Dobuch Małgorzata. Gabinet kosmetyczny
“Polecam salon P.Małgosi Jestem bardzo zadowolona Polecam wszystko na 6 Podejscie obsługa itp”
Znaleziono 6 wyników
“Polecam salon P.Małgosi Jestem bardzo zadowolona Polecam wszystko na 6 Podejscie obsługa itp”
“Ich bin sehr zufrieden mit meinen Gelnägeln, die dort gemacht wurden. Justyna war sehr freundlich und kümmerte sich sehr gut um das Wohl der Kundin. Sie hat mich sehr gut beraten und mir genau erklärt, was sie tut. Ihre Arbeit war sehr gründlich, genau und zufrieden. Der Salon war sehr sauber und Justyna hat hygienisch gearbeitet. Wir hatten ein nettes Gespräch und ich habe mich sehr wohl gefühlt. Ich würde auf jeden Fall erneut kommen und empfehle diesen Salon sehr gern weiter. Das Erlebnis war super! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Jestem bardzo zadowolona ze zrobionych tam paznokci żelowych. Justyna była bardzo miła i bardzo dbała o samopoczucie klienta. Udzieliła mi bardzo dobrych rad i wyjaśniła dokładnie, co robi. Jej praca była bardzo dokładna, dokładna i satysfakcjonująca. Salon był bardzo czysty, a Justyna pracowała higienicznie. Odbyliśmy miłą rozmowę i czułem się bardzo komfortowo. Na pewno wrócę i gorąco polecam ten salon. Doświadczenie było świetne! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Profesjonalna obsługa, zawsze miła atmosfera i perfekcyjne paznokcie – najlepsze miejsce, jakie znam!”
“Najpiękniejsze paznokcie wykonane przez panią Magdalenę Skibińska.”
“Ola to konkretna osoba! Po jej szkoleniu wychodzi się z niesamowitą dawką wiedzy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i jest bardzo cierpliwa :). Polecam szkolenia u Oli!”