ORTO-FIZJO Fizjoterapia Marcelin Korycki
“Z największą przyjemnością rekomenduję Pana Marcelina. Już od pierwszej wizyty zaimponował mi profesjonalizm, obszerna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta. Każda sesja była starannie zaplanowana i dostosowana do moich potrzeb, a fizjoterapeuta cierpliwie wyjaśniał przebieg terapii i odpowiadał na wszystkie pytania. Dzięki jego zaangażowaniu i trafnie dobranym ćwiczeniom, szybko odczułem poprawę stanu zdrowia. Ból, który odczuwałem od dłuższego czasu, stopniowo ustąpił, umożliwiając powrót do aktywności dnia codziennego. Doceniam również przyjazną atmosferę podczas wizyt oraz motywujące wsparcie otrzymywane na każdym etapie rehabilitacji. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Marcelina każdemu poszukującemu skutecznej i profesjonalnej opieki medycznej.”