Przegląd katalogu
- 168 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 168 wyników
Przeglądaj spa w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 168 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 24,439 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera spa z miast takich jak Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów i innych.
“Serdecznie polecam.Pan Zbyszek czyni cuda,że wcześniejsze dolegliwości ustępują.Gorąco polecam.”
“Z całego serca polecam. Paznokcie zostały przedłużone z niezwykłą starannością i poczuciem estetyki. Nigdy wcześniej w żadnym innym salonie nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i pasją. Podczas zabiegu byłam spokojna, widziałam, że Pani doskonale sobie radzi i ma pomysł. To jest ważne. Na hennę brwi przyjeżdżam z innego miasta, nigdzie nie były zrobione tak idealnie. Jeszcze raz polecam !”
“Organizowaliśmy w hotelu swoje wesele we wrześniu 2025 r. Wszystko organizacyjnie było po naszej myśli. Jedzenie pyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Miejsce godne polecenia na każdą okazję!”
“Idealne miejsce na wycieczkę szkolną. Byłyśmy na wycieczce mikołajkowej i była bardzo udana. Różnorodne warsztaty dla dzieci, przejażdżka bryczką, zabawy z sympatycznymi animatorkami, profesjonalny Mikołaj, zdrowe przekąski i wypasione paczki. Jednemu chłopcu zdarzył się mały wypadek i pomoczył spodnie. Za dwie godziny pani z obsługi przyniosła spodnie czyste i pachnące. Przez cały czas czuliśmy się zaopiekowani będziemy polecać to miejsce wszystkim.”
“Mieliśmy przyjemność gościć w Pałacu Pawłowice z okazji wesela i już od pierwszych chwil byliśmy zachwyceni! Sala, wystrój i klimat miejsca robią niesamowite wrażenie, a obsługa dba o każdy szczegół. Jedzenie – absolutnie przepyszne, świeże i pięknie podane, trudno było przestać próbować kolejnych dań. Tak bardzo nam się spodobało, że po skończonym przyjęciu postanowiliśmy z mężem przedłużyć pobyt, aby w pełni nacieszyć się urokami okolicy otaczającej Pałac. To idealne miejsce na relaks – cisza, spokój, mnóstwo miejsc na rodzinne spacery, wspaniałe wino i dobre jedzenie. Zdecydowanie wrócimy i polecamy każdemu!”
“Bardzo przyjemne miejsce, można znaleźć dla siebie odpowiedni do oczekiwań, sposób na odreagowanie stresu dnia codziennego. POLECAM!”
“Szczerze - jesteśmy mile zaskoczeni, aż nie chce się wierzyć, że ten hotel ma tylko 3 gwiazdki - być może tym większe nasze zaskoczenia - oprócz wysokiego standardu należy podkreślić bardzo pozytywną i miłą (ale nie sztuczną) atmosferę. Jacuzzi w pokoju bardzo fajna opcja - można się zrelaksować. Obiekt dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dobra restauracja hotelowa - pozdrawiamy miłego Pana kelnera. Na pewno wrócimy.”
“Rewelacja! Efekt koloryzacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Atmosfera w salonie bardzo przyjazna i ceny również przystępne! Polecam !;)”
“Jak ktoś lubi odskocznię od sieciówek lub od siłowni, pełnych zgiełku i przepychu, gdzie połowa ćwiczących wpada, żeby pstryknąć fotkę i się zawinać to ta siłownia będzie dla niego. Sam na codzień korzystam z sieciówek i lubię czasem wskoczyć na bardziej "oldschoolowy" obiekt i do Maximusa wpadam okazyjnie. Maszyny co prawda są starszej daty ale muszę przyznać, że niektóre chodzą o niebo lepiej niż te nowszej generacji. Maszyna triceps czy na barki moim zdaniem superanckie, na nogi troszkę do podregulowania. Są maty, TRXy, drążki, poręcze do dipów, worek kettle i masa inengo sprzętu, którego nierzadko brakuje na nowo otwartych obiektach i mówię to z autopsji. Fajnie, że są takie siłownie gdzie można w ciszy poćwiczyć i nie stać w kolejce do sprzętu. Obsługa też bardzo miła. Jestem wybredny ale dla Maximusa "czwórka z mocnym plusem". Bez wazeliny... Polecam wpaść na trening”
“Byłam dziś na masażu rewelacjia pani przemiła atmosfera cudna napewno jeszcze tam wrócę”
“Korzystałam z restauracji, przepyszne jedzenie, świetnie podane. Miłe oku otoczenie i spokój dookoła. Polecam”
“Super siłownia, dużo maszyn gdzie są super! Miła i przyjemna obsługa klięta od każdego! Polecam!”
