Przegląd katalogu
- 38 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 61% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 38 wyników
Przeglądaj oncologist w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 38 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 2,163 opinii i ocen.
“Miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Czułam sie zaopiekowana, a na wszystkie moje pytania czy watpliwosci dostałam odpowiedz. Klarowny przekaz Pani doktor rozwiał moje zmartwienia. Jak najbardziej polecam”
“Pan Doktor prowadził moją ciążę jak i również wykonywał osobiście cesarskie cięcie. Każda wizyta przeprowadzona rzetelnie, wszystko w szpitalu w pełni zorganizowane, cięcie wykonane profesjonalnie i w miłej atmosferze, doktor bardzo dba o pacjentki. Bardzo gorąco polecam, Fachowiec pierwszej klasy;”
“Polecam Pana doktora Krystiana Urzędowskiego, bardzo wyrozumiały, empatyczny i chętny do pomocy, zaznaczę że nie byłem łatwym pacjentem,lecz zawsze mogłem liczyć na Pana doktora. Jeszcze raz dziękuję i polecam każdemu!”
“KOCHANI rodzice bo jak nie KRWINKA to kto!!! Super super super ❤️miłość i empatia a obok nadzieja i wiara że będzie tylko lepiej ❤️❤️”
“Wizyta u dr Aleksandry Szcześniewskiej w klinice Olka i Matka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Lekarka jest nie tylko miła i cierpliwa, ale przede wszystkim bardzo kompetentna – moja diagnoza okazała się trafna. Wszystko dokładnie wyjaśniła, dzięki czemu czułam się spokojna i zaopiekowana. Komfortowa atmosfera i indywidualne podejście naprawdę robią różnicę. Serdecznie polecam dr Szcześniewską każdej kobiecie, która szuka dobrego ginekologa z profesjonalnym i ludzkim podejściem!”
“Profesor Piotr Hogendorf to świetny specjalista o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Przeprowadził u mnie operację przepukliny pachwinowej prostej i skośnej. Zabieg przebiegł sprawnie, a rekonwalescencja była szybka. Profesjonalne podejście, trafna diagnoza i pełne zaangażowanie. Gorąco polecam!”
“Postawa prof.Hogendorfa przywraca nam wiarę ,że wśród lekarzy można odnaleźć człowieka dla którego pacjent jest najważniejszy .Od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na pomyślność leczenia.Sama rozmowa z profesorem jest wielką przyjemnością nacechowaną szczerą empatią .Profesjonalizm ,kultura osobista i wyczucie taktu jest najlepszą wizytówką aby powierzyć swoje zdrowie pod opiekę profesora W imieniu pacjenta Stanisława Stępnia składam serdeczne podziękowania”
“Doskonaly specjalista i fachowy operator jak musisz mic zabieg operacyjny to tylko jego cudownie zrecznymi rekami .operuje w malym przyjaznym pacjentom szpitalu w glownie .cisza spokoj i dobre warunki do rekonwalescrncji .”
“Pan doktor godny polecenia,konkretny,odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Mam ogromną nadzieję że doktor pomoże mi dojść do pełnego zdrowia. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.”
“Badanie wszystkich znamion w jednej cenie, profesjonalizm lekarzy :)”
“Odwiedziłam placówkę na wizytę internistyczną i jestem bardzo zadowolona. Wizytę udało się umówić od ręki, bez długiego czekania. Lekarz dokładnie mnie zbadał, postawił trafną diagnozę i przepisał skuteczne leczenie. Cała wizyta przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Cieszę się, że mogłam skorzystać z tak rzetelnej opieki medycznej. Panie w rejestracji były również bardzo miłe i pomocne. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo dobry chirurg gorąco polecam !!!”
“Miałam w LUXMED przy Kopernika gastroskopię (dwukrotnie) oraz kolonoskopię. Wszystko przebiegło profesjonalnie i w miłej atmosferze, personel bardzo życzliwy i troskliwy. Polecam tę placówkę każdemu, kto potrzebuje takich badań.”
“Bardzo polecam oddział Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej pod kierownictwem prof. Malinowskiego! Świetna diagnostyka, leczenie i opieka. Oddział bardzo dobrze zorganizowany a cały zespół: panie salowe, pielęgniarki, położne i lekarze stawiają na pierwszym miejscu pacjenta, jego dobro oraz komfort- wszyscy pełni empatii i ciepła, zachowując jednocześnie profesjonalizm i najwyższe standardy etyczne. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam pod opiekę pracującego na oddziale prof. Jana Bieńkiewicza, który jako pierwszy dotychczas lekarz potrafił odpowiednio mnie zdiagnozować, nie umniejszał moim dolegliwościom i dobrał adekwatne leczenie, szczegółowo opisał wskazania do zabiegu oraz procedury, wyczerpująco udzielił informacji na temat dalszego postępowania oraz sprawnie przeprowadził zabieg. Profesor Bieńkiewicz to nie tylko bardzo dobry specjalista z doświadczeniem a również wspaniały człowiek pełen empatii, szacunku i cierpliwości do pacjentek.”
“Bardzo polecam P. Olę i Sonię z punktu pobrań krwi na 1 piętrze - cudowne, ciepłe osoby, bardzo dbajace o komfort pacjenta. Poledam także Doktora Kacpra Mazura!”
“Lekarze specjaliści z dużym doświadczeniem.”
“Rzeczowy, cierpliwy. Szczegółowe wyjaśnienia przekonały mnie o właściwym doborze metody leczenia. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.”