Przegląd katalogu
- 31 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 42% Ze zdjęciami
Znaleziono 31 wyników
Przeglądaj mini market w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 31 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 1,096 opinii i ocen.
“SUPER sklep, bardzo miła i profesjonalna obsługa! POLECAM!”
“Super fajny sklep kolonialny .. Pani sklepowa bardzo miła pogadać można tak jak to za starych czasów.pozdrawiam. ceny ok.”
“super obsługa i dużo różnorakich produktów”
“Sklep co wszystko ma :) polecam w 100 %”
“Pyszne croissanty prosto z pieca w niedzielny poranek to fenomen tego miejsca. Niemal szystko czego dusza zapragnie”
“Plus - duży wybór towaru, szybka i bardzo miła obsługa, wysokie ceny”
“Dobrze zaopatrzony sklep miła obsługa”
“Świetnie zaopatrzony marker z miła obsługa polecam”
“Polecam, dobry sklep, fajna odmienność od typowych sieciówek. Miła obsługa, ciekawy wybór produktów.”
“Bogaty asortyment, wszystko świeże i smaczne.”
“nigdy nie byłem, ale marzy mi się być w tym sklepiku, do zobaczenia”
“Dobrej jakosci produkty swojskie wedliny w czwartki w piatki swieze ciasto w srody pyszna wedzona makrela swietne malinowe pomidory I truskawki w sezonie + nabial”
“Zawsze są świeże słodkie bułeczki )) I w ogóle dobrze zaopatrzony sklep.”
“Jak na mały osiedlowy sklep - bardzo pozytywnie. Świeże pieczywo, dobrej jakości, bułeczki przepyszne, różne, z ziarnami, białe czy ciemne, wędliny świeże, część od JBB, kabanosy kozackie! Poza tym wszystko co potrzeba w codziennym życiu, ceny dobre, warto sprawdzać co w gazetce na promocji, dział z ciastami i drożdżówkami zza lady mą miłością jest i pozostanie!”
“W sklepie jest zawsze czysto i da się tam znaleźć wszystkie rodzaję prduktów których można potrzebować na szybko. Obsługa jest bardzo miła a asortyment sklepu często uzupełniany.”
“Miła i profesjonalna obsługa oraz dobre zaopatrzenie to główne zalety tego sklepu.”
“Bardzo dobry minimarket, zaopatrzony w podstawowe produkty dla domu, ceny przystępne, produkty spożywcze dobrej jakości.”
“Mały sklepik ale wszystko. Obsługa miła oceniam bardzo pozytywnie.”
“Jak dla mnie super sklepik. Może nie chodzę tam często ale za każdym razem co potrzebuje to przerwanie tam jest. Ekspedientki to już wogóle super. Przesympatyczne dziewczyny. Ja polecam na 100%”