Weiser s.c. Piekarnia
“Pyszny chleb na zakwasie.Polecam”
Znaleziono 13 wyników
“Pyszny chleb na zakwasie.Polecam”
“Sprzedawczynie bardzo miłe. Zawsze doradzą niezdecydowanym w zakupach. Wypieki są bardzo smaczne, jest duży wybór pieczywa i ciast. Dla ochłody możesz kupić też lody o świetych smakach. Polecam”
“Najlepsza piekarnia w mieście !”
“Ciastko cytrynowe pyszne kawa rownież polecam mila obsługa”
“Przyjemna obsługa i zawsze jest to czego potrzebuje.”
“Pyszne deserki ❤️❤️ Miła obsługa i porcje bardzo duże ❤️”
“Bardzo lubię tu kupować, duży wybór, fajna obsługa i na plus możliwość zamówienia chlebka "na później ". Polecam serdecznie.”
“Dobre produkty wogóle dobre miejsce na Blachowni”