Przegląd katalogu
- 78 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 78 wyników
Przeglądaj notariusz i prawnik w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 78 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 2,976 opinii i ocen.
“Godny polecenia. Profesjonalny, pewny siebie w sądzie. Służy radą i pomocną dłonią. Wiele spraw mi pomógł załatwić. Szybki w działaniu.”
“Chciałbym z całego serca polecić moją Panią Adwokat Jolantę Przystalską która w ciągu ostatnich kilku lat poprowadziła dla mnie dwie wyjątkowo trudne sprawy – obie zakończyły się pełnym sukcesem. To najlepszy adwokat, jakiego znam, a z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że również jeden z najlepszych w Opolu. Pani Mecenas to osoba niezwykle kompetentna, zaangażowana i profesjonalna. Jej ogromna wiedza prawnicza, doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne przekładają się na skuteczność, którą w moim przypadku mogłam doświadczyć dwukrotnie. Poza wysokim poziomem zawodowym, Pani Adwokat to również osoba bardzo sympatyczna i empatyczna – potrafi słuchać, wspierać i rzeczowo doradzić w każdej sytuacji. Współpraca z nią daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania, co w trudnych momentach jest nieocenione. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej na najwyższym poziomie.”
“Pani Agnieszka to profesjonalistka , od razu nas przyjęła . Mimo tego , że sprawa była zaległa kilka lat wstecz , udało się pozytywnie interweniować w sprawie i wygrać z firmą ubezpieczeniową . Ja a także moi rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się z szybkiej interwencji w sprawie . Bardzo polecam !”
“Wszystko ok, bardzo dziękuję za pomoc, działa szybko, dobrze zrobione, tak trzymaj”
“Pan Mecenas Piotr- zaangażowany w sprawę, pełen profesjonlizm !POLECAM!!”
“Pełne zrozumienie i świetne podejście do klientki wszystko zostało wyjaśnione”
“Jestem niezwykle zadowolona ze współpracy z tą kancelarią - prowadzący ją radcy cechują się nie tylko pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej sprawy, ale także empatią i łatwością w nawiązywaniu kontaktu, co jest podstawą w relacjach prawnik - klient.”
“Świetna obsługa. Mega profesjonalne podejście i przy tym mega pomocni ludzie. Polecam !!!”
“Adwokat Tomasz Poluszyński to człowiek, na którego naprawdę można liczyć. Konkret, pełen profesjonalizm i jednocześnie podejście, które daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Potrafi znaleźć rozwiązanie tam, gdzie inni rozkładają ręce, a przy tym pozostaje zwyczajnie ludzki i otwarty w kontakcie.”
“Pani adwokat Zembaczyńska wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Od pierwszego spotkania jasno wyjaśniła wszystkie kwestie, prowadząc nas sprawnie przez cały proces. Świetne podejście i zaangażowanie w przedstawioną sprawę - dokładnie to, czego oczekuje się od dobrego adwokata.”
“Pan Tomasz jest nie tylko niesamowicie profesjonalny i rzetelny, ale też empatyczny i wspierający, co podczas rozpraw jest niesamowicie ważne. Przez cały okres trwania bardzo trudnej dla mnie sprawy miałam pełne zaufanie, że Pan Tomasz zrobi wszystko, co tylko się da by mi pomóc i wiedziałam, że zawsze mogę na Niego liczyć. W momentach, w których nerwy brały górę, Pan Mecenas zawsze potrafił znaleźć słowa wsparcia, dzięki którym bezboleśnie przeszłam przez ten trudny okres. Kwestie prawne zawsze były tłumaczone mi przystępnym językiem, przez co nie czułam się jak dziecko we mgle, tylko faktycznie rozumiałam co się dzieje. Gdybym mogła opisać Pana Grozdanovica paroma słowami, to powiedziałabym: profesjonalizm i oddanie sprawie. Jestem ogromnie wdzięczna, że taka osoba mogła mnie reprezentować!”
“Polecam kancelarie JHC. Profesjonalni, dobrze przygotowani, zawsze w kontakcie, wszystko dobrze wyjaśnione, uprzejme podejście do klienta. Sprawa zajmowała się pani Karolina wszystko ok polecam”
“Pani Mecenas Alicja Kaszta pomogła mi w sprawie karnej dotyczącej przemocy rodzinnej, gróźb i nękania. Korzystałam z jej pomocy również w sprawie rozwodowej. Rozwód nie był prosty.. a wszystko poszło pomyślnie.Bardzo gorąco polecam Panią Mecenas, ponieważ do sprawy podchodzi profesjonalnie a do człowieka otwarcie. Nie ma problemu z umówieniem spotkania ani rozmowy telefonicznej. Najlepsza Kancelaria w Opolu.”
