Pernak Krzysztof. Podciśnieniowe pranie tapicerki samochodowej, meblowej i dywanów
“Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, polecam każdemu, pozdrawiam”
Znaleziono 7 wyników
“Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, polecam każdemu, pozdrawiam”
“Oddałam naprawdę zatłuczoną suknię ślubną. Kiedy ją oddwałam, nawet się nie łudziłam, że suknia się dopierze. Przy odbiorze byłam szczerze, mile zaskoczona efektem. Suknia wyglądała jak nowa. Żałuję, że tak późno skorzystałam z usług tej pralni! ❤”
“Owa pralnia ma szeroki zakres usług,które wykonuje bardzo profesjonalnie.Zazwyczaj zlecam pranie okryć zimowych,ale tym razem na tapetę poszły białe buty sportowe,które po czyszczeniu wyglądają jak nowe. Szybko,sprawnie i profesjonalnie wykonana usługa!Cena przystępna.Polecam.”
“Super wyprany! Czysty, pachnący!”
“Super obsługa, czyściutkie dywany.”