Przegląd katalogu
- 43 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 43 wyników
Przeglądaj steak house w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 43 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 89,379 opinii i ocen.
“Biedra jak Biedra, typowy obraz jaki znajduje w każdej biedrze XD wszystkie biedry wyglądają jak po grubej domówce. Tak tragiczne że aż zabawne. Największy błąd to zakupy w sobotę , radze spróbować zaraz po otwarciu sklepu albo o zaraz przed zamknięciem, a zakupy będą o 2 godziny krótsze. Kasjerzy wtedy są już wtedy najlepsi, najbardziej sympatyczni i bije od nich taka fajna energia, chillout. Polecam i życzę zdrowia”
“Szybka i miła obsługa, pyszne i świeże sushi.”
“Polecam bardzo! Jedzenie pyszne, obsługa na wysokim poziomie i bardzo pomocna jeżeli chodzi o wybór dań oraz win. Wszystko zostało nam jasno przedstawione, dzięki czemu dania zostały wybrane idealnie. Natomiast wino, kelner dawał do sprobowania żeby potwierdzić czy będzie nam smakowało. Przed jedzeniem zostało podane nam czekadełko, które spowodowało, że lepiej czekało się nam na główne danie.”
“O Mamusiu. Schabowy w zestawie 33 zł, jak na foto. Ciężko zjeść takie duże porcje, talerz około 30cm. Marchewki tyle, że by sie 10 królików najadło. Surówka pyszna. Obsługa profesjonalna i miła. Gorąco polecam”
“Dyskont Dino to jeden z lepszych dyskontów na rynku ze sklepami. Dostępność towarów jest w wszelakim asortymencie. Domena jest zawsze świeże mięso i wyroby wędliniarskie. Polecam mielonkę tyrolską ,bardzo smaczna i aromatyczna. Dobrym zakupem będzie boczek wędzony, zarówno parzony jak i surowy. Schab,łopatka,szynka prawie zawsze w cenach promocyjnych. Ja osobiście jestem zadowolony z możliwości zrobienia mięsa mielonego ,osobiście wybranego z lady. Ja zawsze robię miedko z trzech rodzajów, łopatka,karczek i brzuch. Kotleciki palce lizać.”
“zajrzałem z rodziną, bo w Piotrkowie Trybunalskim nie ma BK, a tutaj był po drodze na dworzec kolejowy. standard Burger Kinga jest podtrzymany, wiele burgerowni nie dorasta do smaku Whoppera, a zamówiłem Triple Whoppera (lub jak ja to nazywam, PiotrBurgera - zobaczcie na zdjęciu ;-)) jedyny minus to było czekanie ok. 15 minut na 3 zestawy (whopper jr, whopper double, whopper triple).”
“Burger King miażdży McDonalda już na samym starcie, zwłaszcza jeżeli chodzi o burgery. Są świeże, smaczne i nie smakują jak wycięte z kartonu. Obsługa bardzo miła i fajnie że każdego burgera można przygotować w wersji na ostro. Ja takie lubię i polecam.”
“Dzisiaj robiłem Kluczyk chce Zorek wszystko dobrze polecam wszystkim bardzo miły pan”
“Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za piękne opowieści o jedzeniu przygotowywanym sercem . Tak też smakowało. Ogromnie polecamy i na pewno wrócimy posmakować więcej.”
“Super kebab dobry fajna pita fajne sosy i ugułem fajnie utuszone pozdrawiam pana który ogarnął nasze zamówienie siedmiu kebabów.”
“Dobrze zaopatrzony sklep.Bardzo miły i pomocny Personel.W sklepie bardzo czysto i towar na półkach dobrze oznaczony.Polecam zakupy w tym sklepie”
“Najlepsze burgery jakie jadłam! Polecam!”
“Jak za taką cenę to naprawdę dobre jedzenie ramę nie smakuje jak ramen ale za dyszle to dobra zupa”