MKDent Stomatologia Rodzinna - Stomatolog, dentysta i ortodonta Głowno
“Byłem dziś , u Pani doktor pełen profesjonalizm,bez żadnego bólu, Serdecznie polecam”
Znaleziono 8 wyników
“Byłem dziś , u Pani doktor pełen profesjonalizm,bez żadnego bólu, Serdecznie polecam”
“Gorąco polecam! Pani Emilia mistrz w swojej sprawie, miła i uczciwa, stara się pomóc każdemu pacjentowi. Długo odkładałam leczenie zębów przez swoją fobię, powiązaną z ostatnim nieudanym leczeniem. Strasznie bałam się zacząć od nowa leczyć zęby, do takiego stanu, że nie potrafiłam zapanować nad swoimi emocjami, płakałam i nie mogłam zasnąć z bólu i strachu, gdy tylko przypomniałam sobie ten ból i wielokrotną utratę przytomności podczas ostatniej wizyty u dentysty. Po wizycie w tym gabinecie z polecenia znajomych moja fobia minęła. Doskonałe znieczulenie, nawet nie poczułam igły, byłam w przyjemnym szoku. W gabinecie nie ma szpitalnej atmosfery, co jest dobre dla tak wrażliwych osób jak ja. Dzięki Pani Emilii znów mogę zaufać dentystom, poczuć smak jedzenia, bo już nic nie boli. Pani bardzo się postarała o moje zęby. Kolejnym ważnym punktem jest komfort psychiczny podczas leczenia, rozmowa z pacjentem, wyjaśnianie etapów leczenia, bo technicznie można być dobrym dentystą, ale nie umieć komunikować się z pacjentem. Pani Emilia ma dobry kontakt z pacjentem, czujesz się swobodnie. Życzę Pani Emilii siły i inspiracji do pracy, bo robi to wspaniale!”
“Gabinet stomatologiczny Pani Agnieszki Lambert-Kobackiej to bez wątpienia jeden z najlepszych gabinetów stomatologicznych. Od pierwszego kontaktu widać, że jest to wyjątkowo profesjonalny zespół, który dba zarówno o najwyższy poziom usług, jak i komfort pacjenta. Pani Agnieszka Lambert to stomatolog z ogromną wiedzą, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Zabiegi przeprowadzane są z ogromną precyzją i spokojem, co zdecydowanie wpływa na poczucie bezpieczeństwa. Na szczególną uwagę zasługuje również cały zespół – pozostałe panie stomatolog; Pani Honorata, Pani Joanna, oraz Pani Monika, jak również asystentki oraz personel rejestracji. Wszystkie są niezwykle kompetentne, życzliwe i profesjonalne. To dzięki nim atmosfera w gabinecie jest tak przyjazna, a każda wizyta przebiega sprawnie i bezstresowo. Gabinet jest nowocześnie wyposażony, spełnia najwyższe standardy, a wykorzystywany sprzęt i technologie pozwalają na skuteczne i wysokiej jakości leczenie. Ogromnym atutem jest także szeroki zakres dostępnych zabiegów stomatologicznych – od podstawowej profilaktyki, przez leczenie kanałowe po estetykę czy chirurgię stomatologiczną. To miejsce, w którym naprawdę można poczuć się zaopiekowanym. Z pełnym przekonaniem polecam gabinet Agnieszki Lambert każdemu, kto szuka najwyższej jakości usług stomatologicznych w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu.”
“Pełen profesjonalizm. Jak zawsze. Polecam!”
“Bardzo profesjonalna, miła Pani.”
“Profesjonalne podejście do pacjenta (nawet tego bardzo przerażonego), miła atmosfera”
“Dziękuję bardzo ❤️❤️❤️ Pani Lubow, za profesjonalizm!!! Jestem zadowolona, wyszłam z uśmiechem i przyjemnym uczuciem. Bardzo przyjazny zespół. Zdrowie dla dłoni i oczu.”