale w szczególności polecam Panią Zuzię.”
“Uczelnia spełnia moje oczekiwani, wykłady i ćwiczenia są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze, nie są nudne lecz ciekawe. Wiele można się dowiedzieć i nauczyć. Wykładowcy bardzo przykładają się do swej pracy i przekazują nam świetnie niezbędną wiedzę. Polecam tą uczelnię każdemu z całego serca!”
“Przede wszystkim atmosfera zajęć bardzo zachęca moją córkę do uczestnictwa. Intensywność ćwiczeń a co za tym progres rozwoju jest bardzo widoczny. Wszelkie sprawy organizacyjne z naszej strony nigdy nie stanowiły dla prowadzących zajęcia żadnego problemu. To powoduje że kolejny już rok chętnie kontynuujemy naukę z tym zespołem.”
“Bardzo profesjonalna I miła obsługa. Zawsze uśmiechnięta i zawsze pomocna.”
“Technik masażysta w Cosinus Kielce to super kierunek! Mają tam wspaniałe warunki do nauki. Wielkie podziękowania dla pana Artema, nauczyciela praktycznej nauki zawodu, za świetne przygotowanie do zawodu, wsparcie merytoryczne i przygotowanie na egzaminie!”
“Witajcie! Opinia będzie szczegółowa, ale oparta na faktach i powie coś o czym się na codzien nie mówi. Jestem osobą która przed szkołą zrobiła szereg kwalifikacjii. Nie przyszedłem tu jako do pierwszej szkoły. Wcześniej wybrałem szkołę C****** niestety. Byłem osobą która miała pojęcie w świecie masażu, pracowałem w zawodzie i podcinano mi skrzydła, traktowano mnie jako konkurencję na rynku pracy. Rzuciłem to po miesiącu. Wybrałem szkołę eureka z obawami o powtórkę. Tu trafiłem do klasy gdzie poświęcono mojej osobie tyle czasu ile potrzebowałem przez każdego nauczyciela i mój talent? mógł wzrastać. Rozwijałem się z bardzo zaawansowaną wiedzą, którą nie pogardził by żaden student fizjoterapii. (Polecam wam tą szkołe po studiach) Nauczyciele wykonywali wszystkie zabiegi, które ja do tej pory i dołożyli wiele od siebie. Pierwszy semestr już objął: Masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, relaksację izometryczną, masaż izometryczny, masaż antycelulitowy, masaż powięziowy jako chętny Punkty spustowe w szkoleniu praktycznie indywidualnym gdzie była nas 2 i dziewczyna z innej szkoły, która nie umiała za wiele. Jej wykładowczyni poświęciła szczególną ilość czasu, miała problem z wyczuciem tkanek mimo że była absolwentką innej szkoły. Wydałem wiele tysięcy zł na szkolenia co otrzymałem tu za darmo w szerszym zakresie a w branży zdrowotnej byłem od 8lat nie licząc wcześniejszych (wykształcenie animator sportowy, trenerom też polecam tą szkołę, było o stabilizacji w trakcie treningów i inne fajne rzeczy). Mógłbym jeszcze opisać wiele. Nauczyciele to chodzące encyklopedie. Polecili mi wiele książek które miały najmniej błędów w zakresie fizjoterapii ruchowej. Poprawili wiele błędnych sztuk masażu, które oparli na faktach. Serdecznie polecam! Osoby którym wiedzą z zajęć nie wystarczy mogą uczęszczać w kursach szkolnych które kosztują naprawdę śmieszne pieniądze a jak widzicie warto! Sprzęt również jest na najwyższym poziomie. Edit. Mi wykładowca pomógł z dyskopatią. I rozwiązał wszystkie jednostki chorobowe słuchaczy w zakresie fizjoterapii ruchowej prezentując jak to zrobić.”
“Mała Finlandia to definicja pasji i zaangażowania. Kreatywne i interesujące zajęcia, wspierająca kadra, świetna organizacja. Bardzo się cieszę, że moja córka będzie rosła w takim wspaniałym środowisku.”
“Sobotni piknik z okazji dnia dziecka, organizowany przez Lasy Państwowe, rewelacyjny. Gratuluję, żyje tyle lat i na takim jeszcze nie byłam. Wnuki zachwycone”
“Już 3 rok uczęszczam na zajęcia dla dorosłych do szkoły Yes. Doświadczony personel, urozmaicone zajęcia. Polecam to był mój bardzo dobry wybór.”
“Wykładowcy świetnie przekazują swoją wiedzę i potrafią nakierować na dalszy rozwój.”
“Serdecznie polecam Edun Korepetycje w Bielsku-Białej! Świetne metody i podejście do nauczania. Widoczny rozwój umiejętności dziecka.”
“Wspaniała szkoła, świetna atmosfera, doskonała kadra oraz personel.”
“Serdecznie polecam! Panie w sekretariacie zawsze miłe i pomocne.”
“bardzo fajna szkola, dobrze przygotowuje pod egzaminy i dużo uczymy się na praktykach”
“Wspaniała, kameralna placówka z bardzo zaangażowanymi Ciociami, których kreatywność nie zna granic. Bardzo dobry kontakt z Ciociami. Nasz syn był zawsze troskliwie zaopiekowany, a na wyjście dostawaliśmy komplet informacji z danego dnia. Dzieci codziennie - niezależnie od pogody - wychodzą na dwór, na spacery lub własny plac zabaw. No i codziennie mają okazję ćwiczyć samodzielność. Każdy tydzień podsumowany fajnymi zdjęciami z życia placówki. Imprezy tematyczne, cykliczne nocowanki, dzień chłopaka, czy laurki na dzień matki - ”
“Najlepsza szkoła w samej Częstochowie. wspaniały personel. Każdemu dziecku poświęca się szczególną uwagę. edukacja muzyczna na wysokim poziomie.”
“Syn już kolejny rok uczęszcza na lekcje fletu ze świetnym nauczycielem Panem Pawłem. Super podejście, cierpliwość:) jesteśmy bardzo zadowoleni z tej placówki.”
“Cudowne miejsce ciepła atmosfera , kompetentne i opiekuńcze panie , bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne i sensoryczne Serdecznie polecam.”
“Polecam , Moje dziecko bardzo zadowolone , duża cierpliwość nauczycieli do dziecka , oraz wielką motywacja do nauki oraz nauczyciel potrafi rozkochać w matematyce”
“Bardzo polecam tym którzy marzą by schować się przed cywilizacją ale tak nie za bardzo :-) jest tu wygodnie, spokojnie i ciekawie. Ja byłem w trasie i nie zaznałem wszystkich doznań jakie mogłyby być moim udziałem gdybym zabawił dłużej. Ale od czego są powroty :-)”
“Bardzo dobra placówka. Dzieci rzeczywiście podnoszą swoje kwalifikacje językowe. Rewelacyjna obsługa sekretariatu, profesjonalna i uprzejma.”
“Gorąco polecam szkołę ŻAK w Łomży. Nauczanie jak i atmosfera panująca na zajęciach jest na 5 z plusem!”
“Super atmosfera, zadbana szkoła, nauczyciele świetnie staraja się nauczyć uczniow”
“Szczęść Boże, bardzo byłem szczęśliwy że dane było mojemu synowi uczęszczać do szkoły w której byłem spokojny o jego bezpieczeństwo, bracia szkolni oraz grono pedagogiczne wspaniale dbali o rozwój syna jak również wpajali wiedzę która w doroslym życiu dała rezultat.W moim serce szkoła,bracia szkolni ,grono pedagogiczne będzie zajmowała szczególe miejsce .Dziękuję za wszystko !!! Szczęść Boże.”