Przegląd katalogu
- 80 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 80 wyników
Przeglądaj restauracja w Radomskie, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 80 wyników w Radomskie, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 35,936 opinii i ocen.
“Obsługa najlepsza jaką do tej pory spotkałem . Szczególnie Pani blondynka w okularach. Ogólnie wszystko na najwyższym poziomie. Polecam zakupy w tym miejscu”
“Sushi Pycha... Zestaw super I zuupka - Smaczniutka Szkoda jest mi teraz Że wizyta, była taka krutka. Ale nic to straconego Jak mówią Górale Bo tą trasą - Na Południe Jeżdżę przecież stale. I namówię pewnie szybko Mą drugą Połowę No bo przecież taki SUSHI Smaczne jest... i zdrowe”
“Śniadanie wow! Smaczne i ciekawe. Bardzo miła obsługa! ;) Polecam”
“Fajny hotelik. Czyściutko i wygodnie. Pokój duży z dużą łazienką. Jest nawet bidet i wanna, choć ja osobiście wolę kabinę z prysznicem. Łóżko wygodne i pomimo bliskości ruchliwej drogi jest cicho i spokojnie. Restauracja podaje smaczne posiłki. Śniadanie poprawne, ale bez szału. Minusem jest słaby internet i śladowy sygnał sieci komórkowej Plus. Ogólnie polecam. Ja chętnie wrócę.”
“Obsługa na najwyższym poziomie, Panie bardzo miłe, pomocne, aż chce się wracać, duża różnorodność w parku, smaczne jedzenie. polecam każdemu!!!”
“Bar mieści się na obrzeżach miasta. Mały parking, ewentualnie szukać miejsca niedaleko bloków. Bar mały i czysty. Jedzenie różnorodne, smaczne, ceny na każdą kieszeń. Najwięcej klientów między 13 a 15. Jedzenie można wziąć na miejscu, jak i na wynos. Ceny od 9 zł za zupę, drugie danie od 22 zł. Obsługa miła, kompetentna i sprawna. Płatność: gotówką lub kartą. Toaleta na miejscu.”
“Bardzo przyjemna żabka, właścicielka wie co robi. Czysto, duży wybór towaru, świeże warzywa i owoce. Polecam”
“Zatrzymaliśmy się na tej stacji dużą grupą rolkarzy, bardzo uprzejma obsługa, dziękuję w imieniu pielgrzymów na rolkach!”
“Wszystko na swoim miejscu oby dwie panie w czarnych włosach bardzo mile pomocne oraz widać w nich zaangażowanie w pracy oraz patrząc na to jaki byl ruch bardzo sprawnie przygotowały wszystkim dania”
“Oj będę tą żabkę omijać szerokim łukiem fatalna obsługa zwłaszcza szefowa!!!”
“Stacja Bp wraz z Wild Bean Cafe ponownie czynna od 26.10.22 , jestesmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę . Zapraszamy na pyszne przekąski.”
“Chciałbym pochwalić Panią Maję z Żabki za zawsze miłą i profesjonalną obsługę. Z uśmiechem na twarzy potrafi uprzyjemnić nawet zwykłe zakupy. Zawsze pomocna, życzliwa i szybka – takich pracowników aż chce się spotykać częściej! Zakupy u niej to czysta przyjemność.”