Przegląd katalogu
- 406 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 56% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 406 wyników
Przeglądaj terapeuta w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 406 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 3,442 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera terapeuta z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Świetny specjalista, dobra atmosfera, pełen profesjonalizm, polecam!”
“Długo szukałam dobrego terapeuty. Po kilku zupełnie nieudanych próbach w końcu trafiłam na Panią Annę. Mądra, profesjonalna i bardzo empatyczna terapeutka, która odbudowała moją wiarę w skuteczność terapii. Dzisiaj, po zakończeniu procesu, jestem innym człowiekiem. Polecam każdemu, bo trudno znaleźć tak dobrego i doświadczonego specjalistę.”
“Profesjonalna pomoc, Pani Kasia jest bardzo ciepła i sympatyczna osoba, przy czym rzeczowo pomaga w rozwiązywaniu problemów.”
“Serdecznie polecam psychoterapię z Panią Anną Grabką. Empatia, zrozumienie, indywidualne podejście. Dziękuję!”
“Byłam u kilku psychologów bez większego efektu. U Pani Magdy była póki co zaledwie dwa razy i jestem zachwycona, czuję się wspaniale. Szczerze polecam :)”
“Początkowe spotkania budziły sporo obaw, jednak będąc dalej w procesie zrozumiałam, że trzeba mieć gotowość na przyjęcie pewnych rzeczy, które nie zawsze chcemy usłyszeć :) Nie poznałam do tej pory lepszej terapeutki. Śmiało mogę powiedzieć, że Pani Ewa działa cuda i wystarczy 15 minut rozmowy by człowiek "wrócił do siebie". Pani Ewa ma jakąś magiczną różdżkę :) wiem, że wynika to z wysokich kompetencji, wiedzy, doświadczenia, ale także z naturalnego wysokiego poziomu empatii. Do takiej pracy trzeba mieć to "coś". Dar, którego Pani Ewie nie brakuje, empatia, otwartość na drugiego człowieka! Warto się otworzyć i zaufać :) Stawki zdecydowanie za niskie!!! Jak na takie zmiany, które zachodzą w życiu :) Polecam każdemu. To najlepsza inwestycja w siebie.”
“Najlepsza jest Kierowniczka Pani Agnieszka Ja miejsce polecam”
“Miałem kontakt z panią psycholog w trakcie trudnej sprawy życiowej moje dziecko przez to przeszło dużo łatwiej”
“Fantastyczne miejsce, cudowna fizjoterapeutka Magda. Ogrom wiedzy przekazany w latwo dostępny sposób. Szacunek i wyjątkowe podejście do dziecka. Bardzo serdecznie polecam.”
“Uczęszczam na terapię do Pani Dominiki już od pół roku - same plusy tylko. Miejsce wygląda na pełne zaufania, jest miło i przytulnie. Dobra lokalizacja.”
“Zanim trafiłam na Harmonię podejmowałam próby terapii u kilku osób, ale dopiero u Pani Agnieszki udało mi się bardziej otworzyć i rzeczywiście zacząć pracować. Komfortowo, bezpiecznie, profesjonalnie. Polecam :)”
“FANTASTYCZNIE :) Polecam również do wyboru szkoły i zawodu.”
“Bardzo miła, bezpieczna, komfortowa atmosfera. Jest tak wiele rzeczy, których nie wiemy o sobie. Dziękuję za pomoc Pani Justyno.”
“Bardzo profesjonalne wsparcie i bardzo przyjazna przestrzeń”
“Miałem to szczęście spotkać panią Magdę na swojej drodze i polecam skorzystać z jej doświadczenia i wiedzy każdemu kto czuję, że poszukuje kogoś kompetentnego a przy okazji empatycznego i gotowego nieść wsparcie.”
“Fachowy zespół psychologów i terapeutów. Mam nadzieję, że rzeczywiście warto powierzyć im swoją psyche. Na razie żywię ostrożny optymizm.”
“Polecam. Wyleczył mnie z ciężkiej depresji”
“Wspaniały człowiek i przyjaciele. Bardzo duży zawdzięczam Panu Piotrowi. Serdecznie pozdrawiam.”
“Uważam, że nie ma w Łodzi lepszych specjalistów. Bardzo polecam to miejsce. Ludzie tam pracujący są tam z miłości do zawodu i chęci pomocy tym którzy jej potrzebują. Z czystym sumieniem polecam w 100%.”
“Cudowna Pani Psycholog, pełna pasji i profesjonalizmu.”
“Jedni panią kochają drudzy nienawidzą, ma pani metody które mielą człowieka z każdej strony, dzięki pani moja córka zaczęła jeść już po jednym spotkaniu, dziękuje, pozdrawiam”
“Bardzo rzetelny i profesjonalny z ciepłym podejściem. Polecam serdecznie”
“Korzystam z usług już od dawna i naprawdę czuję, że moje życie staje się lepsze, a ja sam staje się silniejszy.”
“Terapeutka świetna, zna się na rzeczy, potrafi bardzo dobrze słuchać. Co prawda związek się rozpadł, ale patrząc na to z perspektywy czasu być może tak było najlepiej. Dziękuję za całą pomoc!”
“Jeśli ktoś szuka pomocy i myśli o terapii systemowej czy par to koniecznie trzeba zapisać się do Pani Anny Dzieniakowskiej. Jest po prostu fantastyczna.”
“To miejsce w którym dziecko ma rzetelnie przeprowadzoną diagnozę SI i terapię. Pani Marta holistycznie podchodzi do rozwoju dziecka.”
“Pierwszy raz tak naprawdę złapałam kontakt z terapeutą. Sesje były różne - spokojne, dające możliwość się wygadać i takie mocne, głębokie, bardzo "oczyszczające". Często na co dzień wracam do różnych momentów z sesji i już więcej rozumiem tego, co czuję. Czuję się "dojrzalsza" emocjonalnie ☺️ Czułam się zrozumiana, w centrum uwagi. Bardzo polecam każdemu kto w jakikolwiek sposób czuje, że przydałaby mu się pomoc.”