Piekarnia Cukiernia Stosiek
“Najlepsza Jagodzianka. Krajanki zawsze trzeba kupic, bez nich sie nie obejdzie.”
Znaleziono 8 wyników
“Najlepsza Jagodzianka. Krajanki zawsze trzeba kupic, bez nich sie nie obejdzie.”
“Mam miłe wspomnienia związaną z tą piekarnią kiedyś mieszkałem w Głogówku chodziłem tam po pieczywo jako dzieciak chociaż było to bardzo dawno temu bo to były lata 90 te z tą różnicą że dzisiaj nie trzeba o szóstej rano wstawać po pieczywo ale do dzisiaj pamiętam ciepły pachnący chleb chrupiące bułki pyszne rogale a pani która tam kiedyś pracowała była zawsze bardzo miła i lubiła dzieci nawet czasami dała słodką bułeczkę od serca.”
“Zostałem obdarowany przez siostrę pysznymi rogalami "Marcińskmi" ich smak to sama poezja, wyważona słodycz a ciasto ideał!”
“Ok, super obsługa, szybko i konkretnie”
“Wyroby jak za dawnych lat polecam”
“Super chlebek i wyroby cukiernicze”
“Przepyszne lody włoskie. Polecam”