Przegląd katalogu
- 28 Łączna liczba firm
- 1.1 Średnia ocena
- 29% Z opiniami
- 21% Ze zdjęciami
Znaleziono 28 wyników
Przeglądaj szkoła podstawowa w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 28 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 1.1/5 na podstawie 201 opinii i ocen.
“Super szkola. Miły zespół. Pani dyrektor jest świetna”
“Szkoła, która daje ogrom możliwości. Poszerza dziecięce umiejętności językowe, sportowe, jak i teatralne. Zaangażowana dyrekcja, która uczestniczy w życiu szkolnym od organizacji działalności placówki i zajęć dydaktycznych, poprzez wyjazdy na obozy (zimowe wyjazdy narciarskie, letnie pobyty nad morzem), gdzie osobiście troszczy się o dobro dzieci, po udział w wydarzeniach artystycznych. Nauczyciele wykraczają poza podstawową sferę kontaktu pedagog - uczeń i niezwykle angażują się w rozwój dzieci, wyłapują ich talenty i zachęcają do brania udziału w licznych olimpiadach. Dzieci uczą się, że każde zdanie ma znaczenia i nie ma pomysłów bez sensu, są zachęcane do wyrażania głośno swoich opinii. Nauczyciele pomagają w pokonywaniu barier i osiąganiu szczytów, pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jest to bardzo istotny aspekt w rozwoju dzieci. Polecam Naszą Szkołę bardzo serdecznie. #najlepsiWopolskim #najlepsiWkraju #NaszaSzkoła”
“Świetna Szkoła Podstawowa z dobrą infrastrukturą sportową. Kreatywne grono pedagogiczne i mało liczne klasy. Bliski dostęp do komunikacji miejskiej i ścieżek rowerowych. Polecam.”
“Zaraz po rozpoczęciu wojny na Ukrainie, na zaproszenie przyjaciół, od razu przybyli do Opola. O wspaniałej szkole dowiedzieliśmy się „TAK” od znajomych!! WSZYSTKIE OPINIE SPEŁNIŁY SIĘ! DZIĘKUJEMY DYREKTORZE, SEKRETARCE, WSPANIAŁYM NAUCZYCIELOM I WSZYSTKIM DZIECIOM W TEJ SZKOLE!”
“Chciałabym polecić Panią Mediator Darię. Miałam przyjemność skorzystać z mediacji rodzinnej. Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie w sprawę, ogromna wiedza i przede wszystkim, niesamowite podejście do człowieka. Jestem bardzo wdzięczna za okazane serce i pomoc. Polecam serdecznie wszystkim! ;)”