Przegląd katalogu
- 33 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 33 wyników
Przeglądaj salon piękności w Rzepinie, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 33 wyników w Rzepinie, Lubuskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 4,315 opinii i ocen.
“Byłem tam po raz pierwszy i jestem całkowicie podekscytowany. Bardzo umiejętny fryzjer od razu wiedział, czego chcę i wykonał pracę do mojej najwyższej satysfakcji. Lubię wracać. Pozdrowienia do wielkiego salonu.”
“Jestem bardzo zachwycona z wykonanej koloryzacji! Dziewczyna wie jak dobrać i kolor i fryzurę żeby klientka była zadowolona :))”
“Polecam! Miła i profesjonalna obsługa :)”
“Z pasji, z zamiłowania , z zangażowania wydobywa piękno z każdej z nas . Salon rewelacja oraz team. Pełen profesjonalizm oraz możliwość zakupu świetnych produktów. Zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem. O włosy trzeba dbać - nasza pierwsza wizytówka , dlatego polecam całym serduchem.”
“Strzyżenie męskie 10/10 szybko, dobrze i tanio”
“Bardzo polecam Elizę. Jest dokładna w tym co robi. Ma bardzo dużą wiedzę,umiejętności i doświadczenie! Z całego serca polecam ♥️”
“Bardzo profesjonalne podejście. Praca z sercem i ogromne doświadczenie. Polecam”
“Marysia zadbała o moje włosy perfekcyjnie. Stworzyła włosy o jakich marzyłam! Polecam z całego serca ! Wspaniała osoba ♥️”
“Niesamowita obsługa i pracujący ludzie z pasją. Nie zależy im na kolejnym kliencie tylko na tym żeby był zadowolony. A przy tak szerokim asortymencie i profesjonalnej obsłudze nie jest to trudne. Polecam serdecznie”
“Polecam.Pani robiącą tatuaż bardzo miła,tatuaż wykonany z precyzją i starannością,wszystko na plus.”
“Polecam! Profesjonalnie, szybko a zarazem bardzo dokładnie. Zawsze wychodzę zadowolony. Dziękuję, pozdrawiam i do następnego strzyżenia. ✂️”
“Trudno mi ująć to co mnie spotkało w tym studiu urody w słowa , które by oddały całość wspaniałości usług obu Pań właścicielek tego cudownego studia Przyjechaliśmy z córka 600 km z polecenia Strzyżenia , farbowanie , ombre , Cudowna obsługa Profesjonalizm Studio urządzone z niesamowitym smakiem właścicielek Czystość na najwyższym poziomie !!!! Jestem w szoku do dzisiaj a już minęło dni pare Wracałabym tam co miesiąc , niestety odległość , ale już z córka planujemy jak wrócić za 3 miesiące Dodam ze mieszkamy w Niemczech Ale tutaj znalazłyśmy poziom i profesjonalizm jakiego niejeden zakład fryzjerski mógłby się uczyć od tych Pan Dziekujemy i napewno wrócimy Idalia i Marcelina”
“Mają ciekawy asortyment i bardzo miłą obsługę :) P.s. Może jakaś podwyżka ?”
“Dobrze zaopatrzona apteka polecam”
“Przyjechaliśmy późno w nocy, a mimo to obsługa była bardzo miła i pomocna. Pokój czysty i wygodny, idealny na spokojny nocleg w podróży. Bardzo dobre miejsce na krótki przystanek jak i dłuższy pobyt – polecamy!”
“Po pierwsze polski sklep miła obsługa szeroki asortyment przystępne ceny jest parking jest w porządku Podejrzewam że każdy kto tutaj zawita będzie zadowolony z zakupów a przede wszystkim nie będzie narzekał na kolejki do kasy sprawdza się ten sklep jako sklep osiedlowy jest wręcz idealny”
“Miła obsługa, cenówki się zgadzają”
“Działa jedna kasa, panie nie uprzejme, bułki twarde jak kamień. Edycja :) Postanowiłem raz jeszcze zawitać i sprawdzić czy coś się zmieniło. Bułeczki świeże, Pani z długimi czarnymi rzęsami na kasie bardzo miła, uprzejma i uśmiechnięta. Zmieniam opinie bo dziś wszystko ok - bede częściej odwiedzać.”
“Nie ma lepszej kosmetyczki. Pamiętam Panią Beate z" innej lokalizacji " od zawsze pełen profesjonalizm. Polecam w 100%”
“Polecam serdecznie. Anielskie podejście i cierpliwość fryzjerki do dzieci to skarb❤️❤️❤️”
“Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Tworzy cuda na naszych paznokciach. Czas spędzony w Jej salonie i razem z Nią to sama przyjemność. Polecam w 100%”
“Jestem zadowolona z każdej usługi fryzjerskiej i trychologicznej! Polecam❤️”
“Super sklep bardzo miłe Panie na mięsie potrafią doradzić pozdrawiam”
“Hotel z rewelacyjną restauracją zarówno jeśli chodzi o śniadania jak i obiady i lokalne robione na miejscu smakołyki. Bardzo miła obsługa. Pokoje przestronne, i dobrze wyposażone. Problematyczne strasznie miękkie materace na łóżkach”
“Niewielki sklep ale dość dobrze zatowarowany. Miła obsługa polecam”
“Rzadko rewiduję swoje opinie, ale tutaj to zrobię. Z jednej na pięć gwiazdek. Nie wiem czy zmienił się właściciel czy pracownicy, ale wyszło na plus. Już drugi raz z rzędu miałem przyjemność być obsługiwany przez bardzo kompetentną i miłą panią. Niczego chyba nie można więcej oczekiwać. Oby w każdej aptece tak było. Brawo. Tak trzymać.”