Przegląd katalogu
- 464 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 464 wyników
Przeglądaj hotel & motel & hostel w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 464 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 105,674 opinii i ocen.
“Rzeczywiście należy się obiektowi bardzo wysoką opinia. Pój z aneksem bardzo wygodny i ładnie, pomysłowo urządzony. Woda w butelkach, kawa i herbata do sparzenia. Lodówka i wszystko w kuchni, aby pobyć tu kilka dni. Łazienka mała, ale wygodna. Czyste ręczniki i mini kosmetyki: szampony. Największe wrażenie robi piękna klatka schodowa.”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Marta cierpliwie, miło i bardzo chętnie wyjaśniła wszystkie zawiłości związane z wynajmem mieszkania. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie i przebiegło bardzo sprawnie, a zaproponowane mieszkania bardzo ładne i zadbane. Polecam Resi4Rent Łódź Wodna.”
“Chciałam bardzo serdecznie podziękować Państwu za współpracę. Zostałam wysłuchana i mam mieszkanie jakie chcialam. Wszystko udało się załatwić szybko ponieważ też zależało mi na czasie. Bardzo polecam i uważam że inne biura powinny się uczyć od Państwa jak dbać o klientka a przede wszystkim słuchać. Jeszcze raz dziękuję”
“Proste męskie strzyżonko 40 PLN. Jest git. Dobrze jest, dobrze robią. Pozdrawiam całą Legnicę.”
“Świetne miejsce,jeżeli nie możesz zabrać swojego psa ze sobą, tam będzie zaopiekowany. Pani Justyna dobrze zna się na tym co robi,kocha psy ,to widać, słychać i czuć...”
“Doskonałe warunki. Zawsze czysto. Pościel zmieniana. Pokoje nie są przenoszone. W pobliżu znajdują się dwa duże supermarkety i kilka małych sklepów.”
“Zdecydowanie polecam! Pobyt w Apartamentach BART to czysta przyjemność! Mój pobyt w Apartamentach BART był wyjątkowo udany i szczerze polecam to miejsce każdemu. Od pierwszego kontaktu z właścicielem po sam wyjazd wszystko przebiegło bez zarzutu. Apartamenty są duże, przestronne i przede wszystkim nieskazitelnie czyste. Widać, że właściciele dbają o każdy szczegół, a wnętrza są urządzone z gustem. Wyposażenie jest kompletne — niczego nam nie brakowało, czuliśmy się jak w domu. Nawet jeśli początkowo pojawiły się drobne problemy techniczne (jak np. przejściowy brak wody), właściciel natychmiast reagował, a po naprawie wszystko było w jak najlepszym porządku. Lokalizacja jest kolejnym wielkim plusem. Obiekt jest położony w dogodnym miejscu, blisko sklepów, restauracji i innych udogodnień. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na apartament z widokiem na Tatry, możesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami prosto z okna. Właściciel jest niezwykle miły, pomocny i uprzejmy. Chętnie służy radą, dba o komfort gości i sprawia, że pobyt jest jeszcze przyjemniejszy. Widać, że zależy mu na zadowoleniu klientów, co jest dziś rzadkością. Jeśli szukasz komfortowego, czystego i dobrze zlokalizowanego miejsca z fantastycznym właścicielem, Apartamenty BASIT to strzał w dziesiątkę! Z pewnością jeszcze tam wrócimy.”
“Świetny hotel byliśmy z rodzinką, wszędzie blisko, pokoje czyściutkie no i świetna obsługa. Widać że pracują tu z sercem. Polecamy serdecznie.”
“Polecam wszystkim, którzy chcieliby odpocząć w ciszy i spokoju. Miejsce idealne, blisko do tramwaju, a gospodarze bardzo sympatyczni. Pokoje czyściutkie i przytulne. Cena naprawdę konkurencyjna.”
