Przegląd katalogu
- 31 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 26% Ze zdjęciami
Znaleziono 31 wyników
Przeglądaj sklep odzieżowy w Niemodlinie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 31 wyników w Niemodlinie, Opolskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 1,100 opinii i ocen.
“Dzień dobry jestem stałą klientką waszego sklepu asortyment mają państwo pod każdego klienta ale mimo wszystko dużo zależy od sprzedawcy pani która tam pracuje jest niesamowitą osobą wystarczy że określisz wiek i zainteresowania dziecka a już wie co zaproponować bardzo mnie oburzyła ta ostatnia opinia z którą się kompletnie nie zgadzam miła sympatyczna zawsze uśmiechnięta ekspedientka uwielbiam wracać do waszego sklepu i wiem że nie wyjdę z pustymi rękami pozdrawiam”
“Nasza wycieczka na Fuerteventurę była doskonale zorganizowana od początku do końca. Na starcie pojawił się drobny problem z winy hotelu jednak dzięki szybkiej interwencji i ogromnemu zaangażowaniu organizatora sytuacja została błyskawicznie rozwiązana. Co więcej otrzymaliśmy wspaniałą rekompensatę która pozytywnie nas zaskoczyła. Cała podróż przebiegła bez żadnych trudności mogliśmy w pełni cieszyć się wypoczynkiem i pięknem wyspy. Serdecznie polecam Taniolocik – profesjonalizm i troska o klienta na najwyższym poziomie! Na pewno jeszcze skorzystamy z ich usług.”
“Bardzo miła obsługa i przyjemna atmosfera. Sklep dobrze zaopatrzony”
“Miałam ta przyjemnisc bycia klientka w Salonie Aurelia.Przeogromny wybór sukienek,piękne kroje,duży wybór rozmiarów.Na miejscu można liczyć na fachowa obsługę i doradztwo Pań.Bardzo miłe.Jestem.bardzo zadowolona z zakupu,sukienka prezentowała się pięknie,w późniejszym czasie korzystałam również z usługi krawieckiej w tym salonie.Zdecydowanie Polecam,jeżeli szukasz niepowtarzalnej sukienki ,to tylko w Salonie Aurelia.Polecam również ten salon swoim.znajomym Dziękuję.”
“Mój ulubiony sklep w okolicy! Bardzo czysto, duży wybór produktów. Codziennie rano robiona selekcja zarówno warzyw i owoców jak i pozostałych artykułów spożywczych. Obsługa zawsze miła i pomocna. W szczególności chciałabym pochwalić Panią, która w dniu dzisiejszym (8.12) w okolicy godziny 9 była na kasie (zapomniałam imienia), dawno nie spotkałam się z tak empatycznym, uczynnym i miłym sprzedawcą! ❤️ Życzę sobie i innym, aby w każdym sklepie było takie podejście do klienta jak tej Pani. Robiąc tutaj codzienne zakupy zawsze zaczynam miło dzień! ❤️ Dziękuję!”
“Polecam, świetna Pani kierownik. Pracownice zawsze uśmiechnięte i pomocne.”
“Serdecznie polecam, ubrania bardzo dobrej jakości, polskich producentów, w przyzwoitych cenach.”
“Urocze miejsce, w którym każda kobieta może poczuć się abolutnie wyjątkowo. Przesympatyczna Pani Dagmara z indywidualnym podejściem do każdekj klientki wyczarowuje przepiękne stylizacje, dla każdego wieku i sylwetki. Duży wybór, profesjonalne doradztwo i bardzo atrakcyjne ceny. Butik jakich mało - naprawdę godny polecenia i odwiedzenia!”
“Jak na Niemodlin to rewelacja. Wszystko w jednym miejscu i mniejsze kolejki niż w Opolu. Będę robił tam zakupy częściej.”
“Bardzo miła obsługa, ciekawy asortyment, bardzo dobra jakość.”
“Malo ludzi zawsze kasa szybko dostepna bez kolejek”
“Bardzo miła obsługa klienta i duży wybór towarów.”
“Duży wybór artykułów odzieżowych w niskich cenach, szybka obsługa klienta.”
“Bardzo dobre miejsce na zakupy.Wszystkoj est pod ręką.Obsługa jest miła i pomocna. Lubię tu robić zakupy”
“Wszystko super! Pomocna obsługa, ceny rewelacja :)”
“Słodka uprzejma pani. Ekspert w swojej pracy. polecam”
“Zwyczajny sklep tej sieci. Miła obsługa.”
“Jako samo centrum handlowe, to jak najbardziej jest dobrze. Duży parking z standardowymi miejscami, duża ilość sklepów i przestrzeni handlowej.”
“Przemiła obsługa! Przejeżdżając przez Niemodlin córka potrzebowała szalika - pani nie tylko pomogła znaleźć ulubiony obecnie element garderoby, ale i zachęciła do zostania chwilę dłużej - zatem wyszliśmy z dwiema parami rękawiczek i świetnymi kapciami :) Kilka fajnych drobiazgów za niewielkie pieniądze, miłe wspomnienia - na pewno wrócimy!”