“Polecam kancelarię do prowadzenia spraw odszkodowawczych! Fachowa pomoc, miła obsługa, rzetelne informowanie klienta!”
“Miły kontakt, profesjonalne podejście do zadania, zawsze osiągalni, szybka reakcja, dobra współpraca, cenna pomoc. Jesteśmy zadowoleni Bardzo dziękujemy”
“Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dla Kancelarii Radcy Prawnej Pani Małgorzaty Magdziarczyk za profesjonalne poprowadzenie niezwykle skomplikowanej sprawy dotyczącej potwierdzenia posiadania obywatelstwa niemieckiego (Feststellung) przed niemieckim urzędem. Cały proces został przygotowany z najwyższą starannością, a efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. Szczególne słowa uznania należą się Pani Natalii z kancelarii, której osobiste zaangażowanie trudno przecenić. Setki telefonów, dziesiątki pism, a także wręcz detektywistyczna praca w polskich i niemieckich archiwach pokazują, że niewiele jest kancelarii, które z takim uporem i determinacją walczą o sprawę klienta. Honorarium za tak ogrom pracy jest naprawdę rozsądne, a patrząc na rezultat, można śmiało powiedzieć, że warte każdej złotówki. Z pełnym przekonaniem polecamy tę kancelarię – zarówno ja, jak i cała moja rodzina. Dziękujemy raz jeszcze za profesjonalizm, cierpliwość i nieocenioną pomoc!”
“Polecam mecenas Annę Zamojcin-Koper. Reprezentowała mnie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Osoba z ogromną wiedzą, rzetelna, zaangażowana. Na sali sądowej czułam się bezpiecznie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.”
“W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko o większy profesjonalizm! Pani Katarzyna Michalak-Lewko jest niezwykle rzetelna, rzeczowa, merytoryczna i drobiazgowa w swojej pracy. Do tego empatyczna, pomocna i niezwykle zaangażowana w sprawy klientów. Serdecznie polecam i będę polecać, lepiej nie mogliśmy trafić.”
“Zawsze otrzymuję profesjonalną pomoc w tej kancelarii w sprawach o różnym stopniu skomplikowania. Zawsze mogę liczyć na rekomendacje i szybką odpowiedź. Kancelaria zasługuje na 5 gwiazdek. Będę nadal z niej korzystać i polecać ją znajomym.”
“Polecam serdecznie Pana Łukasza. Przede wszystkim o rzeczach trudnych mówi prosto a do tego jest przemiłym człowiekiem.”
“Z całego serca polecam Pana Tomasza , który prowadził moją sprawę. Wykazał się najwyższym poziomem profesjonalizmu, rzetelnością oraz zaangażowaniem. Na każdym etapie czułem się zaopiekowany i pewny, że moja sprawa znajduje się w dobrych rękach. Pan Mecenas działał skutecznie, terminowo i z dużą dbałością o każdy detal, co przełożyło się na bardzo satysfakcjonujące zakończenie sprawy. Dodatkowo wyróżniał się kulturą osobistą oraz jasną, rzeczową komunikacją. Zdecydowanie polecam tego adwokata wszystkim, którzy szukają sprawdzonego, godnego zaufania i skutecznego pełnomocnika.”
“Serdecznie polecam, profesjonalna obsługa klienta. Firma warta zaufania!!!”
“Professionalista . Swietny Kontakt”
“Korzystałem z usług P. mecenas w związku z 3 sprawami: spadkowa, rodzinna. karna. W każdej sytuacji P. mecenas znajduje super rozwiązania. "Zaangażowanie" P. mecenas to malutkie słowo w porównaniu z jej niesamowitym poświęceniem w działaniu. Wiedza, pomysłowość i szacunek dla petenta OGROMNE. Dziękuję”
“Korzystaliśmy wielokrotnie. Pani Olga zawsze podchodzi profesjonalnie do swoich zadań. Zlecenia są wykonywane terminowo i fachowo. Można przy tym liczyć na wsparcie merytoryczne i doradztwo. Polecam!”
“Profesjonalne usługi, dobry kontakt, rzeczowo, konkretnie i wszystko na czas.”
“Gorąco polecam Pania Mecenas. Pani Mecenas jest osoba o dużej empatii, co nie przeszkadza jej być profesjonalną. Jest osobą spokojną, cierpliwą i rzeczową, przez co kontakt z nią staje się przyjemnością mimo trudnych problemów do omówienia. W pełni zaangażowana w prowadzona sprawę.”
“Po konsultacji jest zadowolony, dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Miło, sprawnie, terminowo oby tak dalej”