DEWIKO
“Bardzo polecam współpracę, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta jest tym, czego oczekujemy. Długoterminowa współpraca wychodzi bardzo dobrze.”
Znaleziono 7 wyników
“Bardzo polecam współpracę, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta jest tym, czego oczekujemy. Długoterminowa współpraca wychodzi bardzo dobrze.”
“Witam, kilka dni temu zleciłam Firmie transport pianina, sporej wagi. Usługa wykonana sprawnie z dbałością o szczegóły, instrument solidnie zabezpieczony podczas transportu i bez uszkodzeń dowieziony na miejsce. Dobry kontakt z właścicielem firmy p. Marcinem i jego ekipą. Adres firmy znalazłam w internecie bez zapoznawania się z wczaśniejszymi opiniami i nie zawiodłam się. Pozdrawiam serdecznie i szczerze polecam:)”
“Gorąco polecam, firma profesjonalna o bardzo przystępnych cenach. Pozdrawiam.”
“Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm. Panowie są konkretni, rzetelni, a montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie i starannie. Jestem bardzo zadowolona z efektu!”
“Firma transportowa wykonała dla mnie już kilka zleceń rzetelnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i chętnie skorzystam z ich usług w przyszłości.”