Przegląd katalogu
- 912 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 912 wyników
Przeglądaj części samochodowe w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 912 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 65,971 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera części samochodowe z miast takich jak Łódź, Pabianice, Radomsko, Zgierz, Łask i innych.
“Miła obsługa, można sprzedać każdy złom a czasem nawet kupić :)”
“U BalcerCars zakupiłam swoje pierwsze w życiu auto! Wszystko działa bez zarzutu, transakcja sprawna i wszystko zgodnie z ustalonym terminem! :-) Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam gorąco! ☺️ Pełen profesjonalizm i nic do ukrycia! PS. Szkoda tylko, że auto samo nie parkuje, ale jakoś sobie z tym radzę ;-)”
“Kupiłem części i były dostępne od ręki ceny bardzo rozsądne”
“Polecam z całego serca ! Firma godna zaufania wszystko zgodne z opisem ! Autko sprawuje się bez zarzutu !”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, dużo części od ręki. Profesjonalna obsługa!”
“Dobry kontakt, ekspresowa dostawa, towar zgodny z opisem produktu, zdecydowanie polecam!”
“Polecam ten komis! Właściciel bardzo sympatyczny , pomocny. Auto kupione bez tajemnic, jak w niektórych komisach. Cała historia auta dostępna na miejscu. Auta na każdą kieszeń i w fajnym stanie. Po następne auto w przyszłości tez tam podjadę!”
“Pomogli dobrać, zaproponowali kilka opcji i zamontowali robota - świetna, profesjonalna obsługa- na pewno wrócę, choćby na serwis zimowy :-)”
“Bardzo w porządku Pan właściciel. Usługa wymiany opon i zakup opon też jak najbardziej na plus.”
“Polecam sklep, fachowa obsługa możliwość wyboru z jakiej części mają być pułki cenowej. Sklep jest dobrze wyposażony.”
“Miły sprzedający. Polecam miał to co chciałem !”
“Super miła obsługa, części wybierane przy kliencie, zawsze coś dobrego znajdę przy dobrej cenie, serdecznie polecam :)”
“Profesjonalna obsługa. Zawsze pomocni i chętni do pomocy. Polecam”
“Polecam zakupy akumulatora w tym miesiącu, przystępne ceny , fachowe doradztwo i obsługa.”
“Kolejny raz zamawiam pierścienie tłokowe od Pana Blusa i nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobra jakość pierścieni, szybka dostawa i świetna cena. Firma która na prawdę zna się na rzeczy.”
“Bardzo szybka i sprawna pomoc. Ciągu kilku godzin po przebiciu opony miałam zamówioną i założoną nową oponę. Polecam!”
“Bardzo profesjonalana obsluga, firma dysponuje ogromna wiedza i dokumentacja w zakupie czesci silnikowych. To czysta przyjemnosc i zero stresu ze cos nie pasuje..... Goraco polecam.”
“Fachowa i sprawna obsługa. Poczekalnia dysponuje pyszną kawą dla klientów. Polecam”
“Super sklep. Polecam. Mają dużo cielawyvh rzeczy w dobrych cenach”
“Polecam serdecznie mili panowie zawsze pomogą doradza Części zamówione są bardzo szybko ściągane Jestem mile zaskoczona”
“Ceny na przyzwoitym poziomie, za to obsługa pierwsza klasa”
“Rewelacja i asortyment i obsługa. Chylę czoła i dziękuję”
“Bardzo polecam zakupy u tego Pana. Zawsze podpowie w razie wątpliwości i gdy bardzo potrzeba załatwia części błyskawicznie. O sklepie dowiedziałem się od autoryzowanego serwisu Citroën.”
“Super sklep wiele razy korzystałem wszystko mają miła obsługa nawet potrafią oddzwonić do klienta że jednak dana część jest do zamówienia polecam”
“Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie! Panowie od spraw beznadziejnych. Serdecznie dziękuję za pomoc, super że na Was trafiłam, już traciłam nadzieję. Oprócz profesjonalizmu, ujmuje życzliwe podejście do klienta. Gorąco polecam ten sklep.”
“Jestem bardzo zadowolony szybko i profesjonalnie oklejone reflektory. Bardzo przystępna cena”
“Świetnie zaopatrzony sklep z częściami. Zawsze jak jadę po części wszystko jest na miejscu. Nigdy jeszcze nie czekałem na jakąś rzecz. Fachową obsługa, doradzą i wcale nie wciskają drogich części zawsze zaproponują dobrej jakości zamiennik w przestępnej cenie. Polecam na 101%.”
“Profesjonalna obsługa, wracam po raz kolejny i jestem bardzo zadowolony, polecam!”
“Świetny sklep ,pani na infolini bardzo miła ,doradzi podpowie na wszystko ,spokojnie ,bez spiny. Takich pracowników to dzisiaj ciężko szukać. Dziękuje za części wszystko super Polecam.”
“Pacjent Q7 4.2 tdi Zrobione około 3 tys. Km Zero bicia Polecam”