Przegląd katalogu
- 983 Łączna liczba firm
- 2.7 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 983 wyników
Przeglądaj taxi i transport towarowy w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 983 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 2.7/5 na podstawie 133,846 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera taxi i transport towarowy z miast takich jak Łódź, Rzgów, Pabianice, Brzeziny, Radomsko i innych.
“Ceny przystępne. Porcje uczciwe. Szybko podane. Świerże. Obsługa uprzejmą. Wrócę ponownie. Byłem przejazdem.”
“Gorąco polecam współpracę! Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja transportu i terminowa płatność. Chętnie podejmiemy kolejne transporty.”
“Ogromny wybór wypoczynków. Każdy znajdzie to co potrzebuje w dobrej cenie”
“Uwielbiam ten punkt epaki dla Pana który tam pracuje :) jest zawsze uśmiechnięty i pomocny. Kiedy byłam w ciąży zawsze pomagał mi załadować paczkę do bagażnika. Teraz kiedy podjeżdżam z dzieckiem zawsze wychodzi do drzwi tak abym nie musiała wciskać się z wózkiem do małego lokalu. Drobny gest a tak ważny!!!”
“Długość załadunku zależy czy lądują towar luzem czy na paletach - towar na paletach ladują bardzo szybko.gorzej jest z oczekiwaniem na dokumenty - 40 minut to minimum.”
“Punkt znajduje się w dobrym miejscu - blisko szkoły. Bardzo miłe panie. Wiele razy korzystałam w odbioru.”
“Bardzo dobre jedzenie dobra bardzo obsługa bardzo fajny klimat i wszystko bardzo dobrze zrobione”
“Polecamy. Przekąski i obiad dla uczestników szkolenia i imprezy firmowej na Torze Łódź.”
“Rewelacyjne miejsce na mapie Łodzi! Bardzo klimatyczne miejsce, przepyszne jedzenie niezależnie na co się zdecydujesz. Czasami nieco dłuższy czas oczekiwania (np. Ok 30 min), co wynika raczej z ogromu ilości zamówień. Warto poczekać i się rozejrzeć, bo wewnątrz panuje specyficzny ale przyjemny klimat prawdziwej karczmy. Obsługa bardzo miła i pomocna, ceny rewelacyjne. Polecam 11/10.”
“Jedzonko 37 kawałków za 137zl na wynos. Jak dla mnie trochę mało sosów 1 duży sitea sos i 2 małe unagi. Co do sushi. Bardzo smaczne. Żadnych uwag. Na zdjęciu połowa opakowania.”
“Trochę długi czas oczekiwania, ale piątek wieczór więc pewnie nie ja jedna zastanawiałam :) Burgery genialne :) Dużo mięsa i świetne bułki. Frytki belgijskie super! Plus za to, że nic nie zapociło się podczas dostawy i było pyszne. Krążki cebulowe najsłabsze z całego zamówienia. Wolę krążki w cieście niż w panierce. Zamawiane przez pyszne.pl :)”
“Uwielbiamy całą naszą rodzinką to miejsce!Jedzenie za każdym razem jest po prostu wyśmienite. Panie prowadzące naleśnikarnię to bardzo ciepłe,serdeczne i kreatywne osoby. A menu sezonowe lub okolicznościowe za każdym razem są miłym dla naszych kubków smakowych zaskoczeniem!:-) Ostatnio odwiedziliśmy restaurację w weekend walentynowy:-)Było niesamowite walentynkowe menu:-) Zupa krem z białych warzyw- genialna! Łosoś w papilotach z puree ziemniaczanym- tego dania nie da się opisać słowami,prawdziwe niebo w buzi! No i deser:-)Cudowna beza z owocami- mniammm... Polecamy z całego serducha!”
“Uwielbiam ten punkt epaki dla Pana który tam pracuje :) jest zawsze uśmiechnięty i pomocny. Kiedy byłam w ciąży zawsze pomagał mi załadować paczkę do bagażnika. Teraz kiedy podjeżdżam z dzieckiem zawsze wychodzi do drzwi tak abym nie musiała wciskać się z wózkiem do małego lokalu. Drobny gest a tak ważny!!!”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa, Pani zawsze uśmiechnięta i pomocna. Polecam”
“Punkt znajduje się w dobrym miejscu - blisko szkoły. Bardzo miłe panie. Wiele razy korzystałam w odbioru.”
“Profesjonalnie, szybko, duży wybór :)”
“Wystrój lokalu w Amerykańskim stylu kojarzy się z barami w starszych amerykańskich filmach. Obsługa bardzo miła ma się wrażenie, że jest się na obiedzie u dalekiej ciotki. Jedzenie dobre, bez fajerwerków. Można pograć w bilarda, jest też bar we wnętrzu restauracji. Nie jest to może miejsce na romantyczny obiad ale jak chcesz zjeść dobrze, to warto tu zajrzeć.”
