Przegląd katalogu
- 7,093 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 62% Ze zdjęciami
Znaleziono 7093 wyników
Przeglądaj sklep w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,093 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 859,698 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep z miast takich jak Łódź, Rzgów, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Miałem przyjemność kupować smoking weselny w salonie Kubenz w Manufakturze i muszę przyznać, że była to świetna decyzja. Pani Basia, która mnie obsługiwała, wykazała się ogromnym profesjonalizmem i doskonałym wyczuciem – pomogła mi wybrać wymarzony smoking oraz perfekcyjnie dobrała dodatki, które idealnie dopełniły całość. Atmosfera w salonie była niezwykle przyjazna i komfortowa. Dzięki podejściu Pani Basi czułem się naprawdę zaopiekowany – każdy szczegół został dopracowany, a wszystkie moje oczekiwania spełnione. To obsługa na najwyższym poziomie, która sprawia, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością. Serdecznie polecam ten salon wszystkim, którzy szukają elegancji, jakości i profesjonalnego doradztwa!”
“Obsługa bardzo miła, pozytywne zaskoczenie :)”
“Zakupiłem zestaw nagłośnieniowy z wysyłką paletową i wszystko przyszło zgodnie z czasem i nic nie uszkodzone, kontakt bardzo dobry, a sprzedawca miły i pomocny. Polecam”
“Bardzo duży wybór produktów ukraińskich. Chleby, słodycze, wędliny, alkohole (polecam piwo z nalewka)”
“Z czystym sumieniem polecam ten warsztat. Profesjonalne podejście do klienta i solidna robota. Podczas serwisu robią zdjęcia m.in. wymiany oleju i na bieżąco wysyłają je do klienta, więc wszystko jest transparentne. Widać, że znają się na swojej pracy i nie kombinują. Zdecydowanie wrócę. Samochody, które były u Pana Michała: Citroen C5 (osobówka) Citroen Jumper (bus) Man (bus)”
“Na razie dwukrotnie tam byłem, za każdym razem raczej OK. Ceny nie należą może do super niskich ale na usługi jest gwarancja. Wmiarę niezły kontakt z mechanikami, nie ma że Ci skrzynię biegów wymienią i dowiadujesz się o tym przy rachunku, o wszystko pytają. Korzystnie wychodzi u nich serwis coroczny klimatyzacji.”
“Wybawili mnie z kłopotu braku terminów przegladu w autoryzowanych serwisach. Troska o stan wypuszczanego pojazdu okazała sie na zapas . Dziekuje”
“Z zakupów w Nexterio przy Dąbrowskiego w Łodzi jestem bardzo zadowolona - i to już po raz drugi. Zakupione gresy są dobrej jakości, równe, nie ma problemów z położeniem ich w odróżnieniu od gresów, czy płytek z sieciówek, z którymi mam gorsze doświadczenia. A przy tym ceny są bardzo zachęcające. Bardzo polecam Pana Dawida - bardzo miły, pomocny i kompetentny człowiek. Bardzo Panu dziękuję za świetną obsługę! :)”
“Podstawowe zakupy spożywcze, wystarczający asortyment”
“Mały lecz dobrze wyposażony sklep. Przyjazna obsługa która zawsze doradzi podczas zakupów. Zakupy przyjemność”
“Obrączki ślubne z 2014 roku nadal działają! Pozdrawiam właścicieli zakładu.”
“Dobry sklep, wygląda może niepozornie, ale jest wszystko co potrzeba.”
“Jeśli szukacie dobrych i zdrowych karm to serdecznie polecam ten sklep. Do tego Pani Sprzedająca jest bardzo miłą i kompetentną osobą.”
“Fajni sklep z tanimi cechami dla kobiet mężczyzn i dzieci. Polecam.”
“Super polecam każdy znajdzie cos dla siebie”
“Przemiła obsługa polecam Panią Martę;)!! Super asortyment”
“Super miejsce, dobra jakość i niskie ceny”
“Krótko.. świetna jakość w dobrej cenie.”
