Przegląd katalogu
- 283 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 283 wyników
Przeglądaj sklep w Łasku, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 283 wyników w Łasku, Łódzkie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 22,243 opinii i ocen.
“Bardzo mila obsluga dobry wybor przystepne ceny”
“Fantastyczna obsługa, doradztwo na najwyższym poziomie. Zarówno Pan jak i Pani pomogą dobrać kolor jak i rozmiar (jeśli mierzyliśmy ,,pi razy drzwi,,). Najlepszy produkt i mega ciekawe wzory - jeśli pościel, to tylko tu :)”
“Obsługa w Diverse w Łasku zasługuje na najwyższą ocenę! Chodzi mi konkretnie o Panią kierownik blondynka z tatuażami no po prostu prawdziwy profesjonalizm i świetny gust . Zawsze doradzi, podpowie i pomoże . Ma ekstra podejście do klienta . Równie przemiła i pomocna jest pani z ciemniejszymi włosami!! Uśmiech u nich to podstawa i to się ceni!! Brawo!! Zaglądam do nich bardzo często!! Polecam każdemu z całego serca!!”
“Sklep z odzieżą damską i dziecięcą. Fajny, urozmaicony wybór. Pełna rozmiarówka więc każdy coś dla siebie wybierze. Zachęcające promocje na odzież dziecięcą i miła obsługa.”
“Świetny bar, jedzonko wyśmienite, bardzo, bardzo miła obsługa.”
“Polecam miłą obsługa sklep mega wyposażony”
“Konkretny sprzedawca, fachowe doradztwo. Bardzo duży wybór. Polecam.”
“Oj dawno już tak dobrego kebaba nie jadłem.Łask-serdecznie polecam !!!”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu tych obroży dla naszych psów :) Produkty są solidnie wykonane, trwałe i wygodne dla naszych pupili. Regulacja rozmiaru działa bez zarzutu, a design jest estetyczny. Polecamy każdemu właścicielowi psa, który szuka niezawodnych i ładnych obroży!”
“Przepyszne bułeczki i ciasta , a właściciele bardzo mili . Polecam serdecznie pozdrawiam.”
“Profesjonalne podejscie pracowników sklepu do klienta tj. Pan Jakub K. i Pani Basia. W kryzysowej dla mnie sytuacji tj. popsucie nagłe lodówki tuż przed zamknieciem sklepu w sobotni wieczór, zostalismy obsłużeni wzorowo. Pan Jakub ze wszystkich sił postarał się nam pomóc, nie zwracając uwagi na nadchodzacy czas zamkniecia sklepu! Wyszliśmy ze sklepu z nową lodówką. Serdecznie dziękujemy jeszcze raz Panu Jakubowi i Pani Basi !!! Właścicielom sklepu gratulujemy oddanych pracowników!!!”
“Profesjonalnie. Szybka diagnoza i naprawa, u mnie akurat cewka w Jeep. Cena za usługę zadowalająca. Można płacić kartą. Miła obsługa, jestem zadowolony.”
“Bardzo miło zostałam obsłużona przez panią Ewę polecam ten sklep ,ponieważ mają przepyszne zapiekanki prosto z pieca napewno będę tam wracała.”
“Polecam ten sklep!! Jedna z niewielu Żabek gdzie jest porządek na sklepie i bardzo miła obsługa. W większości tych sklepów w których byłam był totalny chaos. Ten sklep mnie bardzo miło zaskoczył.”
“Przesympatyczna właścicielka, zdjęcia zawsze robione na czas i bardzo profesjonalnie. Polecam!”
“Super obsługa ,pełen profesjonalizm”
“W wystawianiu opinii Kokolove, uważam że dresy stanowią tylko element mojego zadowolenia (10/10). Najważniejsza była dla mnie jednak profesjonalna obsługa i zaangażowanie. Zamówiłam dresy, które jak się okazało były już wyprzedane. Nic nie stało jednak na przeszkodzie, żeby specjalnie dla mnie uszyć nowy komplet dokładnie w takim kolorze i detalami jak chciałam. Panie, które tam pracują są niezwykle miłe i pomocne. Życzę każdemu takiego podejścia do klienta! :)”
“Miła i fachowa obsługa polecam”
“Bardzo lubię pieczywo i niektóre ciasta z tej piekarni. Panie ekspedientki są bardzo miłe i uprzejme.”
“Dobre ceny wszechwiedzący sprzedawca.”
“Gorąco polecam praktycznie można kupić wszystko jak czegoś nie ma to będzie na zamówienie”
“Przepiękne bukiety na każdą okazję. Są zawsze dobrze przygotowane do transportu i długo są świeże. Za każdym razem na 100%”
“Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Bukiet przepiękny.”
“Najlepsza w Łasku. Można kupić gorący chleb, prosto z pieca.”
“Dziewczyny są fantastyczne. Nie umiem gdzie indziej robić zakupów.”
“Nie wiem dlaczego ale w tej żabce Panie robią jak by za karę. Zero uśmiechu dzień dobry odburkniete na odwal sie. Uwielbiam zakupy w żabce ale niestety ta już na mnie nie zarobi...”
“Bardzo słaby personel, kierownik apteki jest nie miła dla klientów,wręcz agresywna i opryskliwa.”