Przegląd katalogu
- 36 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 31% Ze zdjęciami
Znaleziono 36 wyników
Przeglądaj szpital w Grodkowie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 36 wyników w Grodkowie, Opolskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 668 opinii i ocen.
“Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,super wyposażony gabinet ,usługi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie”
“Polecam z całego serca. Pan doktor prowadzi mnie od wielu lat. Zawsze z szacunkiem i zrozumieniem. Oczywiście zleca wszystkie potrzebne badania.”
“Bardzo profesjonalna Pani doktor, miła obsługa.”
“Bardzo polecam , jestem mega zadowolona .”
“Bardzo sympatyczna atmosfera i pelen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”
“Miła i profesjonalna obsługa. Okulary piękne i idealnie dobrane z pomocą personelu salonu optycznego Lazur w Grodkowie. Dziękuję Marzena Z”
“Pani Dorotka, Vanessa i Kuba - profeska. Jak zwykle miła atmosfera.”
“Polecam. Obsługa klienta - bardzo dobra !”
“Fajne miejsce ale spoko z moim sercem wszystko okej. Tylko szukam pomocy dla znajomych jest tutaj wybitny specjalista psychiatra a także gabinet dendystyczny.”
“Profesjonalista pod każdy względem. Po urazie zerwania ścięgna Achillesa pan Krzysztof w krótkim czasie postawił mnie na nogi. Polecam serdecznie.”
“Bardzo ładny i zadbany salon, bardzo wykwalifikowana właścicielka, miła, uprzejma, atrakcyjna, warta polecenia, jeśli tam będziecie!!!!!!”
“Miła, z dobrym podejściem do klienta, kompetentna Pani, która zawsze dobrze doradzi. Ceny bardzo niskie jak na jakość swiadczonych uslug. Żona zawsze zadowolona z uslug, polecam więc i ja.”
“pani monika robi bardzo ładne paznokcie, jest przyjemna atmosfera, bardzo polecam umówienie się na wizytę do moni❤️”
“Niesamowicie profesjonalne podejście i szybki progres. Już od pierwszego spotkania czuć niezwykłą empatię i przyjazne podejście. Pani Nikola stosuje wiele ciekawych technik w poszukiwaniu najbardziej dogodnego rozwiązania dla każdego pacjenta. Nie ocenia, nie mówi co zrobić, ale zadaje właściwie pytania tak abyśmy sami zastanowili się nad rozwiązaniami, sami podjęli decyzję. Kiedy ustaliłyśmy, że dotarłyśmy do wcześniej obranego celu byłam szczęśliwa, że to nastało w tak szybkim czasie, ale i troszkę zawiedziona bo polubiłam te spotkania. Z całego serca polecam!!!”
“Rzetelna, ogarnieta, tania polecam”
“Bardzo miła obsługa, dużo osób obsługuje dzięki czemu nie ma kolejek a i ceny dobre”
“Cudowne miejsce, gdzie pracują przemili i empatyczni ludzie. Dziękuję przemiłej pielęgniarce za jej serdeczne podejście ❤️”
“Pan w rejestracji pomocy. Pan doktor konkretny, badanie, pomoc i opinia super. Dziękuję”
“Obsługę oceniam pozytywnie. Miałem problem z dostępnością leku na rynku i pani podpowiedziała mi rozwiązanie. dziękuje”
“Bardzo miłe i pomocne Panie pozytywnie nastawione do pacjenta. Chętnie doradzą i pomogą.”