Przegląd katalogu
- 176 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 68% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 176 wyników
Przeglądaj pediatra w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 176 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 4,418 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatra z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Piotrków Trybunalski i innych.
“Chciałabym wyrazić swoją ogromną satysfakcję z wizyt w przychodni Rimedu.To miejsce, które naprawdę zasługuje na najwyższe oceny! Obsługa na każdym etapie – od rejestracji po wizytę u lekarza – jest na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania kieruję do Pań w rejestracji, które są niezwykle miłe, pomocne i pełne empatii. Zawsze służą radą, a ich profesjonalne podejście sprawia, że od razu człowiek czuje się zaopiekowany. Organizacja pracy w przychodni jest wzorowa, a personel medyczny na wysokim poziomie.”
“Szpital SPORNA przemili lekarze, dociekliwi i cierpliwi. Polecam”
“Rewelacyjny kontakt, świetne podejście do dzieci.”
“Szybko , sprawnie . Lekarz zawsze szuka problemu do końca . Najlepszym punktem tej przychodni jest to że ludzie starsi nie przychodzą do lekarza po to by wygadać się z nudów”
“Bardzo fajna przychodnia. Miła i pomocna obsługa i lekarze.”
“Fakt, ciężko się dodzwonić, albo zajęty, albo nikt nie odbiera.. na ten główny, ze strony numer, ale znaleźliśmy na stronie drugi do szczepień a to chcieliśmy z żoną zrobić. Odebrano po pierwszym dzwonku. Przemiła, przesympatyczna Pani z zaangżowaniem wyjaśniła wszystko, zachęciła, poinformowała, zorganizowała nam receptę na szczepienia przeciw grypowe od ręki. Dawno nie poczułem się tak profesjonalnie obsłużony. Z zakupionymi szczepionkami udaliśmy się do placówki, gdzie bez zwłoki w pokoju zabiegowym, kolejna przemiła, przesympatyczna osoba zaszczepiła nas na Covid i przeciw grypie, szybko, sprawnie , profesjonalnie i w bardzo sympatycznej atmosferze... Oboje z żoną jesteśmy pod wrażeniem obsługą w placówce.”
“POLECAM! Panie w rejestracji , pielęgniarki bardzo mile, Łatwo się można dodzwonić i umówić na wizytę. Mialem przyjemność leczyć się u dwóch lekarzy. Pani Koprowska, to bardzo dobry doświadczony lekarz i Pani Wiktoria Bogusz, rewelacyjna empatyczna młoda lekarka. POLECAM!”
“Jak dotąd jedna z lepszych przychodni. Nie ma problemu aby umówić wizytę czy choćby teleporadę. Fakt, czasem trudno się dodzwonić ale to kwestia dużej ilości pacjentów co widać gdy siedzi się w poczekalni, że Panie z recepcji wciąż "wiszą" na telefonie.”
“Przyznam szczerze, że ta przychodnia spełnia wszelkie standardy opieki zdrowotnej. Mówię jako mama małego dziecka. Bez problemu można się dodzwonić, uzyskać wszelkie potrzebne informacje i umówić wizytę od ręki. Serdecznie polecam także ze względu na personel.”
“5 gwiazdek dla oddziału chirurgii dziecięcej gdzie syn był operowany kilka lat temu przez dr. JANUSZA JABŁOŃSKIEGO. ANIOŁ, nie człowiek. 8 godzin operował syna bo lekarz który miał Go zmienić nie dojechał. Szukaliśmy pomocy w całej Polsce i Pan Dr jako jedyny podjął się próby usunięcia jelita bez wyłaniania stomii gdzie w innych szpitalach było to "niemożliwe" . Po operacji zdołał tylko powiedzieć że wszystko się udało i wszedł do windy. Po 2 dniach wypadały święta Wielkanocne, Dr mimo iż nie miał dyżuru zajrzał do nas i innych pacjentów. Pełen profesjonalizm, wiedza, mnóstwo dyplomów z uczelnii zagranicznych. Jeśli szukacie Państwo chirurga to tylko Dr. JABŁOŃSKI. Wiktor P. Z mamą ❤️”
“Przepisałam się do Miejskiego Centrum Medycznego „Bałuty” z innej przychodni i jestem bardzo zadowolona z tej zmiany. Panie w rejestracji są uprzejme i pomocne, pielęgniarki przemiłe i profesjonalne. Szczególne podziękowania należą się dr Pawlakowi – to wspaniały, rzeczowy i bardzo kompetentny lekarz, który podchodzi do pacjenta z ogromną cierpliwością, wnikliwością i serdecznością. Czuję, że jestem w dobrych rękach i mogę szczerze polecić tę przychodnię innym.”
“Doktor przyjmuje w Medicor przychodni na Pabianickiej NIGDY nie odmówiono mi pomocy ZAWSZE nawet dziś byłam przyjęta o godz 17.45!W moim przypadku nigdy nie było pomyłki,corka zawsze była dokładnie zbadana a jej leczenie w pełni trafione.Dawno nie spotkalam takiego lekarza a szczerze to e ogóle.”
“Bardzo dobry lekarz pediatra który z należytą troską i zaangażowaniem podchodzi do małych pacjentów .Leczymy córkę od pierwszych chwil życia u dr nie wyobrażam sobie innego lekarza podążamy za dr wszędzie tam gdzie obecnie pracuje na libelta 16 Łódź. Jak dziecko ma infekcje to leczy domowymi sposobami antybiotyki tylko wtedy kiedy są naprawdę konieczne polecam gorąco”
“Nasza wizyta( 11.07.25) na SOR-ze z niepełnosprawną córką, poszla bardzo sprawnie. Mimo, że dziecko powinno byc z jednym opiekunem, pracownicy rozumieli, że jednej osobie będzie ciężko z biegającą niepełnosprawną 16-latką. Przyczyną wizyty było ciało obce wbite w oko. Okulista, pan dr Wodowski, przemiły, opanowany lekarz, który wyjął opiłek metalu z oka na miejscu, to mistrz w swoim fachu, jestem mu ogromnie wdzięczna. Bardzo dziękuje także pani pielęgniarce, bez niej to też by się nie udało. Jeszcze raz Bardzo Dziękuję za pomoc. Musze wspomnieć, że wczesniej bylismy u okulisty prywatnie, ktory tylko skasował pieniądze i nie dał rady podać nawet kropli znieczulających.”
“Latwy dostep do lekarza pierwszego kontaktu. Dr Rylski to dobry i oddany lekarz. Polecam”
“Zawsze trafiona diagnoza, sympatyczna atmosfera, pomoc o każdej porze, polecam!”