Przegląd katalogu
- 380 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 380 wyników
Przeglądaj sklep z odzieżą męską w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 380 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 22,119 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep z odzieżą męską z miast takich jak Łódź, Rzgów, Pabianice, Zgierz, Brzeziny i innych.
“Świetny sklep- odzież wysokiej jakości, Pani sprzedająca bardzo pomocna i przesympatyczna! Polecam!”
“Fajne miejsce gdzie kilka razy robiłem udane zakupy. Polecam”
“Bardzo dobra obsługa, Pani Oliwia świetnie dobrała garnitur i dodatki. Dzielnie i z dużą dozą cierpliwości dobierała mi odpowiedni rozmiar garnituru. Polecam !”
“Świetny sklep z niedrogimi ubraniami jedyne czego nie polecam tam kupować to krutkie spodenki. Materiał w nich się po jakimś czasie bardzo rozciąga i dziurawi.”
“Sklep jak jasny, ma dobre oświetlenie w przymce ( w niektórych sklepach House jest bardzo ciemno) miła obsługa, można zamówić ubranie do domu”
“Zdecydowana 5! Obie Panie bardzo synaptyczne i pomocne, jednak Pani która nas obsługiwała stanęła na wysokości zadania!”
“modne,wygodne nie zawsze tanio polecam zakupy online odzież z recykling”
“Bardzo miła i pomocna obsługa, w sklepie porządek, Pani z obsługi z uśmiechem na twarzy odpowiedziała z uśmiechem na twarzy na wszystkie pytania i wskazała do którego sklepu się udać aby móc przymierzyć buty przed zakupem. Zdecydowanie polecam.”
“Sklep w porządku. Duży wybór spodni w przystępnych cenach, po obniżkach. Dziękujemy bardzo za miłą obsługę i uśmiech Pani Blance, ktora ciągle wyszukiwała nam coś nowego, pomimo iż miała nawał pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy serdecznie.”
“Polecam. Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta.”
“Farmacełci z dużą wiedzę zawsze dobrze doradzą , ceny niskie. Polecam tą apteke.”
“Przytulnie urządzony sklep, jest w czym przebierać, z czego wybierać. Właścicielka-cudowna kobieta!!!! Jeszcze tu wrócę :) Polecam!!!!”
“Tu, jeśli jesteś kreatywny, ubierzesz się za niewielki pieniądze.”
“Polecam sklep Pinokio. Mają bardzo ładne i jakościowe ubranka dla dzieci a do tego niespotykanie miły zespół. Dzięki wielkiej pomocy i zaangażowaniu Pani Grażyny, udało mi się bezproblemowo zrealizować dość skomplikowane zamówienie. Będę tu na pewno wracać :)”
“Super salon i super profesjonalna obsługa, każdemu polecam!”
“Pani Wiktoria i Pani Anna bardzo miłe i uprzejme , doradzą w wyborze. Polecam gorąco z serca❤️”
“Obsługa na dziale męskim uprzejma przy kasie jak i na sklepie, bez żadnych problemów można podejść i o coś zapytać. Porządek na sklepie zachowany. Jedynie, co to jak się popatrzy do góry w przymierzalni to kurzu jest tam dużo ale to szczegół. Ogólnie klasa a reszta opinii jest wyolbrzymiona, bo ludzie chcieliby, aby każdy się do nich uśmiechał 24 na dobę.”
“Polecam duży plus godziny otwarcia”
“Przemiły, uśmiechnięty i pełen profesjonalizmu Personel, zawsze służy pomocą.”
“PorZądne męskie rzeczy Garnitury pierwsz klasa Noi obsługa”
“Bardzo dobrze zaopatrzona apteka. Personel bardzo uprzejmy i zawsze fachowo doradzi.”
“Z całego serca mogę polecić sklep i pracujące tam osoby. Duży wybór, doskonała jakość. P. Ewelina potrafi doskonale doradzić, zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność. Polecam w 1000 proc ;)”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa!! Pani Agnieszka otwarta i bardzo komunikatywna. Zdecydowanie polecam!”
“Najlepsza obsługa ! Kolejny raz jestem zachwycona pomocą, zaangażowaniem, dobrym słowem ! Bardzo dziękuję za dzisiejszą pomoc w drogerii ♥️”
“Z całego serca polecam ten salon, bardzo sympatyczna obsługa, sklep bardzo czysty oraz zadbany (super osoby zarządzające). Pani Marcelina doradziła mi kurtkę spełniającą wszelkie moje wymagania i zaproponowała idealny kolor. Na kasie zostało mi polecone założenie aplikacji dzięki której uzyskałem rabat. Najlepszy salon w mieście :—)”
“Bardzo przyjemny sklep :) Mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez Panią Katarzynę z działu KIDO dziecięcego w Manufakturze - bardzo miła i profesjonalna Pani. Rzadkością jest spotkać kogoś, kto nie przychodzi za karę do pracy obsługiwać ludzi. Nie wystawiam opinii o sklepach ale ta Pani urzekła Nas swoją normalnością, życzliwością, sercem i uśmiechem do ludzi. Doceniamy i dziękujemy :)”
“Obsługa bardzo pomocna, bez problemu pomogli dobrać rozmiar. Doradzili i podpowiedzieli odpowiedni wybór. W szczególności Pani Iza, która jest niesamowicie miła i kompetentna do swojego stanowiska”
“Sklep godny polecenia, wszystko ładnie się prezentuje. Sympatyczna obsługa (niska Pani)”
“Fantastyczne miejsce. Oby takich wiecej”