Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Janowicz
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej stacji kontroli pojazdów. Obsługa była uprzejma i kompetentna, a przegląd wykonano dokładnie i bez zbędnego czekania. Z pełnym przekonaniem polecam tę stację każdemu kierowcy, który ceni sobie profesjonalizm i dobrą atmosferę.”