Kwiaciarnia Romantyczna Elbląg Poczta kwiatowa
“Kwiaciarnie polecam każdemu z czystym sumieniem :-). Zawsze na świeże kwiaty i bukiety wykonane na czas :-). Każdy bukiet wyjątkowy i z efektem „wow”.”
Znaleziono 3 wyników
“Kwiaciarnie polecam każdemu z czystym sumieniem :-). Zawsze na świeże kwiaty i bukiety wykonane na czas :-). Każdy bukiet wyjątkowy i z efektem „wow”.”
“Szeroki wachlarz asortymentu kwiatowo dekoracyjnego, kupicie tu krzewy ozdobne,kwiaty cięte, doniczkowe,dekoracje na różne okazje.Panie które tu pracują znają się na swojej pracy, przygotowują piękne kompozycje i wiązanki kwiatowe, szczerze polecam”
“Chciałam z całego serca polecić to miejsce. Poprosiłam Panią Agnieszkę o wieńce na pożegnanie mojej najukochańszej Babci - wyszły tak piękne, wykonane od serca, że wzruszyłam się, bo wiem jak bardzo Jej by się podobały te kolory i cała kompozycja.. Właśnie w ten sposób chciałam Ją pożegnać. Jestem bardzo wdzięczna za szybką realizację i kontakt z Panią Agnieszką. Bardzo dziękuję i będę polecać każdemu.”