Przegląd katalogu
- 939 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 939 wyników
Przeglądaj sklepy dziecięce i ciążowe w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 939 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 321,638 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklepy dziecięce i ciążowe z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Piotrków Trybunalski i innych.
“Nawiązując do opinii innych ludzi odnośnie do tego, że sklep jest cały czas zamknięty, mogę z całą pewnością zaprzeczyć i dodać, że nie zawsze na zmianie jest więcej osób, niż jedna, w momencie, kiedy obsługa musi skorzystać z toalety lub dołożyć sklep, bo wszystkie półki są puste, a jest duży ruch to niestety musi zamknąć sklep na jakiś czas. Chciałabym również dodać, że sklepów dookoła też nie brakuje.Pozdrawiam serdecznie”
“Chciałbym się odnieść do poniższych opini zacznę od pani od paczki bo to nie wina kasjerki że źle ktoś (klient) podaje pin a potem wielce oburzony, że nie wchodzi co do promocji że są dzień wcześniej wystawiane w każdej Żabce tak jest a co do oszukiwaniu na wielosztuki to trzeba patrzeć na ceny i czy jest z aplikacją czy nie bo to nie wina kasjerka że się nie patrzy na ceny a później przy kasie robienie awantury jakbyśmy my to ustalali dziękuję i pozdrawiam kasjer. Szkoda że nie można odpowiadać na te opinie bo przy większości byłem sytuacji a takie opinie widoczne są tylko z jednej perspektywy i źle przedstawiają sytuację w sklepie”
“Bardzo dobra dostępność wszelkiego rodzaju leków i preparatów, bardzo pomocne panie.”
“Najlepsza obsługa ! Kolejny raz jestem zachwycona pomocą, zaangażowaniem, dobrym słowem ! Bardzo dziękuję za dzisiejszą pomoc w drogerii ♥️”
“Pani kasjerka bardzo miła, mimo przykrych komentarzy i prób zrównania jej z błotem daje rade. Pan kasjer tez pokazuje się od dobrej strony. Nie rozumiem osób, które same nie potrafią zrozumieć złego humoru lub żałoby innej osoby. Każda sytuacja, w której kupuje coś w tej żabce jest bezproblemowa. Polecam każdemu empatycznemu człowiekowi z teo lub będącego na teo.”
“Z całego serca polecam ten salon, bardzo sympatyczna obsługa, sklep bardzo czysty oraz zadbany (super osoby zarządzające). Pani Marcelina doradziła mi kurtkę spełniającą wszelkie moje wymagania i zaproponowała idealny kolor. Na kasie zostało mi polecone założenie aplikacji dzięki której uzyskałem rabat. Najlepszy salon w mieście :—)”
“Od lat korzystam z zakupu leków w tej Aptece, i mogę powiedzieć , iż obsługa klientów jest na najwyższym poziomie pod każdym względem.”
“Bardzo przyjemny sklep :) Mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez Panią Katarzynę z działu KIDO dziecięcego w Manufakturze - bardzo miła i profesjonalna Pani. Rzadkością jest spotkać kogoś, kto nie przychodzi za karę do pracy obsługiwać ludzi. Nie wystawiam opinii o sklepach ale ta Pani urzekła Nas swoją normalnością, życzliwością, sercem i uśmiechem do ludzi. Doceniamy i dziękujemy :)”
“do właściciela pytanie . Czy jest już czynne ?.. na Wojska polskiego ten dukat ? proszę uaktualnić stronę .. bo wprowadza w błąd.”
“Bardzo duży sklep mimo to wszystko poukładane jest bardzo przestronnie i czysto polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z miłej obsługi. Pracuję starsza pani która jest wręcz przesympatyczna. Żeby we wszystkich Ząbkach była taka miła obsługa jak w tej Zabce na Zeromskiego 23. Jest nowo otwarta.”
