Usługi Hotelowe Władysław
“Byłem z żoną kilka razy w tym hotelu i nie mamy żadnych zastrzeżeń co do obsługi i warunków, pan Władysław to bardzo miły i uprzejmy człowiek i nie wiemy dlaczego państwo dają tak negatywne opinie, idźcie do hotelu gdzie indziej to zobaczycie ile zapłacicie”