DOZ Apteka dbam o zdrowie
“Często korzystam, również w przypadkach gdy potrzebne leki robione na zamówienie. Bardzo miła obsługa. Ogólnie - bardzo polecam.”
Znaleziono 9 wyników
“Często korzystam, również w przypadkach gdy potrzebne leki robione na zamówienie. Bardzo miła obsługa. Ogólnie - bardzo polecam.”
“Czynna w niedzielę , bardzo pomocna”
“Polecam z całego serca panią doktor Olę. Pierwszy raz mój pies nie był zestresowany w trakcie wizyty u wterynarza. Do pani doktor trafiłam z polecenia. Pełen profesjonalizm i serce do zwierząt. Widać, ze to pasja pani doktor. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie oszczędziły cierpienia mojemu pieskowi.”
“Bardzo słaby personel, kierownik apteki jest nie miła dla klientów,wręcz agresywna i opryskliwa.”
“Miła obsługa chociaż ceny nie powalają ale miasto całe w remontach więc coś za coś.”