Przegląd katalogu
- 358 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 34% Ze zdjęciami
Znaleziono 358 wyników
Przeglądaj stomatologia w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 358 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 8,987 opinii i ocen.
“Odbyłem kilka wizyt u dr Aliny Obuszko i jestem zachwycony. Oprócz higienizacji, na którą pierwotnie się umówiłem, mogłem liczyć na przegląd uzębienia i ustalenie konkretnego planu działania, by doprowadzić je do ładu. Teraz mogę cieszyć się zdrowymi zębami. Szczerze polecam!”
“Miałam dziś przyjemność odwiedzić gabinet stomatologiczny Eurodental, który znajduje się w centrum i muszę przyznać, że to była najlepsza wizyta u dentysty, jaką kiedykolwiek miałam! Od samego wejścia poczułam się mile widziana – atmosfera jest naprawdę przyjazna i komfortowa. Miałam wizytę u pani Gosi i pani Ewy, które były niezwykle profesjonalne, a jednocześnie bardzo ciepłe i pomocne. Pani Gosia dokładnie obejrzała moje zęby i zdiagnozowała ubytek. Co więcej, wszystko zostało mi jasno wytłumaczone, a dzięki nowoczesnej technologii, mogłam na monitorze zobaczyć dokładnie, w którym miejscu znajduje się problem. Pani Gosia użyła kamery wewnątrzustnej, co było niesamowite! Czułam się w pełni poinformowana i miałam możliwość podjęcia decyzji o leczeniu od razu na miejscu. Dodatkowo, miałam wykonywany scaling, który zostały przeprowadzony niesamowicie precyzyjnie. Moje zęby są teraz pięknie wyczyszczone i lśnią jak nigdy wcześniej! Każdy z zabiegów przebiegł bezboleśnie i w miłej atmosferze. Jeśli szukasz miejsca, gdzie nowoczesna technologia łączy się z profesjonalizmem i troską o pacjenta, to ten gabinet jest strzałem w dziesiątkę! Gorąco polecam!”
“Chciałbym serdecznie podziękować Pani Doktor Milenie Długozimie. Od lat moje zęby były moim dużym kompleksem – krępowałem się uśmiechać. Zgłosiłem się na bonding i muszę przyznać, że podejście Pani Doktor do mojej sytuacji było niesamowite: pełne zrozumienia, empatii i profesjonalizmu. Pani Doktor Milena Długozima stworzyła dla mnie nowy uśmiech! Efekt końcowy jest spektakularny i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. W końcu mogę uśmiechać się bez skrępowania! Polecam z całego serca! To gabinet, w którym odzyskuje się pewność siebie.”
“Polecam z całego serca. Wizyty przebiegają szybko, sprawnie, profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze”
“Super atmosfera w gabinecie. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Artystycznie wykonana praca i do jak tej pory bez reklamacji. Szkoda że już jest długi czas oczekiwania na wizytę”
“Mimo naszego spóźnienia pani doktor przyjeła nas z ciężarną pacjentką w niedzielę rano. Jako jedyny dentysta w okolicy Mławy pani doktor odebrała telefon. Mimo niedzieli i wczesnej pory dnia koszt usunięcia zęba był niższy niż u innego dentysty w normalnym dniu pracującym szczerze polecam”
“Polecam całym ♡ Dr.W Willenberg w swojej praktyce posiada wieloletnie doświadczenie, świadczy usługi na najwyższym poziomie, posiada przystępne ceny do tego jest człowiekiem o dużym sercu. Pozdrawiam,od lat wierny pacjent Marta G.”
“Polecam . Miła atmosfera i wyrywanie zębów bez żadnego bólu”
“Wysokiej klasy profesjonalizm. Miła atmosfera, przyjazne podejście do pacjenta. Miałem przyjemność korzystać dwa razy i jestem pod olbrzymim wrażeniem . Mimo, że zabiegi dentystyczne nie należą do najmilszych, podczas całego czasu zabiegu czułem się dobrze zaopiekowany chociaż tego dnia czułem zdenerwowanie. Z gabinetu wychodziłem w pełni spokojny i zadowolony. Otrzymałem wskazówki na okres po zabiegu wraz z zalecanymi lekami. Mam znajomych którzy także korzystają z opieki Millerdental i nie wyobrażają sobie aby pomocy stomatologicznej szukać gdzie indziej. Gorąco polecam, to wyjątkowy gabinet z geniuszami w swoim zawodzie. Millerdental to więcej niż powołanie do pomagania ludziom.”
