Zabka Brzeg
“Bardzo miła obsługa Pani Basi... Pozdrawiam.”
Znaleziono 7 wyników
“Bardzo miła obsługa Pani Basi... Pozdrawiam.”
“Świetne miejsce z produktami wysokiej jakości ! Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na temat sprzedawanego produktu. Na prawdę szczerze polecam :)”
“A ja bardzo polecam obsługę. Jestem tam codziennie i nie mam żadnych problemów z obsługą. Pani wesoło wita się I żegna, można poranek zacząć na wesoło wymieniając kilka poglądów. Ceny na półkach zgodne. Jest czysto. Polecam”
“mega spoko zabka atmosfera jest tez git czysto a nie zawsze sie spotyka az taka czystosc w zabkach polecam.”
“Miła obsługa, schludnie i czysto.”