Dom Kultury Koźle | Kino Twierdza
“Polecam. Mało ludzi,wygodnie...często jeździmy...ale ostatnio strasznie zimno było na Treflikach...”
Znaleziono 8 wyników
“Polecam. Mało ludzi,wygodnie...często jeździmy...ale ostatnio strasznie zimno było na Treflikach...”
“Polecam kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Znajduje się ono w dogodnej lokalizacji, w galerii Odrzańskie Ogrody. Mają tam bardzo bogaty repertuar, który obejmuje zarówno najnowsze hity, jak i bardziej niszowe produkcje. Sale są przestronne a fotele komfortowe. Jakość projekcji i dźwięku jest na wysokim poziomie, co sprawia, że oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. To świetne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną.”
“Rzeczowa i profesjonalna obsługa klienta, przed i po sprzedażowa. Wieloletnie doświadczenie idące w parze z wiedzą na wysokim poziomie. To zupełnie inny poziom niż w markecie, gdzie realizacje celów sprzedażowych przesłaniają sprzedawcom interes klienta. Zdecydowanie polecam.”
“Przyjemny oddzial domu kultury. Mocną stroną jest szef, który zaprasza swietne jazzowe zespoły. 8 marca grali Hot 20 Strings. Świetne brzmienie gypsy jazzu, czyli muzyki rytmicznej, wesołej, a czasami nawiązującej do filmów Woody Allena. A pod koniec marca konxert z cyklu Siesta Marcina Kydrynskuego. Polecam wszystkie koncerty!!!”
“Wielokrotnie przy różnych okazjach korzystałem z tego obiektu. Za każdym razem byłem zadowolony ze współpracy z obsługą. Obieg zadbany obsługa miła. Przydatne na inne imprezy nie tylko te organizowane przez miasto. Pięknie się prezentował w ostatnią niedziele października i postanowiłem go uwiecznić”
“Bardzo miła atmosfera, przemiła obsługa. Polecam.”
“Amfiteatr to nie jest jakiś ogromny, ale całkiem dobrze utrzymany. Znajduje się w centrum parku miejskiego. Widać że nie tak dawno został cały zrewitalizowany. Sama kopuła pięknie komponuje się z otaczającą ją zielenią. Ławki wykonane są z drewna także można spokojnie sobie usiąść i wsłuchać się w otaczającą nas tutaj przyrodę. Akurat nie udało mi się trafić na żadne wydarzenie ale i tak warto było sobie pochodzić po okolicy”