“Świetna lokalizacja , dobra cena. Idealny na krótki pobyt. Pokój dobrze wyposażony, czysty, wygodny, jasny. Jest wewnętrzny numerowany parking ale przyda się nie za szerokie auto i umiejętności kierowcy. Brama jest wąska i kręta, ale informacje o tym dostajecie na e-maila, również wszystkie kody wejściowe. Radzę wracać w miarę trzeźwym bo będzie problem z wstukaniem tych wszystkich kodów… ściany są cienkie i ręczniki rzeczywiście , jak ktoś wcześniej pisał lekko śmierdziały. Ogólnie jednak jest więcej plusów niż minusów . Zabiorę swoje ręczniki i chętnie wrócę przy najbliższej okazji . Pobyt oceniam jako udany i szacun za renowację kamienicy , na Google można poszukać jak to wyglądało wcześniej .”
“Pani Magda po 2 dniach od wstawienia posta o znalezionym piesku, odezwała się i wraz z koleżankami Panią Katarzyna i Panią Paulina przyjechały i złapały pieska po czym przewieźli do fundacji i oczywiście do weta. Dziękuje za pomoc. Mam nadzieje, że szybko znajdzie nowy domek. Dodam, że psinka bała się bardzo auty i podróży gdyż najprawdopodobniej została wyrzucona podczas podróży z „właścicielami”. Ciesze się, że tak szybko udało się Panią przyjechać i zabezpieczyć pieska”
“Zdecydowanie polecam Miłą obsługa pokoje czyste i zadbane jak za cenę 89zl to jest na prawdę rewelacja Polecam”
“Pokoje jak na zdjęciach. Niby boczna uliczka ale pokoje wzdłuż ruchliwej ulicy. Drzwi nieszczęsne więc sąsiadów z pokoi obok slychac aż nadto. Pokoje z klimatem, część wyposażenia to raczej rekwizyty z których nie mieliśmy odwagi korzystać z uwagi na ich zużycie a brak renowacji”
“Apartament godny polecenia, spędziłam tam przeuroczy weekend z przyjaciółkami. Jest bardzo czysto i klimatycznie, wszędzie bardzo blisko spacerem, bardzo dobry kontakt z właścicielem, miejsce parkingowe pod oknem apartamentu. Jedyny minus to wysokość przy wchodzeniu na trzecie piętro z bagażem, ale taki urok pięknych kamienic. Mamy niedosyt Łodzi, więc na pewno tam wrócimy.”
“Polecam ! duże pokoje, z tv , przytulnie”
“Chciałabym serdecznie podziękować pani Sandrze z recepcji za niezwykle miłą i profesjonalną obsługę podczas mojego pobytu w hotelu. Już od pierwszych chwil zostałam powitana z uśmiechem i życzliwością, co sprawiło, że od razu poczułam się mile widziana. Pani Sandra wykazała się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością oraz wysoką kulturą osobistą. Była zawsze pomocna, uprzejma i chętna do udzielenia wszelkich informacji czy wsparcia. Dzięki niej cały pobyt był jeszcze przyjemniejszy, a atmosfera w hotelu – naprawdę domowa. To osoba z pasją do swojej pracy i wielkim sercem do ludzi. Takie osoby tworzą prawdziwą jakość obsługi i zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu kontakt z panią Sandrą – jest prawdziwą wizytówką hotelu.”
“To był bardzo miły pobyt. Pokoje były czyste i schludne a lózka wygodne. Bardzo jesteśmy radzi z strefy saun. Śniadanie było wyborne. Jedyne drobne zastrzeżone mamy do dań z karty. Ceny przystępne ale jak tym się najeść? Niestety naszym zdaniem porcje są małe biorąc pod uwagę chociażby Ambasador Chojny. Obsługa miła i pomocna, okazała się nawet niezbędna z powodu zbyt niskiej temperatury w pokoju. Mimo tych drobiazgów jak najbardziej polecamy.”