“Super Pani Chirurg. Wyrywałem dwie ósemki na NFZ. Dobrze znieczulone miejsce, ząb wyrwany szybko, sprawnie i bez bólu :)”
“Dziękuję pan doktor Grzegorz Witkowski pokazal mie leczenie kanałowe moze być przyjemne. Bardzo dziękuję za miłą obsługę pod czas wizyt. Polecam klinike Witkowscy . Pozdrawiam Tomasz P.”
“Serdecznie polecam! Miałam wykonywany pełen pakiet higienizacji. Pani stomatolog, u której byłam to profesjonalna i przemiła osoba. Jestem bardzo zadowolona z usługi i na pewno skorzystam jeszcze raz.”
“Gabinet na najwyższym światowym poziomie. Wiedza, empatia, życzliwość, zaangażowanie. Materiały tylko z górnej półki. Wielkie ukłony. Pięć gwiazdek to mało...”
“Pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do pacjenta , zawsze punktualnie . Warto poczekać na wizytę . Polecam !”
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Krystyna Klejno-Przekop to gabinet stomatologiczny w Ełk, który stawia na jakość usług i komfort odwiedzających. Placówka prowadzi leczenie zachowawcze oraz dba o komfort pacjentów na każdym etapie.
“Rewelacyjna obsługa małego pacjenta :) byłem na wizycie z 3 latkiem i 5 latka. Pani dentystka ma doskonałe wyczucie, wie jak pracować i komunikować się z dziećmi by wizyta miło im się kojarzyła - o wszystkim opowiada, wszystko pokazuje :) Taka obsługa zasługuje na pełne uznanie :)”
“Polecam! Zadzwoniłam, że dziecku złamał się ząb (6latek) i byliśmy bardzo szybko przyjęci. Tego samego dnia. W domu niestety zostawiłam ułamany ząbek, ale po wizycie zrobilam zdjęcie zęba wedle zaleceń Pani stomatolog i wysłałam sms’em żeby zweryfikować jeszcze poradę. Naprawdę było czuć, że jesteśmy profesjonalnie przyjęci, dostaliśmy fachową poradę i miłe podejście do dziecka. Wszystko zostało wytłumaczone, na spokojnie.”
“Bonding wykonany przez Panią Marlenę Pusz - Walczwską przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Pani doktor jest niezwykle kompetentną oraz profesjonalną osobą, przy okazji bardzo sympatyczną. Atmosfera w gabinecie przyjazna i komfortowa. Polecam każdemu kto marzy o pięknym oraz zdrowym uśmiechu:)”
“Z całego serca polecam tego ortodontę! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że cały proces leczenia przebiegał sprawnie i bezstresowo. Na każdej wizycie czułem się zaopiekowany, wszystkie moje pytania były cierpliwie wyjaśniane, a efekty leczenia przeszły moje oczekiwania. Gabinet jest nowoczesny i bardzo zadbany, a terminy wizyt elastyczne i dopasowane do potrzeb pacjenta. Polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i empatycznego specjalisty!”
“Doskonały specjalista. Świetnie wyposażony gabinet. Polecam!”
“Jestem po długim okresie leczenia stomatologicznego u Pana doktora Pawła Burka. Czas jaki spędziłam w gabinecie to sama przyjemność. Profesjonalizm i ogromna empatia w stosunku do strachliwej pacjentki, tak to mogę określić. Zarówno pan doktor jak i pani Renatka otoczyli mnie opieką za co im bardzo dziękuję. Moja rodzina także korzysta z usług. Polecamy gabinet Korona”
“Świetna współpraca, prace od lat na wysokim poziomie.”