“W sklepie pustki, masakra trwa już to bardzo długo, nie polecam Edytuje: dawno nie było w sklepie tylu produktów co jest teraz. Jak narazie wszystko super I oby jak najdłużej”
“W mojej opinii odniose sie najpierw do wszelakich zarzutow innych ludzi. Pierwsza sprawa to krzyczacy kasjer. No coz.. oprocz tego ze Pan ma donosny glos i zawsze mowi hlosno to dochodzi jeszcze kwestia traktowania personelu z szacunkiem aby byc traktowanym tak samo. Bo jesli ktos wychodzi z zalozenia ze jestem klientem.. Panem i wladca nad kasjerem no to coz.. kazdy ma swoja cierpliwosc. A jak komus nie pasuje kasjer to kasy samoobslugowe. Zazwyczaj chociaz jedna dziala. Nie jest to jakas nowosc w sklepach wiec kazdy mial duzo czasu na nauczenie sie obslugi danej kasy. A jesli macie pretensje do personelu danego sklepu o zepsuta kase... Oni nie maja stanowiska kasjer-sprzedawca-serwisant kas. Kolejna rzecz.. Sklepy to nie mennica narodowa. Nie maja w obowiazku miec zawsze wydac z 200zl jak ktos robi zakupy za dyche. To klient ma obowiazek miec odliczona lub bliska kwote zakupu. Personel tu pracujacy to tez nie aa roboty. Czasem pracuja w 2-3 osoby na zmiane abyscie mieli wystawione produkty, swieze pieczywo, zrobione ceny i jeszcze wskazywanie palcem gdzie co lezy bo samemu ciezko zadek ruszyc i poszukac. Takze wiecej wyrozumialoaci ludziska. Ja sklep oceniam bardzo dobrze. Szerokie alejki gdzie mozna kazdym wozkiem przejechac, obsluga nigdy mnie nie zawiodla, w kolejce zazwyczaj dlugo nie stoje, pieczywko i przekaski wypieczone w punkt. Czysto i schludnie.”
“Fantastyczny dyskont spożywczy duży parking coprawda nie pod ziemią ale i tak fajnie alejki nie ciasne szerokie, przestronne miejsce do krojenia pączki bułki Chleb w jednym miejscu kosmetyki razem nie po całym sklepie”
“Super miła i pomocna obsługa zwłaszcza Pan Paweł i Pani Beata ale kierownictwo na najwyższym poziomie. Zawsze dostępne pieczywo, hot-dogi itp. Ztowarowanie sklepu dużo lepsze niż na innych sklepach w pobliżu. Wolę przychodzić tutaj niżeli do żabki niedaleko w osiedlu.”
“Obsługa na najwyższym poziomie. Mega uprzejme i kulturalne Panie z kierowniczką Angeliką na czele. Polecam serdecznie na każde zakupy - duże i małe ☺️”
“Malutka biedronka, dobra na szybkie zakupy podstawowych produktów. Z racji małych rozmiarów brak non-foodu i produktów oferty tymczasowej. Dobrze zatowarowany layout. Pieczywo wypiekane za bieżąco. Obsługa uprzejma. Trzyma biedronkowe standardy.”
“Polecam z całego serca . Kompletne zamówienie i szybka dostawa !”
“Duży przestronny sklep. W porównaniu do łódzkich sklepów tej sieci, wybór rozmiarów i innego asortymentu jest większy. Plus za nieduży parking przed sklepem. Obsługa zawsze miła i pomocna.”
“Sklep czysty i zadbany. Bardzo duży wybór. Bardzo miła obsługa, szczególnie Pani która liczyla nasze zakupy. Aż miło robić zakupy.”
“Spory wybór ubranek dziecięcych.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony, osiedlowy sklep spożywczy z sympatyczną obsługą.”
“Bardzo bogaty asortyment. Przemiłe i pomocne Panie. Ceny (dinozaurów mattela) konkurencyjne. Mozna zadzwonić i zapytać o to co nas interesuje. Panie odbierają telefony. Zdecydowanie polecam tam zajrzeć.”