Przegląd katalogu
- 95 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 95 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 95 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 23,546 opinii i ocen.
“Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny obsługa +++”
“Kilka fajnych sklepów w zasięgu ręki. Polecam”
“W galerii Karuzela działa salon jubilerski BIJOU w którym można znaleźć najwyższej jakości biżuterię srebrną i złotą - pierścionki, obrączki ślubne, naszyjniki, kolczyki, a także zegarki, pamiątki okolicznościowe i gotowe pomysły na prezent. Świetny sklep i fantastyczna obsługa.”
“Pani notariusz jest profesjonalna, uprzejma i bardzo pomocna - zdecydowanie polecam jej usługi”
“Jestem bardzo zadowolona z obsługi w punkcie Plusa przy ulicy Krasickiego w Olsztynie. Mają bardz dobre oferty na abonament, internet światłowodowy i telewizję”
“Moj ulubiony sklep w Dywitach ,alternatywa dla dużych sieciowek”
“Galeria sama w sobie jest bardzo piękna oferuje bardzo dużo sklepów z przełożonymi ciuchami głównie ma bardzo wielką strefę jedzeni od pizzy hut po po obiady nakładane każdy jak chce ceny super parking podziemny mają serdecznie polecam”
“Świetne jedzonko od babci Danusi, gospodarze idealnie zadbali o wygląd i styl posiadłości, na której mieści się ów hotel. Znajdziecie tam dużo inspiracji do działania, jest to bardzo malownicza miejscowość, zawsze gdy tylko mam okazję przyjeżdżam właśnie tam. ❤️”
“Galeria jest w dobrej lokalizacji.Jest dużo sklepów np.ccc, Pepco,hebe,Sinsay itp. Parking jest spory jest gdzie zaparkować auta. Polecam Hebe jest duży wybór produktów dla kobiet zawsze. Stała klientka .”
“Gdyby zamiast biedronki był lidl to byłoby super, a tak jest wszystko ok. Sklepiki najbardziej potrzebne, sporzywczak, rosman, pieczywo, chiński badziew. Jest ok”
“Coś tam można kupić ale napis PEPCO powinien być już dawno zmieniony wstyd taka sieciówka!”
“Dobry sklep można poznać po tym jak potrafi wyjść z nieprzyjemnej sytuacji. Po początkowych problemach z zamówieniem udało się dopiąć transakcję do końca. Cała w tym zasługa Pana Konrada z działu ogród. Przejął temat w nieprzyjemnym dla mnie momencie i od tej chwili wszystko wróciło na właściwe tory. Pan Konrad rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda trzeba trochę poczekać :) Rozmowy prowadzone w uprzejmy i cierpliwy sposób. Jednym słowem konkretny i kompetentny człowiek na właściwym miejscu. Aż chciałoby się żeby takie podejście było normą. Pozdrawiam Panie Konradzie i do zobaczenia na dziale ogród!”
“Bardzo fajny sklep, przemiłe Panie które w nim sprzedają :)”
“Świetne miejsce! Bardzo dobra lokalizacja, centrum Olsztyna na wyciągnięcie ręki. Przemiła obsługa, pokoje jasne, czyste. Miałem okazję zjeść pyszną zupę cebulową (ser, grzanki). Ponadto, dobrze zorganizowana sala konferencyjna. Polecam!”
“Bardzo ładny Lidl, miła i pomocna obsługa zawsze pomaga gdy mam problem z odnalezieniem towaru bądź z aplikacją. GORĄCO POLECAM”
“OK, łatwo dostępny sklep bez paragonów parkingowych. Polecam”
“Wyremontowany we właściwym stylu sklep, który zachwował swój pierwotny styl. Materiały użyte do rekonstrukcji lepszej jakości jak oryginalne. Architekt się postarał. Szkoda, że ruch w obiekcie jest wciąż niewielki, kiedyś przetaczały się tu tłumy. Może przybędzie tu kiedyś np. więcej gastronomii, a to miejsce bardziej ożyje.”
“Park handlowy oferuje bogaty wybór sklepów i usług. Znajdziesz tu zarówno popularne marki, jak i lokalne przedsiębiorstwa. Przestronny parking ułatwia dostęp, a estetyczne otoczenie sprawia, że zakupy stają się przyjemnością. Miejsce godne polecenia dla mieszkańców i turystów.”
“Przedmioty tanie i dobrej jakości jak na made in china”
“Znalazłem rozgałęziacz do kontaktu którego nie było w 5 innych sklepach.”
“Pamiątki i nie tylko można płacić kartą.”
“Rewelacyjna osoba, ogromna wiedza pod kątem prawa autorskiego. Gorąco polecam!”
“Polecam z całego serca. Wspaniała obsługa. Wyjątkowe i unikatowe kreacje i dodatki na każdą okazję, bez względu czy to wypad z przyjaciółmi czy szykowna kolacja. Panie zawsze doradzą i pomogą w wyborze.”
“Bardzo miła obsługa i świetne rzeczy!”
“Bardzo fachową obsługa i pomoc. Dziękuję bardzo”