Przegląd katalogu
- 392 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 392 wyników
Przeglądaj fizjoterapia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 392 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 13,837 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fizjoterapia z miast takich jak Łódź, Radomsko, Skierniewice, Pabianice, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Polecam zabiegi w Yasumi, szczególnie wykonywane przez Panią Agatę.☺️”
“Polecam, super podejście do dziecka.”
“Pan Maciek bardzo mi pomógł z bólem kolana. Polecam każdemu.”
“Jestem zachwycona przebiegiem wizyty,zaleceniami,cennymi wskazówkami i dzieleniem się wiedzą przez Panią Ewę.”
“Serdecznie Polecam, po wizycie człowiek czuje się o niebo lepiej!”
“Zawsze fachowa opieka. Nie raz pomógł, czy to z bólem w plecach, czy z urazem kolana.”
“Bardzo polecam Pana Tomasza. Przyszłam z problemem rwy kulszowej. Już po dwóch zabiegach ból praktycznie ustał. Przy okazji Pan Tomasz podjął się u mnie terapii związanej z dolegliwościami jelitowymi. Po 2 tygodniach zaleconej diety i leczenia czuje się rewelacyjnie. Polecam za dużo empatii i indywidualnego podejścia do pacjenta.”
“Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo polecam :)))”
“Bardzo polecam panią Joannę Gizeweter. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu i ćwiczeniach, szybko wracam do sprawności . Ogromna wiedza i empatia. Polecam każdej kobiecie, która szuka fachowej i życzliwej pomocy uroginekologicznej.”
“Serdecznie polecam Panią Monikę! Ma super podejście do dzieci. Ćwiczenia pomogły mojej córce w asymetrii. Mam już spokojną głowę i zostały nam tylko spotkania kontrolne . Jeszcze raz bardzo polecam”
“Profesjonalna obsługa, cenne uwagi. Polecam!”
“Trafiłem tu na rehabilitację po operacji kolana. Cała ekipa uprzejma uśmiechnięta. Najwięcej "pracowałem" z Panią Klaudią, która jest przesympatyczną osobą. Już po dwóch dniach zabiegów i ćwiczeń widziałem znaczną poprawę.”
“Bardzo miła i rzerelna obsługa. Wszystkie zabiegi przebiegają Bardzo sprawnie. Pan Łukasz wspaniale masuje.”
“Bardzo polecam fizjoterapię dziecięcą u Pana Bartosza. Z pierwszą córką pojawiłam się z powodu asymetrii i układania główki głównie na jedną stronę. Była konieczna terapia i w dużej mierze dzięki niej dziecko bardzo szybko osiągało kolejne etapy rozwoju (zaczęła chodzić mając 9 miesięcy) i co najważniejsze - asymetria "zniknęła". Z drugą córką natomiast chodziłam z powodu skrzywienia nóżki, które się pojawiło dopiero po tym jak stanęła. Początki były trudne, bo była już w wieku, w którym terapia się nie podobała, ale Pan Bartosz wymyślił żeby przyjść ze starszą siostrą - i to był strzał w dziesiątkę. Również po terapii pozbyliśmy się problemu :) Podczas terapii Pan Bartosz korzysta z różnych metod - łączy osteopatię z metodą NDT Bobath - co w naszym przypadku dało znakomite efekty. Wizyty zawsze przebiegały w przyjemnej atmosferze. Na początku również zdarzyło mi się usłyszeć uwagę odnośnie wkładania/wyjmowania dziecka z fotelika lub sposobu noszenia, ale w mojej ocenie fizjoterapeuta jest właśnie od tego, żeby zwrócić rodzicom uwagę jeśli robią coś nieodpowiednio, bo mają działać na korzyść dla dziecka.”
“Pani Magda to niesamowicie uzdolniona fizjoterapeutka z ogromną wiedzą i sercem do dzieci! Czujemy się bardzo zaopiekowani bo każda wizyta to krok milowy dla naszego syna. Atmosfera jest wspaniała. Jesteśmy wdzięczni za każdą wizytę i serdecznie polecamy każdemu rodzicowi skorzystanie z usług Pani Magdy :) Bardzo dziękujemy za wszystko ❤️”
“Polecam! Profesjonalnie, z dobrym podejściem do zwierzaka :)”
“Ogromna wiedza i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Piotr pomógł mi z dokuczliwym bólem pleców. Już po pierwszej wizycie odczuwalna ogromna ulga. A to wszystko w bardzo przyjemnej i miłej atmosferze :)”
“Kąkretnie i profesjonalnie. Wieloletnia walka zbólem , jestem już po operacji przepukliny kręgosłupa która po kilku latach powróciła , zastrzyki okresowa pomoc, dopiero po dokładnym wytłumaczeniu problemu i pokazaniu odpowiednich ćwiczeń panuję nad bólem. Gorąco polecam.”
“Bardzo polecam Pana Witka, jest super specjalistą, ma ogromną wiedzę. W moim przypadku szybko poradził sobie z bólem, z którym tam trafiłam. Byłam sceptyczna, ale teraz będę polecać każdemu”
“Polecam nie tylko w sytuacji bólu i dolegliwości, a również profilaktycznie. Ręce Pani Agnieszki i Kingi są cudowne, a wiedza na najwyższym poziomie. Mnie postawili na nogi w 4 wizyty i mogłam spokojnie jechać na urlop zwiedzać świat. Pasja i profesjonalizm w jednym miejscu .”
“Fantastyczne miejsce na spedzenie popoludnia. To rodzinne, urocze miejsce prowadzone przez bardzo empatycznych i milych ludzi. Poza alpakami spotkalismy tez lamy, swinki morskie, kroliki, kozy, kury i kapibare. Wszystkie zwierzęta byly zadbane i widać ze czuły sie komfortowo z ludźmi. Polecam serdecznie.”
“U Norberta pierwszy raz nie byłam, ale za to kolejna wizyta, z której wychodzę zadowolona! Jak zwykle profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego przypadku, wyznaczona ścieżka pracy indywidualnej nad problemami. Dodam również, że Pan Norbert na wizyty zjawia się świeżo po prysznicu, a podłoga jest zamieciona na błysk!”
“Profesjonalnie , przystepnie cenowo, pomogło w powaznych dolegliwościach, miła atmosfera”
“Polecam z całego serca, odcinek lędźwiowy ogarnięty parę miesięcy bez bólu, teraz bark drugi dzień dopiero ale czuć ogromną różnicę”