“Wspaniała obsługa. Niebanalne jedzenie. Szybki łatwy dojazd z parkingiem na miejscu blisko trasy wylotowej. Gorąco polecam !”
“Odwiedziłem w dniu wczorajszym (04.05) knajpkę,żeby spożyć burgerka. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż lokal był czynny a ludzi nie było dużo. Obsługa bardzo sympatyczny, w tle leciała sobie spokojna ,nie za głośna, muzyczka. Jedzenie ciepłe, bardzo smaczne, burger nie za tłusty, odpowiednio wysmażony, do wyboru różne rodzaje pieczywa. Ogólnie polecam i na 100% zawitam ponownie.”
“Absolutnie niesamowote jedzenie. Zachwycam się za każdym razem, gdy tu jem. Na plus także strona internetowa - bardzo przejrzysta, a czas przygotowania jedzenia wyliczony idealnie, niemal co do minuty. Bardzo polecam to miejsce”
“Trafiliśmy do Pyzuni z polecenia mojej serdecznej koleżanki. Bardzo, ale to bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy. O ile lokal sam w sobie wygląda raczej mocno przeciętnie o tyle jedzenie było przepyszne! Pomidorowa z własnej roboty makaronem, pyszne placki ziemniaczane z sosem, kotlet pożarski, ziemniaczki i kapustka! Niebo w gębie! Ogromną zaletą jest to, że są otwarci do 19.00 Więc po pracy spokojnie można jechać na pyszny obiad! Polecam”
“Bardzo przytulne miejsce z dobrym jedzeniem. Szeroki wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo mila obsługa. Jedyny minus to sposób podania herbaty - za ok 30 zł spodziewałam się fajnego wielkiego kubka z dużą ilością dodatków a nie zaparzanej woreczkowej herbaty z połówką plasterka cytryny. Brownie na plus bo nie było bardzo słodkie. Ps. Pieski mile widziane ☺️”
“Miękka lekko podpieczona ciabatta z pysznym nadzieniem. Zjedzona wersja vege (na zdjęciu) i teryaki kurka. Dobrze doprawione, bardzo dobre sosy, idealna temperatura, wszystko ze sobą współgrało. Jak najbardziej można się najeść. Miła obsługa (dzień dzisiejszy Oktoberfest Bydgoski). Jedyny minus to taki, że jak ktoś je wolniej to większość przesunie się na dno i opakowanie przecieka, bo bułka jest całkowicie przecięta, nie zatrzymuje wnętrza. Polecam”
“Chciałbym serdecznie polecić tę restaurację! Jedzenie było absolutnie przepyszne, świeże i pięknie podane. Sam klimat lokalu jest bardzo przyjemny, idealny zarówno na spotkanie ze znajomymi, jak i romantyczną kolację. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa – profesjonalna, życzliwa i uśmiechnięta. Bartek zadbał o to, abyśmy czuli się swobodnie i wyjaśnił wszystkie szczegóły dotyczące dań, a Paulina była niezwykle uprzejma, pomocna i z wyczuciem doradzała w wyborze potraw. Oboje stworzyli atmosferę, dzięki której wieczór był naprawdę udany. Z pewnością wrócimy!”
“Pierwsza keto restauracja w Łodzi w jakiej jadłem. Wjechał burger i gofr. Ciekawy jestem innych pozycji. Dania niezłe, kaloryczne i smaczne”
“Polecam serdecznie Pełne smaku pierożki, rewelacja Szczególnie polecam: Xiao long bao - wołowina, prażone chilli (nie są bardzo ostre, lekko pikantne) Baozi - z wielrzowiną char siu i zupę Dashi. Można mieszać (pół na pół pierożki każdego typu) 2 porcje pierożków i zupa - 2 osoby najedzone (100zł) Polecam. Na te z wołowiną i chilli wrócę na pewno.”
“Niejednokrotnie zamawiałam paczki z TGTG, zawsze dobre(sugerowałabym tylko dodawanie mniejszej ilości soli), świeże jedzenie, niebanalne dania, ostatnio znalazłam w swojej paczce PRZEPYSZNY sernik czekoladowy z wiśniami! Boski! Lokalizacja nie jest w zbyt bliskiej odległości, ale jeśli się mieszka w pobliżu, to jest super sprawa! Polecam spróbować chociaż raz ten catering!”
“Genialna sałatka keto, idealna jakość i wielkość malaronu do ceny. Miła obsługa”
“Profesjonalna firma z indywidualnym podejściem do klienta. Szczerze wszystkim polecam!”
“Profesjonalna firma, dostawa sprawna materiał zgodny z ustaleniami. Pani Dorota bardzo pomocna.”