“Błyskawiczna pomóc drogą mailową”
“Polecam ten sklep. Zrobił się mały markecik”
“Chodze do tego sklepu od paru lat ceny są takie że ale daje 5 gwiazdek bo jest przemiła obsługa”
“Jest to w zasadzie jedyny tak bogato wyposażony sklep w okolicy. Ludzie mogą narzekać że mają tam miszmasz, mi to osobiście nie przeszkadza, ponieważ mogę znaleźć tam tematyczne produkty po które nie raz trzeba jechać do dużego marketu - co jest po prostu wygodne. Od nabiału, znajdziecie tam również dużo kaw i herbat, warzywa, wędliny, napoje, przetwory, makarony, alkohole rodem z sklepu alkoholowego, wybór ciast i słodyczy jest bardzo duży, w rzeczach takich jak przyprawy czy sosy można przebierać godzinami bo mają tam prawie wszystko. Często pojawiają się tam nowości które mogą wprowadzić do kuchni trochę odświeżenia. Na święta również można zaobserwować tematyczne produkty, które nadają się na drobny prezent. Sklep również jak większy market ma koszyczek "kupuje nie marnuje" co dla mnie jest dużym plusem, panie sprawdzają towar na bieżąco i często można coś ciekawego z krótką datą przydatności po prostu kupić za grosze. Czytając sobie opinie widzę że ludzie narzekają na brak zainteresowania klientem, ale zawsze gdy tam przychodzę widzę że pomaga się starszym osobom policzyć drobne pieniądze czy zapakować czasem coś do torby, więc to jakieś jednorazowe przypadki śpieszących się niezadowolonych osób które nie potrafią poczekać chwilę przy ladzie. Panie mają serio dużo pracy i jeśli ktoś chamsko przychodzi i wymaga skakania nad jedną osobą jak nad prezesem - to chyba po prostu nie zetknął się nigdy z realnością sklepu osiedlowego, gdzie jako pracownik robisz wszystko po trochu i często nie starcza siły albo czasu. To nie market gdzie masz dużo mróweczek z przydzielonymi poszczególnymi zadaniami, więc nie wymagaj niemożliwego od i tak ciężko pracującego personelu. Zdecydowanie mogę polecić ten sklepik, nawet pozwolę sobie o stwierdzenie że można się tam trochę przenieść w czasie co działa mocno na nostalgię : )”
“Różnorodny i bogaty asortyment w przystępnych cenach.”
“Bardzo dobry sklep, wspaniałe Panie, zawsze świeże wędliny. Ceny bardzo dobre. Możliwość płatności kartą.”
“Dobrze zaopatrzony sklepik osiedlowy. W drodze do pracy w sam raz☺”
“W sklepie jest miła obsługa i dość spory asortyment. Zawsze coś się znajdzie na śniadanie. Poza tym tu jest najlepsze pieczywo w okolicy ;) Polecam!”
“Najlepszy sklep na osiedlu - nigdy nie zawodzi, zawsze otwarty! Obsługa bardzo miła!”
“Sklep przeżywa swoją drugą młodość gdy pojawiła się jakiś czas temu miła Pani o czarnych włosach. Wraz z pojawieniem się tej sympatycznej Pani, pojawiły się także nowe a przede wszystkim świeże produkty. Jest większy wybór towaru, a nowa sprzedawczyni sprawia, że chce się robić zakupy i ponownie wracać. Serdecznie pozdrawiam”
“Dobrze zaopatrzony sklep, za ladą uprzejmy Pan. Czego można chcieć więcej ? Nawet klimatyzacja chodzi.”
“Super sklep Świetna obsługa, był to mój drugi zakup w tym miejscu. Pani Małgosia z dużym znawstwem i profesjonalizmem dobrała mi zawieszkę do delikatnego łańcuszka, wszystkie koleżanki pytają skąd mam takie cudo ! ☺️ polecam !”