Przegląd katalogu
- 241 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 241 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Pabianicach, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 241 wyników w Pabianicach, Łódzkie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 11,813 opinii i ocen.
“Bardzo dobry lekarz, osobiście trafiłam do niego z polecenia ze strony znajomej. Jej porada okazała się bardzo skuteczna. Polecam :)”
“Profesjonalne i bezbolesne wyrywanie ósemki ... polecam”
“Serdecznie polecam. Świetnie produkty i wspaniała obsługa. Moje zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 1 dnia. Bardzo dziękuję :)”
“Bardzo polecam Zacisze Urody wspaniałe miejsce w którym zawsze czuję się dobrze zadbana przez Panią Agnieszkę która z ogromną starannością wykonuje zabiegi kosmetyczne dba o każdy szczegół. Przemiła kompetentna osoba. Wracam z przyjemnością ❤️”
“Do Pani Eweliny trafiłam rok temu z onycholizą na paznokciu u ręki, niestety okazało się, że stan był kiepski i wdrożyłyśmy leczenie, które zakończyło się szybkim SUKCESEM! Teraz Pani Ewelina zajmuje się u mnie już Wszystkim: manicure, pedicure, na imprezy chodzę w pięknym makijażu wykonanym przez nią, oczyszczanie twarzy, a ostatnio zdecydowałam się nawet na makijaż permanentny, którym jestem zachwycona! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, Baaardzo polecam! Pełen profesjonalizm. :)”
“Cała moja rodzina jest po opieką tej przychodni. Wielokrotnie mogłam się przekonać, że pracują w niej lekarze z powołania. Zawsze mogę liczyć na ludzkie traktowanie i fachową pomoc, bez względu do którego lekarza mogę w danym dniu się udać. Opieka pielęgniarska i panie w rejestracji też profesjonalne. Dziękuję, że jesteście.”
“Bardzo miła, profesjonalna obsługa.”
“Bardzo słaby personel, kierownik apteki jest nie miła dla klientów,wręcz agresywna i opryskliwa.”
“Kilkukrotnie składałam zamówienia internetowe z odbiorem w aptece, obsługa miła i pomocna, nigdy nie miałam żadnych kłopotów przy odbiorze”
“Gorąco polecam to miejsce. Ogrom pracy terapeutów, serce oddane dzieciom i wspaniałe podejście sprawiło, że rozwój mojego syna ruszył do przodu i poczynił on ogromne postepy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z poradnią NPPP Kraina Wyobraźni.”
“Polecam to miejsce z całego serca! Za każdym razem usługa (zarówno brwi jak i rzęsy) została wykonana pięknie i starannie, a efekt końcowy wręcz zachwycający. Edyta słucha, służy dobrą radą i dopasowuje się do potrzeb klienta z zachowaniem profesjonalnego podejścia. Na pewno jeszcze wrócę!”
“Bardzo profesjonalne wsparcie i bardzo przyjazna przestrzeń”
“Gorąco polecam to miejsce. Ogrom pracy terapeutów, serce oddane dzieciom i wspaniałe podejście sprawiło, że rozwój mojego syna ruszył do przodu i poczynił on ogromne postepy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z poradnią NPPP Kraina Wyobraźni.”
“Zdecydowanie polecam! Myślałem że doktor dopiero zaczyna wyrywać moją dolną ósemkę, a tymczasem.. była już wyrwana. Całość trwała może z 15 minut. Zero bólu, nawet nie było opuchlizny. Bałem się niesamowicie, a widzę że nie było czego. Jeden dzień na rekonwalescencję i można było wracać "do życia" ;) Cenowo bardzo przystępnie.”