“Bardzo dogodna lokalizacja hotelu. Śniadanie bardzo urozmaicone, a przede wszystkim przepyszne. Pokoje czyste, posprzątane. Napewno jeszcze wrócę :)”
“Polecamy - czysto,cisza,spokój.Dobra baza wypadowa.Parking na posesji.Pyszne śniadania:)”
“Super miejsce, świetni ludzie. Polecam !”
“Polecam. Profesjonalna obsluga, elastyczność i pełne zrozumienie dla potrzeb klienta.”
“Bardzo dobre przystawki przepyszne pomidory i pieczywo Danie z kurczaka też przyszne. Bardzo dobra proporcja sosu i kurczaka Deser również godny polecenia, nie przytłaczał słodyczą ale nie był mdły”
“Bardzo smaczne potrawy, dość duże porcje, więc można się najeść. Byliśmy w kilka osób, każdy zamówił co innego i nikt nie miał zastrzeżeń. Wystrój sali górnej pozostawia wiele do życzenia, ale obsługa jak i jedzenie oddają z nawiązką. Fajnie, bo restaracja wzięła pod uwagę dzieci i oferują menu dziecięce, do którego dają kredki, przez co najmłodsi mają zajęcie i lepiej znoszą oczekiwanie na posiłek. Super, szczerze polecam!”
“Czysto, pięknie, wygodne materace. Przemiła obsługa, na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze prośby zostały zrealizowane "od ręki" pomimo pełnego obłozenia. Jedzenie wyśmienite! Podziękowania dla Szefa kuchni ;) kolacja wyśmienita a śniadanie zaskoczyło nas ilością, smakiem i jakością produktów! cena zdecydowanie zbyt niska w porównaniu do jakości obsługi;) polecam !”
“Pani Dominika Ferens to w pełni profesjonalna i zaangażowana agentka nieruchomości. Od samego początku współpracy wykazała się dużym doświadczeniem, rzetelnością i świetną organizacją. Zawsze szybko odpowiada na wiadomości i chętnie służy pomocą na każdym etapie procesu. Potrafi doskonale przedstawić nieruchomość potencjalnym kupującym – z wyczuciem, znajomością rynku i dbałością o szczegóły. Widać, że zależy jej nie tylko na finalizacji transakcji, ale przede wszystkim na zadowoleniu klientów. Serdecznie polecam współpracę z Panią Dominiką każdemu, kto szuka skutecznego i godnego zaufania pośrednika.”
“Moje dzieci są zadowolone, bo my nie mamy możliwości mieć psa i w tym schronisku jest możliwość wyprowadzić psa na spacer. Psy milutkie, zadbane. Miło spacerować, i wspaniały kontakt ze zwierzęciem. Można adoptować psów. Polecam.”
“Nie jedliśmy zbyt wiele, w przelocie, ale na szczególne docenienie zasługuje przesympatyczna obsługa. Flaczki, barszcz i danie dla dziecka - bardzo smaczne. Rozglądałam się też po sąsiednich stolikach i dania wyglądały, a także ewidetnie smakowały (sądząc po wyczyszczonych talerzach), imponująco.”
“Byłem tutaj kilka dni, miejsce oceniam na duży plus. Wewnętrzny zamykany parking, pokoje przestronne i ładnie zaadoptowane. Dodatkowy plus, kilka minut do dużego centrum handlowego, i do centrum Łodzi. Ogólnie będę tutaj wracał i szczerze polecam to miejsce.”
“Miejsce biznesowe. Na spokojna noc po spotkaniach i pracy. Cicho, spokojnie bez dzieci na korytarzach”
“Centrum to punkt zwrotny pokój jak każdy inny z łazienką czysto schludnie cisza spokój wygodne łóżka można się wyspać obsługa szybka miła bez żadnych komplikacji każdemu polecam bo wart swojej ceny dostępny aneks kuchenny oraz pyszna kawa pozdrowienia z Wrocławia”