Przegląd katalogu
- 1,286 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1286 wyników
Przeglądaj sport, szkoła i przedszkole w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,286 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 56,742 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sport, szkoła i przedszkole z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Koluszki i innych.
“Bardzo dobra szkoła, wspaniali nauczyciele. Szczególnie bardzo uważna i sympatyczna nauczycielka, pani Urszula, która uczy dzieci gry na flecie. Moja córka chodziła tam przez rok i wszystko nam się podobało.)”
“Uczę się angielskiego u pani Oleny. Jest świetną nauczycielką, bardzo inteligentną i miłą osobą. Gorąco ją polecam.”
“Moja ulubiona szkoła, w której spędziłem cztery lata. Wysoki poziom nauczania, wspaniała kadra i fantastyczna atmosfera. Wszystkim gorąco polecam!”
“Jak kogoś zrobią WARIATEM przez zadanie w potrawie i ma np. zawroty głowy to jego koledzy i jego koleżanki na studiach odsuną się wtedy od niego. Ale po co kogoś robić wariatem jak może normalnie pracować nawet jak nie chcą go przyjąć do pracy bo nie ma znajomości to może jak jest zdrowy pracować w rolnictwie. PSYCHIATRZY po to to robią żeby mieć zajęcie. Ale jest wystarczająca liczba osób którzy słyszą głosy żeby ich leczyć lub tych co mają myśli samobójcze. Natomiast tych co mają głowę w chmurach w wieku 25 lat to nie leczy się na schizofrenie. To jest wtedy przestępstwo. PONADTO wywołać komuś błyski jakimś DOPALACZEM to jest bardzo poważne przestępstwo bo taka osoba staje się chwilowo niepoczytalna. Ponadto leczyć taką osobę ZYPREXĄ to też jest bardzo poważne przestępstwo bo wtedy zrobi się otyła. Jak kogoś podtrują DOPALACZEM można go tylko leczyć wtedy SULPIRYDEM 200-200-0 oraz przeciwbólowym Tisercinem 25 mg czyli 0-0-25.”
“Brałam udział w zajęciach języka portugalskiego. Wysoki poziom nauczania i świetna, swobodna atmosfera na zajęciach w kameralnej grupie. A do tego nacisk na wymowę i konstruowanie wypowiedzi co dla mnie było bardzo istotne.”
“Jesteśmy zadowoleni z przedszkola. Jest kameralne, panie są miłe i przyjaźnie nastawione do dzieci oraz rodziców. Jest czas na różne zajęcia i aktywności (angielski, zajęcia plastyczne, rytmika, joga, karty pracy itd.) oraz czas na zabawę i spacery. Dużym plusem jest możliwość wejścia z dzieckiem do szatni żeby mu pomóc przebrać się czy w razie czego porozmawiania chwilę z opiekunem przy odbiorze dziecka. Posiłki smaczne i co najważniejsze bez dodatku cukru.”
“Fantastyczna opieka, dziecko zachwycone, zero uwag :)”
“Jestem bardzo zadowolony z efektów nauczania mojego dziecka :)”
“Żłobek może na pierwszy rzut oka z zewnątrz nie robi dobrego wrażenia, jednak nie to jest ważne jak mówią "nie ocenia się książki po okładce". Ważna jest atmosfera i dbałość o dzieci, a tu tego nie brak. Panie opiekunki miłe, kontaktowe, widać, że budują pozytywne więzi z dziećmi, co widać po tym jak maluchy chętnie i bez płaczu rozstają się z rodzicami i idą do grupy, wiadomo czasem są też wyjątki ale kto z nas nie ma gorszego dnia, a tym bardziej dzieciaczki Żłobek mały, kameralny w fajnej spokojnej okolicy wśród zieleni. Szczerze polecam”
“Jako absolwent mogę spokojnie polecić to liceum. Daje możliwości dostania się na wszystkie wymarzone studia. Świetni ludzie, a nauczyciele wymagający.”
“Tego nie da się opisać słowami. Musicie sami to zobaczyć na własne oczy i się sami przekonać. Polecam bo naprawdę warto.!”
