Alkoland. Sklep monopolowy
“Miła obsluga. Dobre zaopatrzenie.”
Znaleziono 3 wyników
“Miła obsluga. Dobre zaopatrzenie.”
“Kebab naprawdę smaczny. Wiadomo, że miasto to kula ale naprawdę fajnie przyprawiona i jest jej dużo w całym kebabie.Kurczak dobrze wypieczony. Rozmiar średni jest naprawdę duży. Sos ostry tski jaki lubię, czyli na początku trochę przypiekł, a później przestało. Lawasz też dobry. Polecam. Obsługa bardzo miła, zadowolony, uśmiechnięty sprzedawca który był bardzo życzliwy. Lokal natomiast czysty i zadbany. Polecam. Jak kiedyś będę jeszcze w Tuszynie to napewno odwiedzę miejscówkę ;)”
“Właścicielka i sprzedawcy bardzo mili, sklep jest świetnie wyposażony. Brakowało czegoś takiego w Tuszynie!”