“Bardzo dobry poziom usług, Pani Julia przemiła i dobrze zorganizowana. W środku ładny wystrój, ale na zewnątrz ulica trochę straszy. Jeśli ktoś ma droższe auto to polecam zostawić na głównej ulicy Zamkowej i ten kawałeczek się przejść. Będę wracać, polecam :) aha i nie można płacić kartą, musiałam podjechać do bankomatu po usłudze”
“Super apteka miła obsługa dobrze zaopatrzona polecam”
“Mimo negatywnych opinii jestem mile zaskoczona. Leki w dobrej cenie,pani farmaceutka w skupieniu spakowała mi leki,widać że zależało Jej na tym,aby wszystko było sprzedane zgodnie receptą. Dodatkowo zapytała czy do antybiotyku nie potrzebuję osłony,z taką troską o pacjenta się jeszcze nie spotkałam.Teraz już rozumiem,dlaczego w tej aptece są kolejki a w innych pustki -najważniejszy jest pacjent. Polecam.”
“Nie mam zastrzeżeń. Szybko, sprawnie. Miła obsługa.”
“Pan doktor chirurg Przemysław Czarnecki, bardzo profesjonalne usunięcie torbieli pilonidalnej (włosowej) przy znieczuleniu miejscowym. Cały zabieg trwał ok godzinę, po zabiegu pacjent był w stanie sam wyjść. Ogromna wiedza lekarza w zakresie tego schorzenia, Pan doktor udzielił wyczerpującej informacji nt. pielęgnacji rany. bardzo dobra opieka po zabiegu. Sam zabieg bezbolesny, a rekonwalescencja bez porownania lepsza i szybsza niż po tradycyjnym usunięciu operacyjnym.”
“Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra. Miałem przyjemność kilkukrotnie korzystać z usług Femimed. Za każdym razem profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Piotr świetny doktor i specjalista w swoim zakresie. Przed przystąpieniem do zabiegu zostałem dokładnie o wszystkim poinformowany, o wyniku badania również zostałem poinformowany - bez konieczności dopytywania. Jednym słowem REWELACJA. Pozdrawiam i do zobaczenia !”
“Trafiłam z polecenia koleżanki. Super pani Doktor ze wspaniałym podejściem do maluchów.”
“Bardzo sprawna obsługa. Pani która mnie obsługiwała była bardzo miła i rzeczowa. Bardzo dobrze zaopatrzona apteka, nawet jeśli ceny są powyżej średniej w okolicy, to warto!”
“Jestem zachwycony ilością produktów w tym sklepie. Znalazłem coś dla siebie oraz dla moich dzieci. Polecam wszystkim”
“Polecam Panią Agnieszkę, jest miłą i sympatyczną osobą i perfekcyjnie podchodzi do swojej pracy , wykonała mi idealna hennę oraz french. Z salonu wyszłam bardzo zadowolona .”
“Terapeutka świetna, zna się na rzeczy, potrafi bardzo dobrze słuchać. Co prawda związek się rozpadł, ale patrząc na to z perspektywy czasu być może tak było najlepiej. Dziękuję za całą pomoc!”
“Chodzę do pani Agnieszki od 4 lat i nigdy nie byłem jeszcze tak zadowolony , nigdy nie narzekałem na jakikolwiek ból. Polecam .!!”
“Bardzo miła obsługa. Również fajny klimat . Bardzo Polecam !!!”
“Ja jestem bardzo zadowolona z Badań Prenatalnych u dr. n. med. Wyrwas Doroty. Bardzo miła, sympatyczna kobieta. Badanie wykonane sprawnie, dokładnie, za każdym razem mówiła co robi. Pani która jest w gabinecie razem z Panią Wyrwas również przemiła i sympatyczna. Pobranie krwi się udało, co w moim przypadku jest to bardzo ciężka i czasochłonna praca. Również Panie na recepcji były miłe. Umawiając sie na wizytę telefonicznie również była miła Pani. Gabinet, toaleta oraz korytarz zadbany, czysty. Nic tylko być kolejny raz w ciąży i zawitać do Przychodni DIAGNOZA. :D”