Przegląd katalogu
- 204 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 4% Ze zdjęciami
Znaleziono 204 wyników
Przeglądaj poczta w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 204 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 3,484 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera poczta z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Żary, Słubice, Krosno Odrzańskie, Strzelce Krajeńskie i innych.
“Tutaj zawsze otrzymasz miłą obsługę”
“Szybko, sprawnie, bez kolejek. Obsługa pierwsza klasa!”
“Świetny właściciel można kupić przekąski i szybka obsługa”
“Duży pozytyw za profesjonalną i miłą obsługę oraz za kompetentencje.”
“Bardzo miła obsługa. Wszystko sprawnie i szybko. Polecam.”
“Nie mam powodu do narzekania normalna, przyjemna obsługa, nawet pomoc przy wypelnieniu adresu pomocniczego, gdy zapomniałam okularów . Nie rozumiem z jakiego powodu te negatywne uwagi! Awizo wysyła listonosz a nie Pani, obsługująca punkt pocztowy!”
“Obsługa zawsze miła i pomocna, jednak już parokrotnie pojechałam na marne. Godziny otwarcia podane tutaj mijają się z tym, jak faktycznie funkcjonuje ten punkt pocztowy”
“Chciałbym serdecznie podziekować Panią, które w dniu dzisiejszym udzieliły mi pierwszej pomocy i wezwały pogotowie. Z wielkim poważaniem Krzesinski Bogumił”
“Miła obsługa. Zwłaszcza p.Monika, kompetentna i uprzejma.”
“Bardzo miła obsługa, Pani w okienku sympatyczna i na spokojnie podeszła do wysłania 6 listów ZPO. Pozdrawiam serdecznie”
“ajebista odebralem paczkie z aliexpress bez problemu”
“Bardzo miła obsługa. Szybko, sprawnie i na temat :)”
“Super miejsce pozdrawiam serdecznie.”
“Super obsługa bardzo dobre oferty polecam!!!”
“Pan Wiesław,listonosz który obsługuje między innymi miejscowość Trzebow jest niezwykle kompetentnym,uprzejmym i bardzo miłym człowiekiem.Urzad Pocztowy w Małomicach może być dumny z takich pracowników,a my mieszkańcy Trzebowa serdecznie dziękujemy panu Wiesławowi za przemiłą obsługę.”
“Bardzo szybko, bardzo miła obsługa, brak kolejek”
“Panie z tej placówki mają anielską cierpliwość i zawsze robią co w Ich mocy, aby nadrobić systemowe mankamenty instytucji Poczty Polskiej. Nigdy nie zdarzyło mi się być potraktowanym nie fair. Wielokrotnie zaś byłem świadkiem tego, w jak roszczeniowy i bezpardonowy sposób zachowują się wobec Nich Klienci. Chapeau Bas.”
“Wszystko ok. Tylko kolejki często. Jak były dwa okienka otwarte było lepiej.”
“Wspaniała obsługa (ta w urzędzie jak i poza -listonosze). Serdecznie polecam.”