Przegląd katalogu
- 939 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 939 wyników
Przeglądaj sklepy dziecięce i ciążowe w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 939 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 321,638 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklepy dziecięce i ciążowe z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Piotrków Trybunalski i innych.
“Sklep został przeniesiony. Nowy adres, to pasaż handlowy przy ul. Jagiellońskiej 8/16. Godziny otwarcia: poniedziałek - środa: 10 - 18 czwartek: 9 - 18 piątek: 10-18 sobota: 9 - 14.30 Zapraszamy:)”
“Wszystko zgodne z opisem. Ubranka bardzo dobrej jakości. Szybka wysyłka.”
“Dziękuję za pomoc w zakupach! Byłam z malutkim dzieckiem, a jak wiadomo takie zakupy nie należą do najłatwiejszych. Przesympatyczna Pani doradziła rozmiary oraz fasony i kolory spodni. Pokazała modele na które z pewnością nie zwróciłabym uwagi. Kupiłam co potrzebowałam w miłej i przyjemnej atmosferze. Dziękuję jeszcze raz ❤️”
“obsługa miła. W szczególności Pani Kasia. Zawsze chętnie doradzi i uśmiech nie znika z twarzy. Polecam!”
“Bardzo polecam ten sklep, obsługa profesjonalna. Panie, które tam pracują, są bardzo pomocne i uprzejme. Doradziły mi sprawnie w wyborze zabawki na prezent dla dziecka”
“Bardzo polecam zakupy w sklepie fasardi. Zamówiłam dwie bluzy, jedna dla siebie a druga na prezent. Obie są śliczne. Materiał bardzo dobry gatunkowo, pięknie się układa. Dodatkowo chciałabym serdecznie podziękować Paniom z działu obslugi klienta, zależało mi aby przesyłka dotarła do mnie jak najszybciej. Panie stanęły na wysokości zadania. Jednego dnia poprosiłam o szybka wysyłkę a kolejnego rano paczka była już u mnie!! Pięknie dziękuje za współpracę, napewno do Was wrócę z niejednym zamówieniem :-)!”
“Spoko sklep ale trochę alko wali”
“Nie dla biedakow i to sie szanuje”
“Sklep zawiera wszystko co potrzeba . Obsługa bardzo miła i pomocna . Dobrze doradza klienta . Nigdy nie miałam problemów! Polecam”
“Zmiana ajenta wyraźnie na duży plus. Miło i sympatycznie. Polecam”
“moja paczka dotarła szybko i było w niej wszystko zgodne z zamówieniem. We wtorek późnym wieczorem złożyłam zamówienie, w czwartek paczka była juz w drodze. Działanie sklepu tak jak w innych sklepach internetowych, czas realizacji również, ogólnie bez zastrzeżeń. Zamawiałam pierwszy raz i jestem zadowolona.”
“Rajstopy przepiękne, dostawa bardzo szybka, dodatkowo dostałam miły prezent w postaci gratisów. Jestem bardzo mile zaskoczona i gorąco polecam!”
“Dobrej jakości produkty. Nigdy się nie zawiodłem. Sprzedawcy też byli mili.”
“Profesjonalne podejście do klienta, wieloletnie doświadczenie, doskonała jakość produktów, zdecydowanie polecam.”
“Bardzo bogaty wybór asortymentu, kolorów i grubości. Rajstopy, podkolanówki, getry, legginsy, skarpety. Oferta dostosowana do obecnego sezonu, dużo nowości. Również częste promocje. Możliwość płatności kartą, mały parking przed sklepem.”
“Piękne ubranka !!! Przemiła obsługa klienta, POLECAM !!!!”
“Bardzo dobra komunikacja. Kiedy nie zadzwonię zawsze uzyskam rzeczową odpowiedź na swoje pytanie. Panie Magister bardzo miłe, pomocne. Polecam”
“Nigdy nie stałam dłużej w kolejce niz 5min. Pan w aptece jest miły, chociaz specyficzny i trzeba wyczuc kiedy zartuje a kiedy ma muchy w nosie.. :)”
“Właściwie nie wiem jak zacząć.... Uwielbiam robić zakupy w tej placówce, obsługa miła, fachowa ale chyba coś nie zadziałało..... Dokładnie w ten sposób rozpoczęłam swoją opinię opisując sytuację, która miała miejsce kilkanaście dni temu. Dziś jestem zmuszona zmienic opinię. Z ogromną przyjemnością to czynię. Jestem bardzo, ale to bardzo mile zaskoczona niesamowicie miłym i jednoczesnie rzeczowym wyjasnieniem Pani Kierownik w odniesieniu do mojego wczesniejszego wpisu. Cieszy mnie to, że można znaleźć rozwiązanie wielu problematycznych i czasami banalnych sytuacji. Najważniejsze, że receptą jest dialog i pozytywne nastawienie. Pozdrawiam serdecznie cały zespół życząc wielu zadowolonych klientów”
“Zdecydowanie warto tu zaglądać, dobrej jakości ubranka , piękna kolorystyka, świetne fasony.Nienachalna obsługa , personel sympatyczny i pomocny. Zakupy trafione w dziesiątkę! Polecam!”
“Mają bardzo duży wybór zabawek, plecaki, art. szkolne. Dobre ceny i przyjemną, kompetentną obsługę. Polecam.”
“Ciuszki dziecięce extra! Do tego bardzo sympatyczna obsługa, aż miło wraca się do Was na zakupy! :-)”
“Sklepik "Nasz Sklep" został zlikwidowany. W piątek 27 czerwca 2025 był już nieczynny. W sobotę rano zastałem w nim właściciela i ekipę wynoszącą resztki wyposażenia i wtedy dowiedziałem się że to likwidacja. W czwartek jak i w dni wcześniejsze w nim byłem i ekspedientki nic nie wspominały o likwidacji sklepu. Szkoda, bo przez równe 1.5 roku byłem jego stałym klientem i robiłem spore zakupy.”