“Bardzo przyjemny hotel, dziękuję za miło spędzony czas i pyszne jedzenie. Polecam”
“Z całego serca polecam. Byłam na zabiegu na twarz i było rewelacyjnie. W trakcie zabiegu wszystko miałam dokładnie wytłumaczone + omówiony sposób w jaki i czym mam w przyszłości pielęgnować skórę twarzy. Bardzo miłe i czyste miejsce. Polecam”
“Od niedawna korzystam z usług tego salonu a już jestem zakochana! Henna czy laminacja brwi i rzęs super zabiegi na twarz jak maska przeciwko zmęczeniu genialna. Najlepiej oceniam beziglową mezoterapię. Naprawdę polecam.”
“Polecamy turnusy rehabilitacyjne w ,,Skowronku". Byliśmy po powodzi. Rehabilitacja na dobrym poziomie. Pracownicy uprzejmi i pomocni.”
“Pobyt w hotelu bardzo mi się podobał. Najbardziej doceniłam spokojną atmosferę, smaczną kuchnię i naprawdę miłą obsługę. Pełne wyżywienie to duży plus — jedzenie było różnorodne i zawsze świeże, więc każdego dnia mogłam spróbować czegoś innego. Pokój był czysty i przytulny, a cały hotel zadbany. Na miejscu był też basen, który okazał się miłym dodatkiem — idealnym na chwilę relaksu. To miejsce, do którego z chęcią wróciłabym ponownie. Świetne na spokojny, komfortowy wypoczynek.”
“Miejsce urocze klimatyczne.pokoje czyste chociaż w łazience czuć było wilgoć, wc się ruszało nie było mocno przytwierdzone. Jak na PALAC 5* jedzenie nie było rewelacyjne,na śniadanie np.sałatka jarzynowa(gotowiec)przy daniu głównym puree z proszku bo ewidentnie było to czuć a z kotleta schabowego spadała panierka oj szef kuchni się nie postarał.Na basenie nie ma szatni w której można się przebrać w suche ubrania,zepsute drzwi od łazienki i trzeba było przebierać się przy otwartych,nikt z obsługi nie zainteresował się nami żeby chociaż światło zapalić.”
“To hotel dla pracowników szpitala”
“Hotel Weneda w Opolu to miejsce, do którego z przyjemnością się wraca. Pokoje są wyjątkowo czyste, zadbane i komfortowe, a obsługa wyróżnia się życzliwością oraz wysoką kulturą osobistą. Na szczególne uznanie zasługuje profesjonalne podejście personelu dzięki ich uczciwości i szybkiej reakcji udało mi się odzyskać zagubioną złotą obrączkę, za co jestem ogromnie wdzięczny.”
“Wszystko świetnie. Żadnych niewolniczych warunków umowy, żadnych idiotycznych karnetów. Ludzkie podejście. Mi, jako bokserowi, brakuje tylko worka treningowego gdzieś w małym, odległym pokoju :(”
“Niedzielny obiad z rodziną. Pyszny! Polecam”
“Jedna uwaga: Na stronie obiektu mapka dojazdu podaję BŁĘDNĄ lokalizację. To Pokrzywna 48, nie Pokrzywna 30A.”
“Dobrze wykonany masaż, polecam - na pewno przyjdę znowu!”
“Przyjemna atmosfera, idealne miejsce na wypoczynek przy wspaniałych dźwiękach ptaków”
“Zdecydowanie polecam, duży wybór produktów ekologicznych i jak zawsze najwyższej jakości.”
“Mobilna sauna i jacuzzi od Fama to genialny pomysł na relaks. Można samemu odebrać sprzęt albo skorzystać z dowozu, który oferuje przesympatyczna Pani Szefowa – zawsze uśmiechnięta, pomocna i życzliwa. Sauna i jacuzzi są nowoczesne, czyste i bardzo wygodne w obsłudze. To idealny sposób, żeby stworzyć sobie małe SPA na własnym podwórku i spędzić wyjątkowy czas z rodziną czy znajomymi. Gorąco polecam każdemu, kto chce spróbować czegoś wyjątkowego!”
“Gorąco polecam zabiegi u pani Sabiny w jej gabinecie. Miła oraz profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb każdego klienta. Szeroka oferta zabiegów w doskonałych cenach. Byłem kilka razy i na pewno skorzystam z dalszych usług. Na prawdę warto odwiedzić ten gabinet.Jeszcze raz zachęcam wszystkich.”
“Cudowne miejsce. Panie przemiłe. Polecam.”