Przegląd katalogu
- 50 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 50 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 50 wyników w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 22,642 opinii i ocen.
“Szybka obsługa. Do dogadania się w wielu przypadkach”
“Bardzo solidna usługa transportowa i b.sprawny i uprzejmy kierowca p.Patryk.P.Kossarek”
“Kebab fajny, atmosfera fajna, dużo frytek aż wylewały się z pojemnika. Pan miły, nie mamy do czego się przyczepić.w lokalu czysto.”
“Bardzo przyjemne miejsce. Sympatyczna obsługa, czysto i fajne drinki.”
“Bardzo miła obsługa ze strony pani Inny! Zawsze doradzi i uśmiechem poprawi humor☺️”
“Byłam na zupie Pho z wołowiną, bardzo smaczna zupa, wyrazista i pełna aromatu. Ponadto bardzo młoda i miła obsługa. Jeżeli chciecie zjeść coś smacznego to polecam z całego serca to miejsce jak i jedzonko :)”
“Zamówiliśmy przez Glovo. Bardzo szybka dostawa. Futomaki olbrzymie! Jedzenie dobre. Zjedliśmy tylko połowę bo takie duże porcje. Polecam”
“Super sklep, mały, ale wszystko jest, super obsługa”
“Maly klaustrofobiczny lokal w lecie ogródek na wydzielonym.tarasie. pizza jak wszedzie tej sieci. Obsługa pimocna i uczynna nie polecam jednak jedzenia na miejscu jak nie chcecie prać ubrań po powrocie do domu, coż moim zdaniem to wina wielkosi lokalu. Jedyny mankament to parking w tygodniu nie zaparkujesz.”
“Odwiedziłam chińską restaurację w Polsce i muszę powiedzieć, że jedzenie było niezwykle pyszne. Porcje były większe, niż się spodziewałam , co bardzo mnie zaskoczyło. Mieliśmy okazję spróbować pikantnej wołowiny, kurczaka w sosie słodko-kwaśnym, wieprzowiny po syczuańsku oraz chrupiącego kurczaka. Pikantna wołowina z ryżem była najlepsza, ale pozostałe dania również były bardzo smaczne. Obsługa była bardzo pomocna i miła, co z pewnością dodało uroku całemu doświadczeniu. Restauracja ma kilka stolików wewnątrz oraz kilka na zewnątrz, co daje możliwość wyboru miejsca w zależności od pogody. Dekoracje nie są zbyt piękne, ale całość wygląda na czystą i zadbaną. Parking dostępny blisko restauracji .”
“A ja bardzo polecę i aż nie rozumiem negatywnych opinii. Jadłam gołąbki, pierogi i mielone. Każde bardzo smaczne, obsługa przemiła ”
“W Olsztynie mamy niewiele miejsc, które gotują zdrowo i, przede wszystkim, lekko. Zamawiajcie, wspierajcie knajpkę, by ci z wrażliwymi żołądkami mieli gdzie zjeść ;). Któreś zamówienie z kolei i wszystko jest pycha - polecam łososia, sajgonki (i wytrawne i na słodko) i kulki mocy. Obsługa bardzo miła!”