“Najlepsza uczelnia w Łodzi, jeśli chcesz zostać grafikiem, wysoki poziom nauczania, świetna atmosfera. Uwielbiam tu przychodzić każdego dnia.”
“Akademia Małych Odkrywców Nowosolna to fantastyczne miejsce. Córka uwielbia tam chodzić, a liczne zajęcia dodatkowe i dwa place zabaw są ogromnym plusem. Atmosfera jest zawsze przyjazna, a personel profesjonalny. Polecam!”
“Przedszkole Akademia Małych Odkrywców to prawdziwa oaza dla małych odkrywców! Wspaniały personel, którego kreatywność i zaangażowanie nie ma granic. Mój maluch z radością chodzi tam każdego dnia, ciesząc się z ciekawych zajęć i miłego towarzystwa. Naprawdę polecam!”
“Pozdrawiam 3 pani Bożeny bardzo fajne przeczkole chodziłem”
“Czytając opinie poniżej jestem lekko zaniepokojona stanem psychicznym niektórych osób. Sama kończyłam GKJ i to jedna z najlepszych szkół, indywidualne podejście nauczycieli do każdego ucznia, próbują pomoc każdemu wydostać się z dołka. Z większością żyje się jak z koleżankami bądź kolegami, Mimo że czegoś nie umiałam, nie bałam się jedynki ponieważ mogłam zawsze się dogadać i ją poprawić. A jeśli chodzi o zachowania młodzieży, niestety pewne rzeczy wynosi się z domu, a z tego co wiem od wychowywania jest rodzic a nie Nauczyciel :). Nauczyciele mogą upomnieć o złe zachowanie a nie ;). Powiem tak, obojętnie do jakiej szkoły nawet tej co tak wychwalaja znajdzie się coś co nie pasuje i nie spełnia kogoś oczekiwań :). Do matury zostałam p przygotowana dobrze pod każdym względem więc chyba szkoła jednak nie sięga dna. Jeśli chce ktoś sięgnąć dna edukacyjnego a po szkole zostać ze strachem, nerwica itd POLECAM zajrzeć do szkoły na Klaretynska :). Z chęcią wróciłabym tu do szkoły ❤️”
“Cieszę się, że moje dziecko wybrało tę szkołę, pomimo niewielu opinii, które znalazłam na jej temat. Zaryzykowaliśmy, choć jest bardzo daleko od naszego miejsca zamieszkania. Zarówno ja, jak i moje dziecko, czujemy się zaopiekowani przez kadrę i mamy wsparcie. Decyzja o zapisaniu dziecka do tej szkoły była trudna, ale teraz widzimy, że było warto. Kadra nauczycielska jest nie tylko profesjonalna, ale także bardzo zaangażowana i troskliwa, co sprawia, że nasze doświadczenia są pozytywne i pełne zaufania.”
“Jako absolwentka dwóch kierunków serdecznie polecam z całego serca.”
“Polecam Szkołę Podstawową im Się. Ignacego Loyoli. Jest to miejsce, w którym moja córka zdobyła motywację do nauki, dojrzała, usamodzielniła się i zawarła cenne dla niej relacje rówieśnicze. Do szkoły chodziła z radością. Czy można sobie coś więcej wymarzyć dla ucznia?”
“Solidna uczelnia, dobrzy wykładowcy”
“Wybór ACT Studio Aktorskie to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności sceniczne. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów, którzy zarażają pasją, a zajęcia odbywają się w inspirującej i przyjaznej atmosferze. To idealne miejsce zarówno dla początkujących, jak i osób myślących o zawodowej drodze aktorskiej. Szczerze polecam!”
“Bardzo fajna nauka dzięki temu mam 5 na koniec roku i biorę udział w konkursach z dobrymi wynikami”
“Innej szkoły niż tej to święcą szukać”
“Wysoka kultura nauczania i przystępność przekazywanej wiedzy zasługuje na uznanie oraz polecenie! Duży szacun, że „Giganci Programowania” otwierają oddziały w miejscowościach takich jak Piotrków Trybunalski.”