Przegląd katalogu
- 1,080 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 1080 wyników
Przeglądaj sklep w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,080 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 208,175 opinii i ocen.
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Zawsze chętnie doradzą, odpowiedzą na pytania i zaproponują najlepsze rozwiązania. Polecam z całego serca”
“Bardzo miła obsługa, kupowałem pierwszy raz e-papierosa i mi wszystko dokladnie wytłumaczyli”
“Szybka i sprawna wymiana opon. Polecam”
“Bardzo duży wybór kwiatów ciętych i wiązanek, oraz różnych dodatkow. Ceny nie zwalają z nóg jak w innych kwiaciarniach. Do tego miła obsługa I długie godziny otwarcia, szczególnie w sobotę. Polecam.”
“Zawsze zamawiam tu bukiety i za każdym razem wyglądają pięknie oraz długo się trzymają. Pani jest bardzo miła i pomocna, świetnie doradza przy wyborze kwiatów. Gorąco polecam!”
“Pani Marta jest cudownym lekarzem weterynarii . Nigdy nie odmawia pomocy, wyjaśnia i cierpliwie tłumaczy. Polecam z czystym sumieniem”
“Bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia - sklep. Dobre ceny. Miła i fachowa obsługa.”
“Z całego serca polecam sklep stacjonarny oraz internetowy, buty barefoot, których na rynku Polskim wciąż brakuje, nowe marki, świetny kontakt ze sprzedającym ❤️”
“Sklep Big Star w Solarisie przejrzysty i czysty. Pani Ewelina i Pani Paulina profesjonalistki, zaangażowane w obsługę klienta. Potrafią zachęcić do dobrego zakupu miłą aparycją i rozmową z klientem. Bywam często :-) Polecam.”
“Mały sklep, ale dobry wybór win z całego świata. Bardzo miła obsługa. Polecam!”
“Pyszne pieczywo i słodkości dla każdego podniebienia”
“Chlebek smaczny jak za dawnych lat / pachnie w domu aż człowiek odrazu chciałby się zajadać mały minus za opłatę za krojenie chleba”
“Super obsługa, zawsze przepiękne świeże kwiaty. Dziękuję i polecam!”
“Polecam, duży wybór książek w atrakcyjnej cenie i bardzo miła obsługa”
“Przesympatyczna i fantastyczna obsługa, która cuda załatwia od ręki. Weszłam nie wiedząc zupełnie czego potrzebuję, z jakich kwiatów, w jakiej kolorystyce, ale po kilku pytaniach wyszłam z kwiaciarni dokładnie z tym, czego szukałam. Polecam!”
“Chcę podziękować dr Annie Ganowskiej za sterylizację mojego ukochanego królika. Otrzymałam wszystkie odpowiedzi, zalecenia i leki. Po operacji dziewczynka stała się bardzo przyjazna i towarzyska.”
“Nie był to nasz pierwszy wybór, ale pod wpływem jazdy próbnej oraz profesjonalnej obsługi pana Piotra Łyzunia i pani Anny Wilczak zdecydowaliśmy się na zakup właśnie w tym salonie. Pełne i rzetelne przedstawienie oferty, realistyczny obraz samochodu, wskazanie korzyści oraz autentyczne poczucie zaopiekowania sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z zakupu, jak i z obsługi.”
“Super obsługa, poszukiwałem zegarka na prezent i dzięki pomocy Pań udało się znaleźć idealny. Polecam każdemu.”
“Bardzo dobra księgarnia polecam serdecznie”
“Wspaniała obsługa, bardzo pomocna i bezinteresowna (pozdrawiam panią blondynkę i jeszcze raz dziękuję). Polecam ten salon.”
“Polecam Klinikę Zdrowego Ciała. Pani Edyta to osoba profesjonalna i posiada ogromną wiedzę. Kolejna wizyta i na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Edyty.”
“Smaczna kawa i dobre bezcukrowe i bezglutenowe ciastko. Na miejscu również można kupić kawę z lokalnej palarni.”
“Miła i rzeczowa obsługa, Panowie chętni do pomocy nie ma cwaniactwa, ceny i terminy dobre. Polecam.”
“Kolejne zakupy i kolejny raz bez problemu. Wg. Mojej oceny cała załoga pomocna i chętna do udzielenia porady. Polecam.”
“Profesjonalne doradztwo duży asortyment w super cenie. Pozdrawiam”
“Ci Panowie mają wszystko! Tu powinno być motto "Rzeczy niemożliwe mamy od ręki, cuda zorganizujemy na następny dzień"”
“Jestem klientką Pana Michała, bardzo zadowoloną klientką, która wczoraj kupiła razem ze swoją Mamą w jego autobazarze samochód TATA Indico. Miałyśmy możliwość sprawdzenia samochodu w stacji diagnostycznej,oraz jazdy próbnej samochodem. Obsługa była miła, mamy nadzieję, że ten samochód posłuży mojej Mamie parę lat że będzie z niego zadowolona. Polecamy!”
“Polecam, bardzo ładne wiązanki pogrzebowe. Dziękuję ☺️”
“Bardzo miła ta pani w okularach pozdrawiam”
“Pyszna kawa, przepyszna kremówka, bardzo miła i wesoła obsługa. Polecam każdemu”