Przegląd katalogu
- 912 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 912 wyników
Przeglądaj części samochodowe w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 912 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 65,971 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera części samochodowe z miast takich jak Łódź, Pabianice, Radomsko, Zgierz, Łask i innych.
“Komis wydaje się być wporządku. Można zrobić jazdę próbną, podjechać na stację diagnostyczną za 40 zł, która znajduje się w pobliżu. Formalności trwały 15-20 minut także jak dla mnie express. Auto mam kilka dni i póki co wszystko jest z nim ok. Polecam.”
“Olej dostępny od ręki w dobrej cenie. Mila obsługa na tą chwilę polecam”
“Fenomenalna firma, która znajdzie rozwiązanie na każdy problem. Właściciel pomocny i życzliwym, czas realizacji zamówień krótki, wszystko tak jak być powinno.”
“szyba wymieniona dobrze i niedrogo.”
“Niesamowity jest właściciel, warsztat zamknięty przed świętami a Pan specjalnie przyjechał naprawić mi oponę. To się nawzywa prawdziwy święty Mikołaj ! Polecam serdecznie z całego serca.”
“Już jakiś czas temu kupiliśmy używanego Forda tourneo Connect i możemy z czystym sumieniem polecić komis. Przyjechaliśmy z woj opolskiego i już przez telefon dowiedzieliśmy się dużo informacji, na miejscu panowie również dużo nam doradzili oraz przetłumaczyli niemieckie dokumenty.”
“Super obsługa ,fachowa pomoc przy dobrze akumulatora polecam !!”
“Super sklep. Doskonały wybór asortymentu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kupuję tutaj już wiele lat. Pan zawsze umie świetnie mi pomóc i doradzić. W tym sklepie są dostępne bardzo różne i bardzo dobre kosmetyki samochodowe. Naprawdę polecam!”
“Polecam z czystym sumieniem. Gdyby wszyscy "handlarze" byli tacy w połowie jak Pan Przemek to świat byłby piękny. Kupiłem kilka lat temu Grand Scenica i do dziś jestem zadowolony. Zero wad ukrytych i wszystko dopowiedziane przy zakupie. Polecam Pana Przemka i Jego brata. Pozdrawiam.”
“Zakupiłem kolejne auto i jest super pewnie niebawem wrócę”
“Sklep w którym zaopatruję się w części do mojego 125p juz od 15 lat. Miła obsługa, duży wybór części z okresu PRL. Bardzo bardzo polecam!”
“Kupiłem 3 samochód od pana z komisu ! Wszystko w porządku”
“Uczciwy, godny polecenia sprzedawca. Żeby wszyscy tacy byli !! Polecam”
“Duzy wybór spoko obsługa fajne auta”
“Polecam super jest to ze właścicielka bardzo miła i mimo już późnej nocy olej do auta i filtr udało się kupić godzina była około 22:30 pozdrawiam :)”
“Zamówione części dotarły na następny dzień. Wszystko zgodne z opisem. Na allegro dokładnie taka sama cena jak u Pana prywatnie, więc tym bardziej na + Dodatkowo solidnie zapakowane Polecam :)”
“Super sprzedawca, szybka dostawa i świetnie zapakowana.”
“Polecam serdecznie! :) Uczciwy sprzedawca, auto działa jak należy.”